Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysły na następny projekt

Jakim projektem powinienem się zająć?
Garrick NPC- bardzo romantyczny bard
37%
 37%  [ 11 ]
Kalah NPC- gnom szukający akceptacji
31%
 31%  [ 9 ]
Drobiazg do ToB-u (proszę napisać, co konkretnie proponujesz)
13%
 13%  [ 4 ]
Inne (Czekam na szczegóły w postach)
17%
 17%  [ 5 ]
Głosowań: 29
Wszystkich Głosów: 29

Autor Wiadomość
picollo 

Podziękowania: 64/98
Wysłany: 2010-10-05, 13:12   Pomysły na następny projekt

Skończyłem "Wychowanka Goriona", zaraz będę kończył inne zobowiązania, i zastanawiam się, za co teraz się wziąć. Nie chcę brać się za kolejny projekt tuningujący ToB, więc albo to będzie drobiazg w stylu Nawrócenia Korgana, albo jakiś NPC.

Czekam na wasze opinie, za co powinienem się wziąć.

1)Garrick NPC- czyli powrót barda z BG1. Zawsze bardzo go lubiłem, za tą jego nieśmiałość.
Widzę tu spory potencjał dla postaci, która "Zakocha się szczerze, trzy razy na tydzień" (Kto wie do jakiego tekstu piję?), będzie podchodził do postaci kobiecych z nonszelancją błędnego rycerza, a jednocześnie jego nieporadność bardzo utrudni mu osiągnięcie sukcesu.

2)Kalah NPC- czyli pomysł, który wpadł mi do głowy, podczas tworzenia modu konkursowego. Byłoby to naturalne rozwinięcie tamtego moda. Jeśli Kalaha ocalimy, spróbujemy zrozumieć gnoma, który przede wszystkim szukał akceptacji, pojawi się możliwość przyłączenia Kalaha do drużyny (w tym momencie mówimy nie zarówno dla Aerie, jak i Quayle'owi Lavy).

3) Jakiś drobiazg w stylu Odkupienia Korgana. Chodzi mi po głowie modzik, który rozwijałby relację Imoen-Sarevok w ToBie, ale jeśli ktoś podsunie mi inny warty rozwinięcia wątek (do ToBu, i temat takiej relacji), jestem otwarty na propozycje.

4)Coś innego. Tutaj czekam na konkretne pomysły. Rozwinięcie roli Viekanga w ToB też tu może pasować :P
Ostatnio zmieniony przez L`f 2014-07-13, 13:30, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

nowyU

Podziękowania: 21/183
Wysłany: 2010-10-05, 13:45   

nie lubie modów NPC wiec lobbuje za jakim kolwiek modem z questem.

Alvarez 
Zasłużony

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2010-10-05, 14:01   

Cytat:
Jakiś drobiazg w stylu Odkupienia Korgana

A taki drobiazg w stylu Zatracenie Anomena może?

Albo jakieś fajniejsze zadania w gildii Mae'Vara, jako nowi moglibyśmy zgłosić się na staż do Kretora i pomagać mu w misjach...

Rozwinięta twierdza druida? Chociaż jemiolarzem i tak nikt nie gra, bo jest głupi, więc raczej nie ma sensu.

Hmmm... a może coś 18+? ;)

Dead 
Bibliotekarz
Follower of Satan

Podziękowania: 27/64
Wysłany: 2010-10-05, 14:47   

Cytat:
Kalah NPC- gnom szukający akceptacji

Koniecznie to
To najpiękniejszy opis moda jaki kiedykolwiek widziałem :D

Almateria
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-05, 16:24   

Alvarez napisał/a:
Rozwinięta twierdza druida? Chociaż jemiolarzem i tak nikt nie gra, bo jest głupi, więc raczej nie ma sensu.

Ja gram ._.

Arwena

Podziękował 9 razy
Wysłany: 2010-10-05, 18:33   

A może jakiś mod rozwijający miejsca, które są mało urozmaicone w normalnym BG2 i tronie np. Maszerujące Góry, Las Mira, Miasto Sahuaginów, Półnony Las, Przełęcz Małego Zęba... No i może coś takiego, jak przywrócenie Khalida ( jako alternatywa Jaheiry????)

picollo 

Wysłany: 2010-10-06, 08:26   

Alvarez napisał/a:
A taki drobiazg w stylu Zatracenie Anomena może?

To brzmi kusząco :D chociaż ten pan i tak może już upaść. Zatracenie Keldorna byłoby niezwykle interesujące, ale wtedy nie podpada pod drobiazg.

Alvarez napisał/a:
Albo jakieś fajniejsze zadania w gildii Mae'Vara, jako nowi moglibyśmy zgłosić się na staż do Kretora i pomagać mu w misjach...

Arwena napisał/a:
A może jakiś mod rozwijający miejsca, które są mało urozmaicone w normalnym BG2 i tronie np. Maszerujące Góry, Las Mira, Miasto Sahuaginów, Półnony Las, Przełęcz Małego Zęba... No i może coś takiego, jak przywrócenie Khalida ( jako alternatywa Jaheiry????)

