Poprzedni temat «» Następny temat
Ruad - opinie, uwagi
Autor Wiadomość
Gawith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 29/28
Wysłany: 2008-12-23, 20:10   Ruad - opinie, uwagi

Moda miałem raz, porąbane ceny + setki komponentów + sporo przegięć - może z pięć razy grubaska odwiedziłem. Choć jakieś perełki pewnie się znajdą...
Ostatnio zmieniony przez morgan 2010-03-02, 12:38, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Illasera Prędka 

Podziękowania: 2/35
Wysłany: 2011-03-08, 13:55   

A ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie znajdę tego miłego pana?

Inquisition 

Podziękowania: 2/6
Wysłany: 2011-03-08, 13:58   

W SoA znajdue się na Promenadzie Wauken. na szcycie murów tuż nad mieszkaniem Fenezji, czy jak tam miała ta służąca Cernda.

Natomiast w ToBie... Hmm... Szczerze mówiąc to nie wiem, czy pamiętam. Wydaje mi się, że w Amkhetran, w tej samej chatce, w której po uratowaniu się z Saradush wyląduje Łazarz i gdzie mieszka ktoś, kto zajmuje się sprawą pantalonów.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Illasera Prędka
Illasera Prędka 

Wysłany: 2011-05-08, 22:08   

Mam pytanie. Ponieważ jak czytam w Syrenie Ostrzem Rodowym Valygara nie można sztyletować, czy można ulepszonym ostrzem przez Ruada?

Jolan 
Dziecię Bhaala
Bendem go zjadł

Podziękowania: 59/107
Wysłany: 2011-05-09, 06:50   

Katanami się nie sztyletuje.
Jeżeli chcesz sztyletować to daj w pierwszą rękę katanę ,a w drugą młota czy sztylet i wtedy sztyletujesz. :grin:
[Dzisiaj 22:47] Jolan: Hmm, w sumie w komentarz twórców było wiele o rozbudowie twierdzy. Co jeśli można dobudować zamtuz?
[Dzisiaj 22:49] Tuldor88: Wtedy będzie to już "ku***sko dobra twierdza" :P

Illasera Prędka 

Wysłany: 2011-05-09, 08:54   

http://baldur.cob-bg.pl/bg2?pg=5,3,0
Cytat:
Można sztyletować: sztyletami, katanami, długimi i krótkimi mieczami, sejmitarami, maczugami, kijami, wakizashi, ninja-to. Można sztyletować również Mieczem Arvoreen (npsw01) i Berłem przerażenia (rods05) oraz dość niekonwencjonalną bronią, jaką są pięści – jednakże w tym przypadku nie zabije się przeciwnika, lecz straci on tylko przytomność (jeśli zadasz mu obrażenia na skraju śmierci).

Cytat:
Nie można sztyletować - wyjątki: [...] Ostrzem rodu Corthala – kataną Valygara (npsw04).

To z materiałów CoB w Spłonionej Syrenie. Jolan z tego co mówisz to młot pozwoli mi sztyletować kataną? To chyba bez sensu nie? Acha, no i czy druga ręka też sztyletuje jeśli będzie tam np. Cep Bojowy Wieków? Czy w ogóle sztyletowania może kończyć się trafieniem obu broni? Z tego co pamiętam to jak atakowałem moją postacią to raniłem tylko raz coś ponad 150obr. zazwyczaj.

Troszkę pod offtopikowałem, ale naprawdę szukam powodów by Valygara dodać do drużyny.

Jolan 
Dziecię Bhaala
Bendem go zjadł

Podziękowania: 59/107
Wysłany: 2011-05-09, 10:40   

Jeżeli masz jedną broń sztyletująca ,a drugą nie to i tak działa sztyletowanie.
Sory ,ale ktoś inny musi ci powiedzieć jak to idzie z dwoma brońmi.
[Dzisiaj 22:47] Jolan: Hmm, w sumie w komentarz twórców było wiele o rozbudowie twierdzy. Co jeśli można dobudować zamtuz?
[Dzisiaj 22:49] Tuldor88: Wtedy będzie to już "ku***sko dobra twierdza" :P

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 254/54
Wysłany: 2011-05-09, 13:15   

Jolan napisał/a:
Katanami się nie sztyletuje.
Jeżeli chcesz sztyletować to daj w pierwszą rękę katanę ,a w drugą młota czy sztylet i wtedy sztyletujesz. :grin:

Boże, Jolan toż to stek bzdur.

Illasera Prędka napisał/a:
To z materiałów CoB w Spłonionej Syrenie. Jolan z tego co mówisz to młot pozwoli mi sztyletować kataną? To chyba bez sensu nie?

W rzeczy samej. Nie chce mi się wyjaśniać tego znowu: http://athkatla.cob-bg.pl...ighlight=#91369 przeczytajcie sobie temat mniej więcej od tego miejsca.

A co dziwniejsze, Jolan - sam się w tym temacie wypowiadałeś w międzyczasie, a widzę, że wiedzy nie przybyło.

Illasera Prędka napisał/a:
Mam pytanie. Ponieważ jak czytam w Syrenie Ostrzem Rodowym Valygara nie można sztyletować, czy można ulepszonym ostrzem przez Ruada?

A nie możesz sam sprawdzić, skoro masz i Baldura, i zainstalowanego Ruada pod ręką? Sprawdź jakimś programikiem, albo dodaj sobie kodem i sprawdź w praktyce.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Illasera Prędka
Illasera Prędka 

Wysłany: 2011-05-09, 13:48   

Pytałem by uzyskać szybko odpowiedź, no ale trudno parę minut operacji i sprawdziłem. Przy okazji dodam komentarz:

To ostrze jest całkiem cwanie zabezpieczone przed złodziejami korzystającymi z wiadomej zdolności. Wymaga ono bowiem takich samych lub wyższych charakterystyk jak Valygar. Większość osób olewa np. Mądrość przy tworzeniu postaci i psiukus takim zabójcą już sobie nie użyjesz tej broni. Ostrze POZWALA na backstab, przynajmniej to maksymalnie ulepszone, tego słabszego nawet nie sprawdzałem, ale na 99% też. Generalnie fajny sprzęt :mrgreen: .

Odpowiedz do tematu