Poprzedni temat «» Następny temat
Alternatywne portrety dla NPC z gry
Autor Wiadomość
Antalos 
Czarnoksiężnik Bhaala

Podziękowania: 9/39
Wysłany: 2010-11-21, 20:19   Alternatywne portrety dla NPC z gry

Taki temat. Jeśli macie swoje "wersje" portretów to przedstwcie je innym.

EDIT (bo wyjaśnienie w spamopostach zostanie wyczyszczone): Temat dotyczy zmodyfikowanych portretów NPCów dowolnego autorstwa (choć najlepiej autora podać - o ile się zna). Spam (czyli komentarze bez portretów) trafi w odpowiednie miejsce - m

Co powiecie na tę Viconię??

Vicon01L.bmp
Plik ściągnięto 15555 raz(y) 55,18 KB

Kapłani Bhaala wierzyli, iż każde popełnione morderstwo umacnia ich boga. Czciciele mieli obowiązek dokonać zabójstwa raz na dekadzień - najlepiej w mrokach nocy. Jeżeli z jakiegokolwiek niezależnego od nich powodu nie byli w stanie tego zrobić, po ustąpieniu przeszkody mieli za zadanie popełnić dwa zabójstwa za każde niedokonane w przeznaczonym czasie. Kolejnym obowiązkiem było obwieszczenie ofierze, z czyich rąk ginie, oraz wymówienie następującej formuły: "Bhaal cię oczekuje, Bhaal cię przyjmuje, nikt mu nie umknie".
Podziękuj autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
psychozof
Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 241/51

Wysłany: 2010-11-21, 22:11   

Nie napisał, że to jego, przynajmniej w sensie praw autorskich ja tak tego nie zrozumiałem. Ale wypadałoby autora podać, Mrówa. Szczególnie, że autorka tu bywa, bo wygląda mi to na robotę Hathor, może lekko zmodyfikowaną ;)

Mój ulubiony na Viconie, to ten:

również Hathor ;) A poza tym, to raczej portretów nie zmieniam, czasem postaciom z modów. No właśnie - dlaczego ten temat jest w modach? Ktoś mi to uzasadni jakoś logicznie? :P

Bo polewę z Vince'a mamy również dlatego, że jest adminem, a nie umie przenosić postów ;>

Ale za to warny potrafię wstawiać ;)
Ostatnio zmieniony przez Vinci 2010-11-21, 22:55, w całości zmieniany 2 razy  

Naorden 
Guardian of the last burning candle

Podziękowania: 17/13
Wysłany: 2010-11-22, 15:25   

Bardzo lubię Tristową wersję Imoen do BG2. Ma wciąż tą samą twarz co w 1, jednak widać na niej te same przeżycia co na portrecie z 2.

IMOEN4M.bmp
Plik ściągnięto 15486 raz(y) 55,17 KB

Więcej szczegółów
psychozof
Antalos 
Czarnoksiężnik Bhaala

Podziękowania: 9/39
Wysłany: 2010-11-22, 15:57   

Podoba mi się. ^^)

Jeszcze dla Yoshimo mam zmieniony portret

NYOSHIMM.bmp
Plik ściągnięto 15478 raz(y) 55,17 KB

Kapłani Bhaala wierzyli, iż każde popełnione morderstwo umacnia ich boga. Czciciele mieli obowiązek dokonać zabójstwa raz na dekadzień - najlepiej w mrokach nocy. Jeżeli z jakiegokolwiek niezależnego od nich powodu nie byli w stanie tego zrobić, po ustąpieniu przeszkody mieli za zadanie popełnić dwa zabójstwa za każde niedokonane w przeznaczonym czasie. Kolejnym obowiązkiem było obwieszczenie ofierze, z czyich rąk ginie, oraz wymówienie następującej formuły: "Bhaal cię oczekuje, Bhaal cię przyjmuje, nikt mu nie umknie".

Więcej szczegółów
psychozof
Zireael 

Podziękowania: 13/42
Wysłany: 2010-11-22, 20:56   

W takim razie pytam - gdzie można znaleźć portret dla Deheriany? A także oryginalny (nie ten, który znalazł się w BG, tylko ten z bety) portret Yoshimo?

A żeby nie być gołosłowną - dla Vicki biorę ten:
Dopisek: nie umiem wstawiać załączników, więc jest jak jest.

