Poprzedni temat «» Następny temat
Gry niewarte polecenia
Autor Wiadomość
Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2010-12-21, 00:13   Gry niewarte polecenia

Mamy temat o grach w jakie gramy, w których możemy skrytykować jakąś grę w trakcie, ale z definicji nie można tam opisywać finalnych wrażeń, a te często zmieniają się w pewnym momencie.

No więc ja odradzę wam najnowszego Riddicka. Pisałem już, że są to popłuczyny po jedynce, i naprawdę miałem nadzieję, że im dalej w las tym będzie lepiej, ale nie...
Najlepsze momenty są na samym początku, kiedy nie używamy karabinów. Te momenty nie sięgają do pięt tym z jedynki, bo ograniczają się do chodzenia po korytarzach i kosowaniu cieniasów. Potem jest tylko bezmyślna sieczka z karabinem. Do samego końca. Chodzimy, strzelamy do idiotów, którzy starają się być wymagający, przez przyjmowanie dwóch magazynków na klatę. Okazjonalnie musimy się pomęczyć coby zorientować się, gdzie do cholery mamy iść. Potem strzelamy. Chcecie chować się w cieniu? Owszem, możecie, ale ABSOLUTNIE NIE MA TAKIEJ POTRZEBY NA ŻADNYM ETAPIE GRY!
Parę razy wsiadamy do mecha. Pamiętacie budowaną przez całą jedynkę epickość wejścia do takiej maszyny? Tutaj tego nie ma. Wsiadamy, chodzimy przez jakiś korytarz i tyle.

Cała ta denna gra to chodzenie przez korytarze i męczenie się z denną mechaniką.
Lubiliście twardego Riddicka? Tutaj zastąpiło go jakieś emo, które próbuje być mroczne, ale zdecydowanie bez efektu. Do tego mamy bodajże dwie prymitywnie szablonowe postacie pozytywno-nudne z zupełnie innej bajki, i jednego fajnego typa. Główna zła suka, stara się mieć przebicie, ale go nie ma. Porażka.

Generalnie jeśli graliście w jedynkę, to zagrajcie w nią jeszcze raz. Dark Athena nie ma z nią niemal nic wspólnego.

Odpowiedz do tematu