Poprzedni temat «» Następny temat
Lista romansów do BG2
Autor Wiadomość
Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Podziękowania: 215/71
Wysłany: 2010-08-26, 23:57   Lista romansów do BG2

Lista romansów do BG2

Oficjalne

Dla mężczyzn

Aerie - elfka z ludu avarielów. Utraciła skrzydła. Romans nastawiony na postacie dobre, prezentujący przemianę osobowości słabej i niezbyt pewnej siebie elfki w silną i szczerą osobę.
    Jaheira - pół elfka, towarzyszka z pierwszej części gry. Doświadczona i pewna siebie Harfiarka (wojownik/druid)
    Viconia - drowka, towarzyszka z Baldur's Gate I. Wysublimowana i oziębła kapłanka bogini ciemności Shar.

Dla kobiet

Anomen - wojownik starający się o tytuł wojownika zakonu Promiennego Serca. Przepełniony dumą wojownik/kapłan.

Nieoficjalne

Dla mężczyzn

Nalia de'Arnise - (Eng) - romans z oryginalną postacią z Baldur's Gate II. Szlachcianka, której celem jest niesienie pomocy potrzebującym.
    Fade - (Eng) - tajemnicza Złodziejka Cienia z rasy równo tajemniczych Fey'ri, czyli pół-elfka, pół-demon.
    Nathaniel - (Eng) - wojownik kensai, o bardzo miłym, niekiedy słodkim podejściu. Romansuje z mężczyznami.
    Ninde - (Eng) - nekromantka. Tajemnicza i niezwykle zainteresowana naszym dziedzictwem.
    Tashia - (Eng) - miła czarownica, która odpoczywa od bycia poszukiwaczką przygód.
    Amber - (Eng) - diabelstwo, wojowniczka/złodziejka, na zaufanie której trzeba sobie zasłużyć.
    Tyris Flare - (Eng) - szczera wojowniczka, która przybyła z innego świata, w którym dzieję się gra Golden Axe.
    Saerileth - (Eng) - szesnastoletnia paladynka Tyra przybyła by odnaleźć upadłego planetara. Romantyczny dodatek klimatem mogący przypominać angielskie romanse książkowe.
    Imoen - (Eng) - romans z naszą wierną i połączoną losem przyjaciółką, towarzyszką z Baldur's Gate I.
    Kiara - (Eng) - mniszka wędrująca ze swoją przyjaciółką, Zaiyą dzikim magiem.
    Kim - (Eng) - kobieta pracująca dla Renala Krwawego Skalpa, jednego z wyżej postawionych Złodziei Cienia.
    Sheena - (Eng) - wojownicza córka Lorda Firkraaga, czerwonego smoka. Sama jest pół smoczycą o innych niż ojciec przekonaniach.
    Avi Maya - (Pl) - nieumarła bardka o dość czarnym dowcipie.
    Skie - (Pl) - towarzyszka z Baldur's Gate I. Złodziejka wychowana w dobrym domu. Marudna i dość głupiutka. Uwielbia perfumy, zakupy i badanie trendów.
    Larsha - (Pl) - driadzia łuczniczka o niezwykle czystym sercu, bez żadnej skazy.
    Leina - (Eng) - córka Vulovy, rozśpiewana półelfia bardka lubiąca gorące kąpiele i puszyste ręczniki ;). Postać z Neverending Journey.
    Yvette - (Eng) - eteryczna, ciepła i niekiedy naiwna kapłanka Sune o dość nietypowej przeszłości.
    Branwen - (Eng) - mały romans z Branwen?! Na Tarczę Tempusa! Powędruj znów ku bitwom.
    Petsy - (Eng) - rozgadana bardka ze skłonnością do popełniania faux-pas. Romans dla niziołków/gnomów/krasnali.