EDIT: Jeśli tu zajrzysz (w co wątpię) - wejdź w edycję i zobacz jak to zrobiłem - poprzez [img] - m
Ostatnio zmieniony przez morgan 2010-11-22, 20:58, w całości zmieniany 3 razy  
Podziękuj autorce tego posta

Yarpen 
Bibliotekarz
Podrywacz znudzonych literatek

Podziękowania: 21/15
Wysłany: 2010-11-22, 22:10   

W końcu Minsc wygląda jak prawdziwy mieszkaniec Rashemaru. Trochę szkoda tatuaży, których wedle wiedzy Zapomnianych Krain Minsc winien się brzydzić (tatuaże kojarzą im się z Thay) z drugiej strony jest urocza rozmowa między Minsciem a Viconią, w której komentuje ona "ozdoby" na twarzy Minsca.

Modyfikacja portretu jest autorstwa Milocha jakby coś.

Alvarez 
Dziecię Bhaala

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2010-11-22, 22:29   

Najlepszy portret Yoshimo na jaki się dotychczas natknąłem (Bonus Portrait z Tortured Souls):

I ten całkiem niezły dla Cernda, dałem go swojemu kapłanowi/łowcy:

Trista 

Podziękowania: 12/7
Wysłany: 2010-11-23, 00:06   

Wrzucę jeszcze kilka swoich przeróbek popełnionych kiedyś tam w wolnym czasie, skoro Nao dała moja Imoen :P

BRANWE2.bmp
Branwen, co prawda to do BG1, ale nie zaszkodzi jeśli wrzucę przy okazji :P
Plik ściągnięto 15388 raz(y) 203,73 KB

NJAHEIRL2.bmp
Jaheira
Plik ściągnięto 15388 raz(y) 203,73 KB

NVICONL.bmp
Viconia
Plik ściągnięto 15387 raz(y) 203,73 KB

Więcej szczegółów
morgan, Lava Del'Vortel, Antalos, psychozof
Żelazko 
Morgan mnie zbił

Podziękowania: 22/171
Wysłany: 2011-02-01, 14:38   

Mój ulubiony portret Viconi to ten co usuwa opaskę z przed czoła. Dokładnie ten:

Morganizm wyjaśniony.
http://athkatla.cob-bg.pl...p=109149#109149

Zireael 

Podziękowania: 13/42
Wysłany: 2011-03-09, 19:22   

EDIT: Trista, twoja Jaheira jest genialna, masz coś przeciwko, jeśli umieszczę ją w moim modzie?

Hathor 
Sirielle Ontalómë

Podziękowania: 1/9
Wysłany: 2013-04-25, 21:19   

U mnie w zestawie jest Viconia bez opaski.

Vinci napisał/a:
Nie napisał, że to jego, przynajmniej w sensie praw autorskich ja tak tego nie zrozumiałem. Ale wypadałoby autora podać, Mrówa. Szczególnie, że autorka tu bywa, bo wygląda mi to na robotę Hathor, może lekko zmodyfikowaną ;)

Mój ulubiony na Viconie, to ten:

Obrazek

również Hathor ;)

Tak, przeróbka z załącznika w pierwszym wygląda jak moja (ktoś zmienił jej kolory, albo zrobił podobną, względnie to jakaś wariacja, której nie zachowałam, było ich sporo), niestety w Twoim cytacie się nie wyświetla, więc nie wiem, która to?

Ktoś mi niedawno doniósł, że zniknęło Ostrze i Gwiazdy, a z nim i pliki z Viconią, wiec wrzuciłam całość na Spellhold Studios, forum, gdzie kiedyś powstały:
http://www.shsforums.net/...conia-portrait/
Aczkolwiek wtedy to było jeszcze Forgotten Wars, niestety przy zmianie z FW na SHS admini skasowali tematy i pliki, przepadł i temat Viconii. Wrzucałam tam wszystkie obrazki w dużym formacie (G w BG, L w BG2 - plik z ekranu wyboru portretu w grze, jak podane wyżej portrety by Trista), ale nie wiedzieć czemu sama ich nie zarchiwizowałam, mam tylko mniejszy rozmiar dodawany w katalogu portraits (L i S), więc jeśli ktoś z Was ma większe pliki z zestawu z 2004, to proszę o podesłanie :idea: Mam tylko jeden, który jak się okazało krąży po sieci (również przemalowany) i ktoś go dodał w innym wątku na SHS. Z tej wersji zrobiłam jeszcze kilka nowych (w założeniu wersja księżycowa, plus Dany z PLiO na dokładkę), całość do pobrania tam i tutaj (na wszelki wypadek powielam pliki ;) ).

