Poprzedni temat «» Następny temat
[BG II] Pytania i porady dla początkujących i wyjadaczy
Autor Wiadomość
Karanith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 38/15
Wysłany: 2004-12-30, 10:20   

Oprócz tego usuwa ją jeszcze Easy of Use. Na szczęście nie trzeba instalować całości, tylko jeden komponent.
Podziękuj autorowi tego posta

Thief

Wysłany: 2004-12-30, 10:25   

Możecie mi powiedziedz czemu w instrukcji jest napisane że opóxnienie mieści się w przedziale od 1-10 a szylety mają 0

Anarion

Wysłany: 2004-12-30, 10:57   

Cytat:
Możecie mi powiedziedz czemu w instrukcji jest napisane że opóxnienie mieści się w przedziale od 1-10 a szylety mają 0

Instrukcja nie jest do końca dopracowana i ma sporo błędów, np. na jednej stronie napisali że runda trwa 6 sekund, a na innej że 7 (naprawdę 6).
Wiele broni :) (szczególnie magicznych) ma opóźnienie 0 i wszystko pasuje - po prostu nie ma opóźnienia :wink: (atak od razu).

Thief

Wysłany: 2004-12-30, 15:51   

Wime nie jestem głupi :) ale wkurzają mnie takie drobne duperele przez, które człowiek czasami niemoże dojśc co jest prawdą a co nie i źle robi :/

Thief

Wysłany: 2005-01-01, 17:33   

W BG1 można grać wieloklacowcem W/M/K albo W/M/Z??

Komcio 
Zasłużony

Wysłany: 2005-01-01, 17:35   

Tak. Ale chyba tylko elfami (w/z/m) i półefami(w/m/k oraz w/z/m). Pytanie powinno być w topicu BG1 :wink:

Thief

Wysłany: 2005-01-01, 17:48   

Dałem tutaj bo chodziło mi o przeniesienie póxniej do BG2 więc to było takie posrednie pytanie :P

Piger

Wysłany: 2005-01-01, 19:39   

dobra teraz jezeli moge to prsolbym o szybka odpowiedz;] to beda pytania o przedmioty:
-skora aerga +3 czy jakos tak gdzie sie znajduje? bo jeszcze niedawno ja mialem ale wyrzucilem i dowiedzialem sie ze mozna ulepszyc:/ i zapomnialem gdzie wyrzucilem...
-beljuryl jest tylko 1 w grze?
-gdzie sa rekawice kieszonkowca? i pierscien wytrychow?
-jezeli po wyjsciu z kuli sfer nie mam serca demona to moge zdobyc je jakos innym sposobem?
-i ostatnie;] czy jest mozliwe zeby w przytulku miec wysztkie 3 buty?

Komcio 
Zasłużony

Wysłany: 2005-01-01, 19:53   

o ile się nie mylę:
- Skóra jest chyba na Targu Przygody u Ribalda
- Są dwa. Jeden w kurze na Wzgórzach Umar, drugi w podziemiach na Wzgórzach Wichrowej Włóczni (w podziemiach czerwonego smoka, pilnowany przez trzy golemy, nie daleko wilkołaków)
- W slumsach, w miedzianym diademie rękawice (koło emerytowanego złodzieja chyba) [tajne pokoje]
Cytat:
ostatnie;] czy jest mozliwe zeby w przytulku miec wysztkie 3 buty?

??? Chyba trzy pary butów. Zależy ile masz żetonów, ja zawsze brałem butki szybkości za 15 a reszta na inne, bo zbroja błazna jest do niczego
- co do kuli sfer, to już totalnie nie wiem, o co ci chodzi.