Jeśli już rozwijać jakieś miejsca, to raczej ToB. Maszerujące Góry, Las Mira jak najbardziej. Tylko, że to jest raczej większy projekt, i tym zajmę się po tym modzie na przerwę.
Alvarez napisał/a:
Hmmm... a może coś 18+? ;)

Sporo jest w RE, jak masz pomysł na coś innego, to słucham
Arwena napisał/a:
No i może coś takiego, jak przywrócenie Khalida ( jako alternatywa Jaheiry????)
Za Khalidem nie przepadam jak za Jaheirą. Najchętniej zamiast nich zobaczyłbym parkę Xzar-Monty, ale to strasznie dużo roboty (między innnymi z podmianą Xzara w queście.)

Gawith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 29/28
Wysłany: 2010-10-06, 13:59   

Pewnie w żaden z powyższych projektów (o ile powstaną ;-) ) nigdy nie zagram (już mnie ta gra tak nie ciągnie, a jak już, to jakieś solówki, anvile czy coś w ten deseń ;-) ), ale jeśli już, to trzecia opcja wydaje się najbardziej smakowita. Chyba morgan kiedyś sugerował deprawację Mazzy przez Korgana, to by było ekstra :)

nowyU

Podziękowania: 21/183
Wysłany: 2010-10-07, 14:28   

albo sakracja Korgana przez Mazzy ....

edit.
Nie gustuje w modach NPC wiec nie nadazam za nowinkami :) tak tylko wypalilem dla zartu.
Sory za oftop.
Ostatnio zmieniony przez nowyU 2010-10-07, 16:58, w całości zmieniany 2 razy  

picollo 

Wysłany: 2010-10-07, 14:37   

nowyU napisał/a:
albo sakracja Korgana przez Mazzy ....

Czy "Odkupienie Korgana" to nie jest to samo? Poszukaj w zakątku odpowiedniego tematu.

jakubnever3 

Podziękował 2 razy
Wysłany: 2010-10-15, 14:20   

A ja wolałbym mieć w BG 2 Garricka. Ponieważ lubiłem go w jedynce brać, a jak picollo zacznie go robić to pewnie wyjdzie z tego moda, małe arcydzieło :curious:

picollo 

Wysłany: 2010-10-15, 19:45   

jakubnever3 napisał/a:
jak picollo zacznie go robić to pewnie wyjdzie z tego moda, małe arcydzieło

Nie ma jak trochę wazeliny ;)

A żeby nie było offtopu, to poinformuję, że Garrick dogonił Kalaha, i obecnie mamy remis, więc głosujcie dalej towarzysze!
był szalony jak stado zajęcy na wiosnę, kiedyś kazał nam ściąć cały zagajnik dębów, bo uroiło mu się, że go szpiegują... a potem doszedł do wniosku, że były jednak w porządku i rozkazał nam je pochować.
- czy wy wiecie ile czasu zajmuje zakopanie dębowego lasu?

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Podziękowania: 215/71
Wysłany: 2010-10-15, 19:53   

nie wiem, czy zapisać swój głos, bo nie w oba bym nie zagrał (nie przez przekonanie, tylko dlatego, iż to nie romanse dla mężczyzn :P ), ale z tych dwóch, wolałbym już Garricka.

Zireael 

Podziękowania: 13/42
Wysłany: 2010-10-16, 10:08   

Mój pomysł.
1. Khalid - ale błagam, nie kosztem Jaheiry.
2. Xzar + Monty
3. Rozbudowanie beznadziei pt. Przełęcz Małych Zębów itp.

picollo 

Wysłany: 2010-10-16, 14:28   

Lava Del`Vortel napisał/a:
nie wiem, czy zapisać swój głos, bo nie w oba bym nie zagrał (nie przez przekonanie, tylko dlatego, iż to nie romanse dla mężczyzn :P ), ale z tych dwóch, wolałbym już Garricka.

Warto nadmienić, że Lava jest wielkim zwolennikiem opcji pod tytułem "żaden z powyższych, zrób lepiej Tamoko NPC.
Zireael napisał/a:
1. Khalid - ale błagam, nie kosztem Jaheiry.

Jaheira jest oparta na pomyśle: Khalid nie żyje. Więc opcja zrób Khalida nie kosztem Jaheiry= Napisz drugą Jaheirę, i Khalida. Od groma roboty.
Zireael napisał/a:
2. Xzar + Monty

Nie będę za dużo zdradzał, ale wiadomo mi o pewnych działaniach w tym kierunku podjętych. Na razie prace nie są nazbyt zaawansowane, więc bez szczegółów zostańmy.
Zireael napisał/a:
3. Rozbudowanie beznadziei pt. Przełęcz Małych Zębów itp.

Co ja bym mógł tam zmienić? Jak dla mnie to trzebaby zmienić to, że przez tą przełęcz to się wędruje z Atkhatli do targowa. Ale to wymaga poważnych zmian. Nie jestem pewien, czy to dobry pomysł.
był szalony jak stado zajęcy na wiosnę, kiedyś kazał nam ściąć cały zagajnik dębów, bo uroiło mu się, że go szpiegują... a potem doszedł do wniosku, że były jednak w porządku i rozkazał nam je pochować.
- czy wy wiecie ile czasu zajmuje zakopanie dębowego lasu?

Odpowiedz do tematu