Poprzedni temat «» Następny temat
[BG2] Improved Anvil
Autor Wiadomość
Cuttooth
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 115/42
Wysłany: 2010-07-25, 19:35   [BG2] Improved Anvil

Podwieszam spolszczenie IA. Jest to w głównej mierze utrudniacz, zaadresowany do wszelkiej maści masochistów. Oprócz kilku nowych walk oraz utrudnienia wielu standardowych potyczek mod dodaje kilka nowych przedmiotów i czarów (jak i zmienia wiele z tych już istniejących), dodaje kilka minquestów, zmienia nienzacznie kilka podklas jak i dodaje trzy zupełnie nowe (koczownik, ryzykant i mistrz aury). Robi też chyba i inne rzeczy ale nie pamiętam w tej chwili co, odsyłam do readme. Instalacja poprzez podmianę plików tra.

Zachęcam do grania i zgłaszania wszelkich uwag do tłumaczenia w tym temacie.

Tłumaczenie do pobrania TU.
Ostatnio zmieniony przez Alvarez 2012-10-25, 23:28, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
morgan, Gawith, Vinci, Remi
Remi 

Podziękowania: 3/63
Wysłany: 2011-02-18, 21:23   

Do której wersji Improved Anvil pasuje to tłumaczenie ? I skąd można ściągnąć ten mod (linki znalezione przez google nie działają)...

Remi

Cuttooth
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 115/42
Wysłany: 2011-02-20, 18:04   

Tłumaczyłem 5-tkę, nie bardzo wiem jak wygląda kompatybilność tego tłumaczenia z nową, 6-tą wersją, nie sprawdzałem. Odnoście downloadu to dość ciężka sprawa, pobierałem z BWL, ale widzę że link nie działa, nie wiem czy to tymczasowy problem czy świadoma polityka "pay-to-play" jaką to serwuje nam BWL. W każdym razie mam gdzieś tego moda na dysku, postaram się go podwiesić.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Remi
Remi 

Podziękowania: 3/63
Wysłany: 2011-02-20, 18:12   

Obawiam się, że to świadoma polityka BWL. Również instalator BWP http://bwp.bplaced.net/do..._9-20101130.exe nie działa przez to jak powinien, gdyż nie znajduje modów udostępnianych przez BWL (brak alternatywnych linków). Za podwieszenie moda będę ogromnie zobowiązany.

Remi

Alvarez 
Dziecię Bhaala

Podziękowania: 248/73
Wysłany: 2011-02-20, 20:22   

Cytat:
Obawiam się, że to świadoma polityka BWL.

Nie wydaje mi się. Zwróć uwagę, że małe, ważące po kilka megabajtów mody można wciąż ściągać, a nie wydaje mi się, by BWL mogło żądać jakichkolwiek pieniędzy za download nie swoich modów, poza tym dalej widnieje tam czerwony napis, że mirrory są free.
Moja teoria: zalegają z płatnością za serwer i trochę obniżono im upload, tyle.

Odpowiedz do tematu