Jallil 
Silent Warrior

Wysłany: 2005-01-01, 19:54   

Skórę Aerga kupuje się u Ribalda na Targu Przygód, ale jeśli ją wyrzuciłeś to na pewno nie będziemy wiedzieć gdzie..
Rękawice kieszonkowca są chyba w Miedzianym Diademie w tajnych pokojach u jednego gościa, który kiedyś był złodziejem.
Z tego co wiem nie można mieć 3 par butów bo nie ma tylu żetonów
Pierścien wytrzychów ma złodziej jak pokonujemy Arana Linvana koło maga, który ma klucz do jego drzwi.
A co do serca to chyba tylko tam można je zdobyć :wink:
Podziękuj autorce tego posta

Piger

Wysłany: 2005-01-01, 20:10   

dzieki wam;]to moze jakas inna zbroje wyrzucilem?:P
wlasnie: jezeli pracuje dla zlodzieji cienia to nie moge zaatakowac linvaila?:/ bo po1: chce miec ten pierscien wytrychow a po2 chce miec 3 buty przyspieszenia...
buuu czyli jak wyszedlem z kuli to juz nie moge ulepszyc firii? :cry:

Jallil 
Silent Warrior

Wysłany: 2005-01-01, 20:23   

Chyba że SK sobie stworzysz serducho, ale chyba nigdzie indziej go nie zdobywamy, bo w kuli są aż 3. Jesli dla niego pracujesz to go raczej nie zabijaj :wink: Ale pierscien wytrychow i tak miec mozesz, przejdz sie tylko dalej niz cwiczacy zlodzieje, zagadaj do ktoregos z tamtych i on zabije bodajze wlasnie tego co ma pierscien (wiem ze kiepsko wytlumaczone ;)) u Deidre mozesz tez kupic pierscien laskobojcy czy jakos tak tez ulepsza zdolnosci zlodziejskie z tego co pamietam :wink:

Kinski 
Dziecię Bhaala
Zajebójca

Podziękowano 78 razy
Wysłany: 2005-01-01, 21:07   

-skora aerga +3 czy jakos tak gdzie sie znajduje? bo jeszcze niedawno ja mialem ale wyrzucilem i dowiedzialem sie ze mozna ulepszyc:/ i zapomnialem gdzie wyrzucilem...
Skóra u Ribalda, wiadomo, jak ją wyrzuciłeś, to cierp za grzechy, zwój Ochrony przed żywiołami jest w Mieście Sahuaginów, chociaż czasem występuje jako losowy zwój.
Cytat:
-beljuryl jest tylko 1 w grze?

Beljuryle są 3 w grze. Trzeba tylko zakombinować, najpierw okradasz kurczaka (hehe), a potem rozmawiasz z Hendrixem, masz już 2, trzeci jest w podziemiach Firka.
Cytat:
wlasnie: jezeli pracuje dla zlodzieji cienia to nie moge zaatakowac linvaila?Annoyed bo po1: chce miec ten pierscien wytrychow a po2 chce miec 3 buty przyspieszenia...

Właśnie, trzecią parę butów Przyspieszenia ma Renal, jeśli byś odpowiednio zakombinował (hehe), to miałbyś tę parę, lecz musiałbyś pracować dla Bodhi (zabijasz Renala i Arkanisa i wtedy już nie masz wyjścia, musisz pracować dla Bodhi).
Cytat:
-jezeli po wyjsciu z kuli sfer nie mam serca demona to moge zdobyc je jakos innym sposobem?

Cytat:
buuu czyli jak wyszedlem z kuli to juz nie moge ulepszyc furii?

Jest jeszcze jedno miejsce, gdzie można zdobyć Serce demona, podczas snu w Czarowięzach (w tym, gdzie jest Bhaal, Imoen i demon przy wejściu) musisz okraść demona, który stoi przy wejściu... Oczywiście trzeba posłużyć się kradzieżą kieszonkową...
Cytat:
pierscien laskobojcy

Piger chce zrobić Rękawice mistrza złodziei (z Item Upgrade).

Karry
Bibliotekarz

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-01-01, 21:25   

Kto to "laskobójca" ? BUehehe... I kto to jest ten "Hendrix" co ma drugi beljuryl?

Jallil 
Silent Warrior

Wysłany: 2005-01-01, 21:42   

Karry czepiasz się :P No łaskobójca no, bez podtekstów :!: :twisted:
A Hendrix ( czy Henrix?) (Bo Hendrix to mi się z piosenkarzem kojarzy :wink: ) to biedny chłop posiadający bogate kurczaki :lol:

Odpowiedz do tematu