Dla kobiet

Adrian - (Eng) - czarownik od którego czuć lekko Zhentarimami. (błąd na stronie - projekt jest do ściągnięcia w dziale download)
    Gahesh - (Eng) - czarownik pół-ork o praworządnym dobrym charakterze.
    Darian - (Eng) - młody przedstawiciel tajemniczej rasy skrzydlatych elfów. Raczej surowy z charakteru.
    Xan - (Pl) - wiecznie ponury i smętny, niekiedy sarkastyczny mag. Nasz towarzysz z Baldur's Gate I.
    Haer'Dalis - (Eng) - romans autorstwa Aeryn ze znanym bardem diabelstwem, który przybył z Sigil wraz z Panią Raelis oraz jej trupą.
    Kelsey - (Eng) - (Eng) - młody czarownik, który przebył część Faerunu jako kramarz. Magię ma we krwi.
    Chloe - (Pl) - córka bogini sfery powietrza. Romansuje z kobietami.
    Iylos - (Eng) - mnich, o specyficznym charakterze. Spotykamy go dopiero w Tronie Bhaala. (flirt)
    Edwin - (Pl) - niezbyt miły (lekko powiedziane) towarzysz z Baldur's Gate I. Czerwony Czarodziej z Thay.
    Sarevok - (Eng) - jeden z innych dzieci Bhaala. Nasze nemezis z Baldur's Gate I. Zabójca Goriona.
    Angelo - (Eng) - wojownik/mag, najemnik, który niegdyś walczył przeciwko nam. Nonszalancki sposób bycia.
    Gavin - (Eng) - zwiastun świtu Lathandera. Typowo dobra postać.
    Kivan - (Eng) - nasz towarzysz z Baldur's Gate I. Niezbyt otwarty elf, łucznik, który stracił swoją wielką miłość, czyli Deherianę.
    Sarah - (Eng) - młoda kobieta, łowczyni romansująca z kobietami.
    Neh'Taniel - (Eng) - nieumarły paladyn boga słońca Amaunatora, pragnący odesłania na wieczny odpoczynek.
    Tsujatha - (Eng) - typowo erotyczny dodatek z nekromantą z innego planu.
    Valygar - (Pl) - tajemniczy łowca ścigany przez Zakapturzonych. Dość skryty. Nienawidzi magii. (Tortured Souls, lub mniejsze wersja w Corthala Romantique)
    Ajantis - (Eng) - paladyn Helma, niegdyś uczeń Keldorna. Nasz stary kompan z Baldur's Gate I.
    Keldorn - (Eng) - dojrzały paladyn o uformowanych przekonaniach, mentor Ajantisa i członek zakonu Promiennego Serca. (udostępniona beta - na wypadek problemów z modem/linkiem, oto odnośnik do tematu)
    Valen - (Eng) - nie, to nie chodzi o służącą Pani Bodhi. Tym razem mówimy o uwodzicielskim diabelstwie, którego z pewnością miło wspominają panie grające w NWN:HotU. (Udostępniona beta. Odnośnik do tematu)
    Yoshimo - (Eng) - nie-sławny łowca głów z odległego Kara-Tur, znany z oryginalnego BG2.

Romanse biseksualne

Arath - (End) - seksowny i jakże charakterny druid.
    Faren - (Eng) - żartobliwy wojownik/złodziej o raczej bezproblemowym podejściu do życia.
    Solaufein - (Pl) - Drow, poeta, wojownik/mag. Porzuca świat drowów.
    Sime - (Pl) - Miła kapłanka Sune, córka Arana. Postać z Tortured Souls.
    Dace - (End) - sarkastyczna i doświadczona łowczyni nagród.
    Tsuki - (Eng) - dość wyuzdany antybohater, kontynuacja postaci z TWM.
    Isra - (Eng) - paladynka Sune, bogini piękna i pasji. Kontynuacja NPC do BGT/Tutu/EE

Podziękuj autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Alvarez, Żelazko, Eerie
Numinej 
Numinej

Wysłany: 2011-01-13, 19:45   Re: Lista romansów do BG2

Hej,

mam problem z pobraniem Valen mod (diabelstwo). Link kieruje mnie na stronę "petals&thorns", loguje się, ale nie otwiera mi się oczekiwana strona, wykonuje search i nic...

Wiesz może, gdzie jeszcze można pobrać ten mod.

P.S.

Czy możesz mi udzielić pomocy i dać jakąś wskazówkę, gdzie można pobrać działający mod dla romansu z Valygarem SOA/TOB?
Pobierałam różne wersje TS, TS dla BP i nie instalowałam żadnych innych dodatków prócz poprawek. Nie wspomnie ile razy robiłam reinstalkę....ach.

