Poprzedni temat «» Następny temat
[IwD I] Pytania i porady dla początkujących i wyjadaczy
Autor Wiadomość
Cruel 
Zasłużony

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-01-08, 20:13   

Nie masz się co obawiać Kermit, w przypadku w/m takiego ograniczenia już nie ma, można używać każdej broni.
Podziękuj autorowi tego posta

Kermit 
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-01-08, 22:19   

Agrh .. w takim razie mój kapłan jest zwalony, ponieważ nie dalem nic w bronie strzeleckie :/ :(.

Kermit.

Gandalf 
Mag Naszych Czasów

Wysłany: 2005-05-30, 11:13   

Witam , jestem tu nowy , nie wiem co zrobić w pewnej miejscuwie Paszcza Smoka Zamarzniety Ząb czy jakoś tak , nie wiem co trzeba tam zrobić zeby iśc dalej . Pomóżcie .

Khadgar Laendroth

Wysłany: 2005-06-09, 15:08   

Czy jest w internecie jakaś (polska!) b. dokładna z solucja ID + HoW, w której będą np. podane wszystkie losowe przedmioty w danym miejscu ??? Prosiłbym o linka jezeli ktoś zna... A jeżeli nie ma takiej polskiej solucji to czy ktos mi może powiedzieć gdzie mozna znaleźć Młot +4: "Obrońca" ?? Wiem tyle że jest on przedmiotem losowym i ponoć znaleźć go można nie wcześniej niż w Głębiach Dorma, ale jeżeli ktoś wie to prosiłbym o dokładną lokalizacje, albo quest w którym można go znaleźć (bo taka zabawka raczej by nie leżała tak o sobie na ziemi... tak mi się wydaje).

Gandalf 
Mag Naszych Czasów

Wysłany: 2005-06-20, 10:41   

Nie jestem pewien co do tego Młota , ale go chyba mam , ale nie pamietam gdzie go zdobyłem , jak coś to będe pisał , jeżeli uda mi sie przypomnieć albo znaleśc na necie lokalizacje itemów.

Khadgar Laendroth

Wysłany: 2005-06-20, 11:27   

Oto najpełniejsza solucja ID1 (jaką kiedykolwiek widziałem) wraz z losowymi przedmiotami :) http://www.neoseeker.com/...31897&rid=13713 - owy młot jest w 10. Lower Dorn's Deep w lokacji Marketh's Domain, Level 1: (AR 8006) - moja propozycja jest taka - mozna by na tej stronie (CoB) umieścić polski spis przedmiotów losowych z ID1 tylko kto by przetłumaczył część owej solucji :roll: - decyzja należy do Was... Jedyny problem to to że solucja jest po angielsku a nie każdy zna na tyle dobrze angielski ;)

Za link do solucji podziękowania, niemniej do spraw klanowych są inne komnaty Khadgarze Laendroth - Komcio

Ewok

Wysłany: 2005-07-12, 02:03   

Już to tutaj drążyłem - chodziło o zdjecie limitu poziomów: przypomnę - mam ID+HoW+ToL (wyd. nowa extra klasyka). Otóż zainstalowałem lvl40 (tx, Kinski). Wróciłem z ToL, przemierzam krainy HoW, w międzyczasie moi wojowie osiągnęli 30 poziom, a spodziewać się mam następnego: Boskość... (a czemu nie 31?).
Tak ma być, czy coś pochrzanione?

Kinski 
Dziecię Bhaala
Zajebójca

Podziękowano 84 razy
Wysłany: 2005-07-12, 13:17   

Mała niedoróbka, właściwie limit wynosi 20 mln. PD, ale można osiągnąć tylko 40 poziom (chyba że chcesz większy, trzeba zmodyfikować tabele...).
Przy "Następnym poziomie" będzie faktycznie "Boskość", ale awansujesz normalnie, tylko nie wiadomo kiedy.
Listę kolejnych poziomów masz w pliku XPLEVEL.2DA, odpal Inifnity i sprawdź, bo jak wkleiłbym tutaj to by się wszystko rozrzuciło...

Polecam też IDW Tweak Packa z Gibberlings3, zestaw zmian a la Easy of Use (jest do IWD, nawet 2 takiee mody), przykładowo: można nosić magiczne pierścienie, zbroje (akurat sam dowaliłem tę poprawkę u siebie, hehe), amunicję można nosić po 9999 sztuk, torby są nieskończone, itp. Przydatne, szczególnie w IWD.

Saiya-jin

Podziękowania: 5/21
Wysłany: 2007-06-07, 21:35   

Ma ktoś może save'a z Głębi Dorna? Brat mi grę skasował...

Arkanis 

Wysłany: 2007-06-07, 22:24   

Na sercu furii czy normalny?

Saiya-jin

Wysłany: 2007-06-07, 23:47   

Normalny.

Arkanis 

Wysłany: 2007-06-08, 00:14   

Niestety nie mogę pomóc :(

Cannabis 

Wysłany: 2007-06-09, 10:30   

Miałem ten sam kłopot^^ Mój brat pokasował mi savy z BG, IWD łącznie jakieś 40 razy :lol: Po którymś razie nie miałem jużsiły grać od nowa i użyłem konsoli kodów: teleportacji, zabijania, uleczania i byłem już w odpowiednim etapie gry ;)

Było to chyba:
ctrl+y - zabijanie
ctrl+r - leczenie
ctrl+j - teleportacja (tam gdzie jest kursor)

Lord Pawello

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2007-06-09, 14:27   

Cziter, cziter :P Trzeba być twardym a nie miętkim. Trza grać dalej, a nie. A właściwie to czemu np. po 20 razie nie nauczyłeś się, że warto byłoby skopiować sejwy na dyskietke ?

Saiya-jin

Wysłany: 2007-06-11, 22:10   

Ostatecznie z Serca Furii też może być. Chciałbym poznać do końca fabułę gry. Nie wiedziałem, że w IWD jest Serce furii. Myślałem, że tylko druga część gry ma ten tryb.

Odpowiedz do tematu