Poprzedni temat «» Następny temat
Non Heroic NPC
Autor Wiadomość
picollo 

Podziękowania: 63/97
Wysłany: 2010-02-09, 18:31   Non Heroic NPC

Popełniłem byłem właśnie malutkiego moda, który obniża statystyki NPC-om do poziomu Hubelpota, druida, który miał prezentować poziom zwykłego mieszkańca Faerunu.
Bardziej bawiłem się w naukę Weidu, niż miało powstać coś konkretnego, ale... może komuś się spodoba?

EDIT.
Zrezygnowałem z hostingu moich modów na CoB
Ostatnio zmieniony przez picollo 2014-06-28, 12:50, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Soul 
Nazywany również Candymanem

Podziękowania: 4/5
Wysłany: 2010-02-14, 13:30   

Po cholerę osłabiać NPC'ów, co ?

morgan 
Dziecię Bhaala
The Exiled Bard

Podziękowania: 355/232
Wysłany: 2010-02-14, 13:40   

Bo w dwójce są nazbyt przepakowani?
Sama idea jest znakomita, tylko (wybacz, ale w ostatni tydzień miałem ok 1-2h "wolnego" czasu dziennie, a mam jeszcze sporo innych rzeczy do zrobienia, więc na Twoją modyfikację rzuciłem jedynie okiem i pewnie za tydzień, kiedy wróce, rozpisze sie szerzej), zauważyłem coś innego, do czego ja z kolei mam zastrzeżenia - czemu te osłabienia sa wybiórcze i np. ten łysy z gryzoniem dalej ma 18/93 siły - jeśli osłabiać, to najwazniejsze cechy, a tenże jest brany do drużyny najczęściej właśnie ze względu na największą w SoA siłę...

Kontakt ze mną - via mail (morgan19[at]interia.pl) lub GG (9928331)

Szukał długo...długo, tajemnie, nie zwierzając się ludziom.
Oczy jego były rozświecone wewnętrznym odbłyskiem jasnej idei.
Szukał....
- i to, na co patrzał, nie zadowalało go.
Gdzie?
(...)
Trwożnie, pytająco usiłował wszystko poznać, zobaczyć...
Nie ma....
badał, wgłębiał się, szukał...
Nie ma, w ludziach nie ma, w ich myślach, tworach...
Wszystko szare, przeciętne, monotonne....
(...)
wszystko obszedł... w społeczeństwie, w ludziach, nigdzie.
a może źle szukał?
nie - ależ nie. Obszedł wszystko, wszystko widział, wszędy pytał....
a może jest za brutalny? może jego dusza - ta harfa Eola - ma za grube struny, by na nich mogły zadrgać i zafalować subtelne tajemnice?
nie.
przecież ten błysk, przecież czuł, dlatego szukał......."
I jeśli kiedykolwiek umrę – a wiem, że umrę w bardzo krótkim czasie – umrę, zgłębiwszy ten świat z bliska i z daleka, z góry i z dołu, ale z nim nie pogodzony. Umrę i On zapyta mnie wówczas: «Czy było ci tam dobrze, czy źle?» Ja zaś będę milczeć, opuszczę wzrok i będę milczeć. Niemota taka znana jest wszystkim, którzy zebrali żniwo wielodniowego i zapamiętałego pijaństwa. Czyż bowiem życie ludzkie nie jest chwilowym otępieniem duszy, a także jej zaćmieniem? Wszyscy jesteśmy jakby pijani, każdy na swój sposób; jeden wypił mniej, inny więcej. I na różnych różnie to działa: jeden śmieje się światu w twarz, a inny skłania głowę na piersi tego świata i płacze. Jeden już się wyrzygał i jest mu dobrze, a innego dopiero zaczęło mdlić. A cóż ja? Wiele zaznałem, ale nic nie zdziałałem. Nigdy się nawet tak naprawdę nie roześmiałem i ani razu mnie nie zemdliło. Ja, który doznałem w tym świecie tyle, że tracę rachunek i zapominam kolejności – ja jestem najtrzeźwiejszy z całego świata; na mnie to wszystko marnie działa... «Dlaczego milczysz?» – spyta Pan, spowity w błękitne błyskawice. A co ja mu powiem? Nic, tylko będę milczeć i milczeć... Ta łza nie jest wyrazem żalu, ta łza nie jest smutkiem,
to łza ...
nieporadności,
bolesne piękno,
bezsilność bezkresu piękności
i minimalistycznych możliwości.
Ta łza, to łza niewolnika.
Chcę czuć, móc czuć piękno
zamknięty w szklanej łzie ...
Ja umieram na zawsze
szczelnie zamknięty w podświadomości,
zatruty, zawstydzony,
zaszczuty ...
Ja umieram na zawsze.
To bezkres palety odczuć zamknięty
w zubożałości możliwości ...
Ja umieram
na zawsze.

Lost Illusions Tavern
Impressiones (Ænigmællæ) || Antiimpressiones (sanguine scriptæ) | Antiimpressiones (ira scriptæ) || Impressiones (Divinæ)
Corpus Tuum (18+) | Impressiones (Rosellæ) || Impressiones (epicæ) || Impressiones (musicæ) | Anti- et postimpr. (musicæ)

Hiperestezja | Witold Zimmer | (N)e(u)rotica

Jvegi napisał/a:
Nie, nie można się cieszyć, że mamy nową formę sponsorowania developmentu, szansę na spełnienie tych marzeń o prawdziwej ewolucji crpegów, gier lepszych niż baldury czy arcanum.

picollo 

Podziękowania: 63/97
Wysłany: 2010-02-16, 20:50   

Soul napisał/a:
Po cholerę osłabiać NPC'ów, co ?

A po cholerę instalować utrudniacze? Żeby było ciekawiej.

Co do uwagi Morgana, przy każdym NPC-u starałem się dobrać jakąś myśl przewodnią.. W przypadku Minsca uznałem, że ma on grać rolę tępego, małomównego osiłka, i jako taki może się wyróżniać ponadprzeciętną siłą. Oczywiście jestem otwarty na wszelkie sugestie, i w kolejnej wersji (jeśli zajdzie takie potrzeba), mogę to zmienić.

Yarpen 
Bibliotekarz
Podrywacz znudzonych literatek

Podziękowania: 21/15
Wysłany: 2010-07-16, 22:35   

Swego czasu poczyniłem podobny moduł, z braku laku podrzucę
linka gdyby ktoś był bardziej zainteresowany. Jest po angielsku i służył raczej podszlifowaniu skillsów jeśli chodzi o patchowanie ale może ktoś będzie zainteresowany.

http://www.shsforums.net/...a-npc-revision/

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi