Poprzedni temat «» Następny temat
De'Arnise Romance - pytania i porady
Autor Wiadomość
tvaruk 

Podziękował 7 razy
Wysłany: 2010-04-28, 13:55   De'Arnise Romance - pytania i porady

Grał ktoś z tym modem? Możecie mi powiedzieć, czy normalne jest, że Nalia w Podmroku w ogóle nie chce ze mną gadać? Ani w jamie srebrnej smoczycy, gdzie w innych modach odpalają się kolejne lovetalki, ani zagadana nie odpowiada. Wcześniej, w mieście rybolców jeszcze sama do mnie zagadywała, chyba nic nie spieprzyłem w odpowiedziach, a tu taka kupa. Szkoda by było, gdyby się to spsuło, bo to zdecydowanie najfajniejszy romans z modowych jaki udało mi się póki co znaleźć.

Próbowałem się wesprzeć shadowkeeperem, ale Nalia albo nie ma standardowych linii, które szukam XXXXXXLOVETALK = X, albo wciąż nie jestem z nią na odpowiednim poziomie zażyłości.
Ostatnio zmieniony przez morgan 2010-04-28, 14:10, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/30
Wysłany: 2010-04-28, 15:10   

tvaruk napisał/a:
Wcześniej, w mieście rybolców jeszcze sama do mnie zagadywała, chyba nic nie spieprzyłem w odpowiedziach, a tu taka kupa.
Powaznie? o_O

Mi tam zawsze wpajano ze Romanse w rozdziale V sa po prostu nieaktywne (wyjatek to akcja z ta drowką w Ust Natha) i po wyjsciu na powierzchnię romanse wracają w rozdziale VI...

tvaruk 

Podziękował 7 razy
Wysłany: 2010-04-28, 21:13   

Cóż, widać z modowymi jest różnie - Imoen i Saerileth gadały do mnie kilkukrotnie, zwłaszcza w jamie smoczycy, choć Imoen również na powierzchni (pewnie dlatego, że nadrabiała stracony czas:D). W każdym razie wciąż eksperymentuje, wylazłem specjalnie wcześniej z Podmroku (wklejając sobie w SK smocze jaja [damn, jak to brzmi :P]), teraz odpaliłem grę i czekam na odzywki.

Edit: Cóż, po szeregu przeprowadzonych testów - loadów i editów, czytaniu readme'ow itp itd udało mi się wreszcie stwierdzić, że choć większość postaci z modów nie przejmuje się Podmrokiem, Nalia w nim nie gada. A dodatkowo złożyło mi się tak, że następna gadka musiała być odpalona w Athkathli, dlatego, koniec końców - nie gadała tym bardziej. Ale jak wlazłem do miasta pojawił się żebrak i odpaliła się kolejna rozmowa. Nadal twierdzę, że to najlepszy romans w jaki dotychczas grałem, szkoda tylko, że nie ma kontynuacji w Trąbali.

Żelazko 
Morgan mnie zbił

Podziękowania: 23/175
Wysłany: 2010-12-31, 06:55   

Ktoś się orientuję czy roman z Nalią jest dostępny w Trąbalu?

http://www.pocketplane.ne...=119&Itemid=118

Cytat:
* A complete romance in Shadows of Amn
* A very nearly tasteful flirt pack
* New adventures with Nalia and her old family friends and enemies
* A carefully selected soundtrack

Z tego wynika niby, że dostępny romans tylko w Cieniach Amnu.... ale do końca pewien nie jestem....
Cytat:

Q: Are you going to add TOB content?

A: I'd love to, but I really couldn't tell you when that might happen.

Aż to jednak nie ma :-/
Sorry za bałagan :oops: można usunąć posta albo zostawić jako info dla innych. :oops:

Morganizm wyjaśniony.
http://athkatla.cob-bg.pl...p=109149#109149

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Podziękowania: 215/71
Wysłany: 2010-12-31, 11:17   

jak coś to masz tutaj mój opis. Tak, dodatek niestety do SoA tylko. Opis trochę stary, ale chyba jary...

Odpowiedz do tematu