V+2004L.bmp
Plik ściągnięto 10898 raz(y) 55,17 KB

Viconia_no-badge.BMP
Plik ściągnięto 10899 raz(y) 203,72 KB

viconia.jpg
Plik ściągnięto 356 raz(y) 171,9 KB

Drow_into_Moon.jpg
Plik ściągnięto 348 raz(y) 135,28 KB

viconia_set2.jpg
Plik ściągnięto 341 raz(y) 93,49 KB

Viconia.zip
Zestaw 2004.
Pobierz Plik ściągnięto 437 raz(y) 1011,55 KB

Viconia_set_2.zip
Nowy zestaw.
Pobierz Plik ściągnięto 424 raz(y) 814,36 KB

Więcej szczegółów
psychozof
Scol 

Podziękowania: 98/112
Wysłany: 2013-07-30, 20:29   

Bardzo podoba mi się Imoen w wykonaniu NixxiCal. Nie jest to może gotowy portret, ale wycięcie go z fanarta to żaden problem.

Więcej szczegółów
psychozof
Kirara 
Eriavalh Avarozhe

Podziękowania: 166/20
Wysłany: 2014-03-16, 23:05   

Dla zabawy i sprawdzenia, czy umiem tworzyć portrety, narysowałam Jaheirę. Starałam się dopasować rysunek do stylu BG2, brązowe włosy i bardziej 'ludzkie' rysy twarzy nawiązują do wyglądu druidki z BG1.

Więcej szczegółów
Inquisition, morgan, psychozof
Inquisition 

Podziękowania: 2/6
Wysłany: 2014-03-17, 03:17   

Bardzo ciekawa wersja Kiraro :) Z chęcią włączę ją do grona moich ulubionych portretów, plus w końcu odświeżę wygląd Jaheiry z BGI(który zawsze bardziej preferowałem) w swojej kolejnej grze.

Tuldor88 
Uczeń Gonda
Dziki kurczak zagłady

Podziękowania: 129/135
Wysłany: 2014-03-17, 06:40   

Bardzo ładnie, czekamy na więcej alternatyw Kiraro :)
Może przytoczę twierdzenie Liberty'ego, które jakoś tak idzie: planujesz jakiś projekt, wyznacz sobie termin, pomnóż potrzebny czas przez 2 a i tak nie zdążysz.

Wybrane fragmenty banterów:
Edwin napisał/a:
-Phi! Porównywać mnie do jakiegoś podrzędnego nekromanty! (Stanowczo na zbyt wiele sobie pozwala, muszę pokazać mu gdzie jego miejsce.) Prawdopodobnie przemawia przez ciebie zwykła zazdrość. Wy, maluczcy macie tendencje do zawiści wobec tych, którzy was przerastają. Ja zaś czynię to nie tylko talentem ale i wzrostem, karzełku.
-*Posłał Edwinowi szeroki uśmiech przemawiając serdecznym tonem* Jeszcze raz nazwiesz mnie „karzełkiem” a utnę ci na dole coś niezwykle małego, co może jednak mimo wszystko być ci drogie. Gdy zaś chodzi o te dyrdymały o talencie... znów przypominasz mojego żałosnego, byłego towarzysza...
Minsc napisał/a:
-Niebywałe, że ten chomik jeszcze oddycha. Znajdując się nieco bliżej ciebie wielkoludzie na pewno zaniechałbym tej czynności, powiedz, uważasz że pranie onuc urąga twej męskości, czy po prostu lubisz informować wrogów zapaszkiem o tym, iż się do nich zbliżasz?
-Boo być może jest niewielki Montaronie, ale jest też o wiele silniejszy niż się zdaje. A to, co czujesz to zapach prawdziwego mężczyzny, który przykryje każdy odór zła, na jaki trafi, co nie, Boo?.
Viconia napisał/a:
-Mmm... wciąż robisz wrażenie Viconio, moja ty hebanoskóra kusicielko. Zdajesz sobie sprawę jak działasz na otoczenie, prawda?
-Oczywiście samcze, dzięki temu jalukul, mężczyźni tacy jak ty – myślący kroczem zamiast głową – stają się łatwiejsi w kontrolowaniu

-cała prawda o Imoen :P

Odpowiedz do tematu