Poprzedni temat «» Następny temat
Divinity II: The Dragon Knight Saga - krajowa premiera
Autor Wiadomość
kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Podziękowania: 60/46
Wysłany: 2010-11-09, 09:05   Divinity II: The Dragon Knight Saga - krajowa premiera

Zremasterowana wersja D2: Ego Draconis wraz z dodatkiem Flames of Vengeance ma dziś swą polska premierę.

Opis gry:
"Wersja gry Divinity II: Ego Draconis wchodząca w skład zestawu The Dragon Knight Saga cechuje się udoskonaloną oprawą wizualną, uwzględniającą zmiany graficzne wprowadzone w Flames of Vengeance. Wyeliminowane także zostały wszystkie błędy, które nękały graczy w poprzednich edycjach produktu.

Divinity II: Flames of Vengeance to pierwszy oficjalny dodatek do Divinity II: Ego Draconis. Akcja tego rozszerzenia toczy się bezpośrednio po wydarzeniach przedstawionych w głównej grze. Tym razem bohater opowieści musi zmierzyć się ze swym ostatecznym przeznaczeniem, dążąc do powstrzymania Czarnego Pierścienia przed zniszczeniem Rivellionu. W trakcie przygody pojawia się wiele poznanych wcześniej postaci niezależnych, które dopiero teraz ujawnią swoje prawdziwe zamiary. Warto dodać, iż dodatek można przechodzić postacią przeniesioną z podstawowej wersji, bądź też wysokopoziomowym bohaterem przygotowanym zupełnie od podstaw.

Rozszerzenie Flames of Vengeance do zaoferowania ma ponad 35 nowych questów, gwarantując około 15 godzin zabawy. Lista dostępnych atrakcji obejmuje między innymi odkrywanie mrocznych tajemnic miasta Aleroth czy dowodzenie atakiem zeppelinów. Dodatek ten wprowadza do rozgrywki nieznane wcześniej typy potworów, a także pozwala na pozyskanie wielu nowych cennych skarbów."

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15763

Valsharess 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 21/20
Wysłany: 2010-11-10, 01:00   

Premiera premierą jednak coś czuję, że kwestia dostępności tej gry w sklepie Cenega to dosyć śliska sprawa. Sklep bowiem informował o natychmiastowej dostępności towaru kiedy jeszcze oficjalna strona nic nie mówiła o dokładnej dacie premiery Sagi. Rozumiem, że gra ma status pre-ordera, ale podawanie info, że towar już jest dostępny, nieco zbija z tropu w momencie gdy wszystkie inne info mówią co innego. Nie omieszkałam się do Cenegi napisać i chyba nie byłam w tym osamotniona bo status dostępności towaru zmieniono na "Listopad 2010" ;) Sprytne zagranie, ciekawe jednak którego listopada będzie można tę grę naprawdę zamówić, tak żeby nie musieć czekać kolejnego miesiąca. A coś czuję, że oczekujący (w tym ja) na polską wersję jednak będą musieli jeszcze poczekać.

EDIT:
a w ogóle to WTF? czyli się jednak nie pomyliłam, że to się będzie odwlekać :/ mam nadzieję, że ten 12 listopada nie tyczy się Polski :> choć nadzieje me pewnie płonne.

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Podziękowania: 60/46
Wysłany: 2010-11-10, 05:43   

Na Allegro na aukcjach jest info, że premiera była 5 listopada. Grę chyba sprzedają normalnie.

A to, co zalinkowałaś, dotyczy wersji na Xboxa 360...

Valsharess 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 21/20
Wysłany: 2010-11-10, 10:29   

może teraz sprzedają ją normalnie na tym allegro, jednakże ja sobie pozwoliłam ich jakiś czas temu zapytać czy tak właśnie jest, bo chciałam grę kupić. pytałam też kiedy grę dostanę jak ją zamówię w przedsprzedaży, otrzymałam info "gra nie miała jeszcze swojej premiery" przez co ja zrozumiałam, że sami jeszcze nie wiedzą kiedy towar naprawdę będzie gotowy.

kol napisał/a:
A to, co zalinkowałaś, dotyczy wersji na Xboxa 360..

racja, nie zauważyłam.

Odpowiedz do tematu