Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona rasa

Twoja ulubiona rasa to:
Terranie
45%
 45%  [ 11 ]
Zergowie
25%
 25%  [ 6 ]
Protosi
29%
 29%  [ 7 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
Marko
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-19, 21:18   Ulubiona rasa

Tutaj piszmy o swoich ulubionych rasach ze starcrafta :) Ja osobiście najbardziej lubie protosów. Bardziej podoba mi się siła pojedynczych jednostek, i oni wogóle tacy fajni są :P A wy kogo najbardziej lubicie??

//Pomyślałem, że może przyda się ankieta? //Merkury
Podziękuj autorowi tego posta

Gość

Wysłany: 2004-12-19, 22:28   

Ja tez lubie protossow najbardziej.
Wogole to kazda rasa jest fajna. Kazda sie super gra.

Igor z Moskwy
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-19, 22:31   

to może napiszcie dlaczego lubicie tą rasę? bo tak na razie to z waszych dwóch postów nic nie wynika hehe

ja wolę zergów :P sa cudownie ohydni kiedy sie ich tworzy, te przelewajace sie animacje hehe

a i do walki się nadają nieźle. szczególnie że sa tani i się regenerują. tylko, ze ja grałem tylko z kompem. pewnie z żywym przeciwnikiem protosami byłoby lepiej ;)

gościu, a może zarejestruj sie? będzie wygodniej sie do Ciebie zwracac ;)

Marko
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-19, 22:34   

Trzeba powiedzieć że świetnie się gra zergami :) Te tysiące zerglinków wprost zalewające wrogie bazy, poezja :) Kiedyś lubiłem grać terranami, miałem taką spoko taktykę - rozłozone czołgi (bardzo duż rozłożonych czołgów :P) i goliaty dla ochrony przeciw lotniczej i jak coś podejdzie blisko :) Nie do zniszczenia :)
Tak wogóle to najfajnejsze akcje można robić protosami. Arbiter który rzuca niewidzialność (;)) na wszycho dookoła, albo teleportuje oddziały. Dobrze było wlecieć jednym arbiterm do środka bazy wroga i teleportować tam oddział drgoonów, albo reaverów :) poezja

Igor z Moskwy
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-19, 22:39   

niom... tylko potem trudniej wyciągnąc ich z tej bazy hehe

bazy jednak najlepiej lotnictwem i powolutku. systematycznie budyneczki i w międzyczasie obrońców. dawno grałem, chyba sobie instalną znowu hehe

Marko
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-19, 22:53   

Polecam pograć na battlenecie (z netu można pościągać cdkeye że na piracie też da rade) i pokornie uczyć się od mistrzów :) Nigdy nei zapomne jak jeden koleś dosłownie po 10 minutach zajechał mnie tysiącami zerglinów. Jak potem oglądałem powtórke to okazało się że facet budował tylko nowe bazy (miał ich ze 4) i pełno roboli do minerałów. Wiadomo zerglin tani - jedno jajo 50 minerałów, z jednego jaja 2 zergliny, więc jak ze wszystkich jaj sie powykluwały zergilny to spokojnie 3 oddziały mu się tworzyły i zastępowały te które udało mi się wybić. W międzyczasie leciał overlordami od tylca i zrzucał zergliny na tyły. Jak szarańcza to wyglądało, po prostu mnie zmiażdżył :)

Igor z Moskwy
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-19, 22:59   

no najpierw musiałbym sobie zagrać z kompem chyba, bo pewnie bym i dwóch minut nie wytrzymał skoro tacy wymiatacze hehe

mam oryginał wiec i cdkey by był ;)

Marko
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-19, 23:01   

Hehe, wtedy sie atakuje ludzi którzy mają mnóstwo przegranych i mało zwycięstw ;) nieraz są wymiatacze, ale nie raz takie buraki że szok. "słuchaj, ja nie umiem grać w ta grę, dasz mi pare minut żebym sie nauczył budować?" - takie teksty szły, a ja go zajeżdżałem odzdziałem dragonów :D