Serdeczne dzięki za pomoc i oczywiście nie omieszkam wypróbować modu LaDalis.

"Valen[/url] - nie, to nie chodzi o służącą Pani Bodhi. Tym razem mówimy o uwodzicielskim diabelstwie, którego z pewnością miło wspominają panie grające w NWN:HotU. (Udostępniona beta. Odnośnik do tematu)"
Podziękuj autorce tego posta

Alvarez 
Zasłużony

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2011-01-13, 20:05   

Cytat:
gdzie można pobrać działający mod dla romansu z Valygarem SOA/TOB?

TS-BP, z tym, że bez podziału na komponenty - instalujesz wszystko w pakiecie. Chcąc mieć jedynie romans z Valygarem, możesz zainstalować Corthala Romantique, acz to tylko beta tego co jest w TSie.

A co do Valen, trzeba poczekać na łasica :lasic:

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2011-01-13, 20:25   

No to zaloguj się najpierw, a później skorzystaj z linku. Sam nawet nie zauważyłem, że trzeba być zalogowanym. Jak potrzebujesz konkretnego namiaru na temat to jest to:
Cytat:
Forum index » Community Projects » Mod Projects » BGII- Valen Mod

Temat to "Beta Testers Needed!"

To jedyne miejsce, skąd można pobrać dodatek.

Cytat:
oczywiście nie omieszkam wypróbować modu LaDalis.

E, to niedopracowana beta... jeszcze pewnie dokończę z czasem może, ale to wszystko się okaże. Nie wiem czy nie lepiej czekać na romans Aeryn.

Zireael 

Podziękowania: 13/42
Wysłany: 2011-01-14, 19:54   

Do listy dla mężczyzn należałoby dodać Valen (tą służącą Bodhi) i dać linka do moda "Valen Expansion". Niestety nie mogę znaleźć downloadu...

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2011-01-14, 20:23   

To lista romansów ukończonych, a Valen Expansion nigdy nie zostało ukończone. Nie martw się, wszystkie romanse mam pod kontrolą :P

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2011-04-24, 14:40   

Zaktualizowana lista: zdoblowany Valygar poleciał, zamiast tego link w nawiasie Valygara z TS, no i dodałem Yoshimo Romance.

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2011-12-01, 01:29   

Zaktualizowana lista - dodana Yvette z CoI.

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2011-12-03, 19:26   

Aktualizacja - zastąpiłem link nieaktywnego La'Dalis linkiem do romansu autorstwa Aeryn.

Więcej szczegółów
Nevarion
Nevarion 

Podziękowania: 3/10
Wysłany: 2011-12-15, 10:47   

Lava, mógłbyś zaznaczyć jeszcze które z tych modów są po polsku? Dla niektórych może to stanowić czynnik decydujący by w dany mod się zabawić :razz:
Ostatnio zmieniony przez Vinci 2014-06-10, 10:21, w całości zmieniany 2 razy  

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2011-12-15, 13:05   

Dodane, ale wg mnie nie warto, bo żadnych fajnych po polsku nie ma...

Leina jest w wersji angielskiej, poprawione - Alvarez

Hmm... sądziłem, że pl bo NeJ chyba ma tłumaczenie... dzięki. - Lava
Ostatnio zmieniony przez Alvarez 2011-12-15, 20:08, w całości zmieniany 2 razy  

Ketchup_suicide 

Podziękowała 1 razy
Wysłany: 2011-12-28, 07:00   

Chciałam zassać mod romansu z Yoshimo niestety wita mnie radosna strona z liczbą 404. Dałoby się zrobić reupload?
Podziękuj autorce tego posta

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2011-12-28, 09:57   

Poprawiony link u góry. Zmieniałem hosting i zapomniałem by poprawić link w temacie.

Więcej szczegółów
Ketchup_suicide
Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2012-03-21, 23:08   

Dodałem Aratha. Zapomniałem, dlatego dopiero teraz.

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2012-03-24, 12:00   

Dodana została wersja beta Petsy - romansu dla mężczyzn - niziołków, gnomów i krasnali.

Odpowiedz do tematu