Poprzedni temat «» Następny temat
Wpływ modów na podstawowe romanse.
Autor Wiadomość
Arwena

Podziękował 9 razy
Wysłany: 2010-11-28, 19:34   Wpływ modów na podstawowe romanse.

Ekhm, wg normalnej fubuły gry podczas romansu z Viconią, po walce z Irenicusem powinna się ona odłączyć od drużyny, tak?? A co w przypadku, kiedy gram z TDD i Vic się nie odłączyłą? Czy romans będzie działać normalnie? Czy powinnam ustawić zmienne tak, aby Viconia się odłączyła ( powiedziała co ma powiedzieć i sobie poszła) a potem w sferze kieszeniowej mam ją przywołać? Jest to dla mnie ważne, bo dla tego romansu wzięłam Vic do drużyny ;)
Edit: Dziękuje za usunięcie doubla tematu.
Podziękuj autorowi tego posta

Marosis 
Skoczek

Podziękowania: 1/2
Wysłany: 2010-11-28, 19:54   

Vioconia po walce z Irkiem się nie odłącza po kilku wstępnych walkach w Tronie następuje kontynuacja wątku związanego z jej rzekomym odłączaniem się.

Antalos 
Czarnoksiężnik Bhaala

Podziękowania: 9/39
Wysłany: 2010-11-28, 20:03   

Ja czytałem , że się odlącza więc już sam nie wiem co o tym też sądzić... mógłby ktoś to wyjaśnić.
Kapłani Bhaala wierzyli, iż każde popełnione morderstwo umacnia ich boga. Czciciele mieli obowiązek dokonać zabójstwa raz na dekadzień - najlepiej w mrokach nocy. Jeżeli z jakiegokolwiek niezależnego od nich powodu nie byli w stanie tego zrobić, po ustąpieniu przeszkody mieli za zadanie popełnić dwa zabójstwa za każde niedokonane w przeznaczonym czasie. Kolejnym obowiązkiem było obwieszczenie ofierze, z czyich rąk ginie, oraz wymówienie następującej formuły: "Bhaal cię oczekuje, Bhaal cię przyjmuje, nikt mu nie umknie".
Podziękuj autorowi tego posta

L`f 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 290/154
Wysłany: 2010-11-28, 21:00   

Cała pierwsza rozmowa z Viconią w ToBie jest wystarczającym wyjaśnieniem. Drowka mówi wtedy o swoim przekonaniu, że *powinna* była odłączyć się już wcześniej. Zapowiada wtedy swoje odejście, a my mamy za zadanie przekonać ją do tego, żeby jednak została. Co nie jest wyjątkowo trudnym przedsięwzięciem. ;)

W tej rozmowie można doprowadzić do odłączenia Viconii, ale trzeba się naprawdę postarać, bo znaczna większość opcji dialogowych prowadzi do zatrzymania drowki w drużynie.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Arwena, Antalos
Odpowiedz do tematu