Revan
Zasłużony

Podziękowania: 1/2
Wysłany: 2004-12-20, 11:42   

Starcraft....Pamiętam jak miałem 7 nlat kiedyś przyszedł do mojego starszego brata kolega...Zainstalowali StarCrafta....grali a ja patrzylem...To była miłosc od pierwszego wejzenia :) I minęło juz 7 lat a ja nadal uwielbiam StarCrafta...Nigdy nei myslalem ze na tym forum sa jeszcze tak zapaleni gracze :)

A co do rasy->Protossi..Są najbardziej fascynujący, nie wiem czy czytaliscie historie ich powstania...Otóż oni są z tego samego łona (jak to brzmi :P;)) cpo Zergowie...Ale nie o tym chiałem...Ta rasa jest po proastu swietna..Pokonuję nią wszystkie inne :twisted: Nawet kampania Protossów najbardziej mi się podobała (zarówno w "czystym" jak i w "Broodzie") :D

Marko
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-20, 11:46   

Mimo że star był typową grą multi to jak chyba wsyztskie strategie blizzarda kampania była świetna. Najbardziej podobały mi się filmiki :) Ehh, chyba sobie zainstalne ;) Bo wstyd przyznać ale ngidy nie przeszedłem kampanii protosów :oops: Wolałem się szkolić na multi :/

Revan
Zasłużony

Podziękowania: 1/2
Wysłany: 2004-12-20, 11:57   

A przechodziles Brood War?Tam są dopiero fajne kampanie :twisted:

Marko
Zasłużony

Wysłany: 2004-12-20, 13:13   

Grałem chyba dosłownie pięć minut protosami w brooda. Trochę połaziłem tym dark templarem i to wszystko :)

Merkury
[Usunięty]

Wysłany: 2004-12-20, 18:24   

Osobiście lubię grać wszystkimi rasami choć najbardziej podobają mi się Zergowie. :)

Po pierwsze ze względu na szybkość z jaką budują się jednostki (3 na raz, a nie po kolei :mrgreen: )
Po drugie - można zastawiać ładne pułapki na Terran używając zakopywania jednostek. :D

Jak grywałem Terranami to miałem dwie taktyki.
Obrona bazy - po liniach brzegowych na zmiane ustawiony rozłożony SG oraz wieżyczka, a na wejściu na samym przedzie Supply Depoty, potem wieże, bunkry i obok tanki. Nie do przejścia. :D
Atak - 1/2 szwadrony po 12 Battercruser'ów (czy jak to tam się pisze) i jazda. :P

Natomiast kiedy grałem protosami jak najszybciej robiłem sobie Carriery i jazda na wroga. :wink:
Nie dość, że taki atak fajnie wygląda to jeszcze jest naprawdę efektywny. :mrgreen:

PIOTROSLAV

Wysłany: 2005-01-03, 16:53   

Ja narazie powiem że Zergowie (gram na patchu 1.05), ale to nie jest ostateczna odpowiedź... na małych mapach sa właściwie niepokonani, o ile przeciwnikiem nie jest terran z pewną niezniszczalną i zawsze działająca taktyką...

Jak trza latać to Protos wymiata... a jako support to Terran rulez.

Tak po krótce...

Jak bede miał neta w domku to możemy skonfrontować nasze umiejętności... :twisted:

Czarodziejka_Apokalipsy
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-01-06, 17:38   

Tu jest dość duża rozbierzność poniważ moją ulubioną rasą są terranie
Powoduje mną ludzki patriotyzm oraz fakt że sposób ich wypowiedź jest najbardziej charyzmatyczny ze wszystkich. Zresztą powody ich walki są też ciekawe. Walczą o wolność i swoje istnienie co podbiło me serce.
Zergii mimo iż są najlepszą rasą są puste i bezduszne i ich jedynym celem jest jedzenie. Protosi to wymuskani kolorowi frajerzy którzy nie przedstawiają sąbą niczego wartościowego o ile nie gra się na full surowców.

Terranie to ludzie ato ludzie są przyszłością. Stawiam na ich potężną inteligencje i zabawne teksty
Tylko Bogowie ich dotknęli

Odpowiedz do tematu