Poprzedni temat «» Następny temat
Assassinations - pytania i porady
Autor Wiadomość
Antalos 
Czarnoksiężnik Bhaala

Podziękowania: 9/39
Wysłany: 2010-01-09, 12:56   Assassinations - pytania i porady

Mam problem z tym modem(wiem, wiem ja gram i w BGT i BG2 na 2 instalacjach na 2 różnych kompach ;p) a dokładnie chodzi o zadanie z Sir Alexisem-gdy ide do Prałata po rozmowie z Lynn nie mam opcji dialogowej a propos tego paladyna?? Jakiś bug??? ;p
Ostatnio zmieniony przez morgan 2010-04-08, 19:38, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Alvarez 
Dziecię Bhaala

Podziękowania: 248/73
Wysłany: 2010-04-08, 19:09   

Nie mogę znaleźć kapłana Lathandera z drugiego zadania, niby ma być gdzieś w slumsach, ale przeszedłem się w kółko i nie znalazłem. Wie ktoś gdzie powinien być?

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 234/50
Wysłany: 2010-04-08, 19:15   

Alvarez napisał/a:
Nie mogę znaleźć kapłana Lathandera z drugiego zadania, niby ma być gdzieś w slumsach, ale przeszedłem się w kółko i nie znalazłem. Wie ktoś gdzie powinien być?

W rogu, na południowym wschodzie. Jak wchodzisz na lokacje od dołu, to musisz się trochę cofnąć. Tam jest przejście i można wejść na tyły budynków.

Aeraldo 
Nadworny grajek

Podziękowania: 10/22
Wysłany: 2010-06-12, 18:13   

Kto mi powie, jakim cudem mam trafić na tego gościa z obstawą w pierwszym zadaniu Assasinations? Podana jest godzina, o której wychodzi z knajpy, jednak nie mogę go znaleźć ani w środku, ani na zewnątrz.

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 234/50
Wysłany: 2010-06-12, 18:59   

Aeraldo napisał/a:
Kto mi powie, jakim cudem mam trafić na tego gościa z obstawą w pierwszym zadaniu Assasinations? Podana jest godzina, o której wychodzi z knajpy, jednak nie mogę go znaleźć ani w środku, ani na zewnątrz.

A zapytałeś barmana, czy go nie widział? Zapytaj go, a jak Ci powie, że był przed chwilą, ale właśnie wyszedł, to idź w sam południowo-zachodni róg mapy, koło fontanny.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Aeraldo
Illasera Prędka 

Podziękowania: 2/35
Wysłany: 2011-03-12, 12:58   

Ja mam inny problem...
Wykonując zadanie dla Mae'vara przypadkiem zabiłem Kapłana Krella światyni Lathandera... teraz nie mam kogo zapytać o lokalizację Naviera Costy, wiem gdzie on powinien być, ale go tam nie będzie póki z Krellem nie pogadam, jakaś rada? :dontgetit:

Rob 

Podziękowania: 6/11
Wysłany: 2011-03-12, 13:26   

Illasera Prędka napisał/a:
Ja mam inny problem...
Wykonując zadanie dla Mae'vara przypadkiem zabiłem Kapłana Krella światyni Lathandera... teraz nie mam kogo zapytać o lokalizację Naviera Costy, wiem gdzie on powinien być, ale go tam nie będzie póki z Krellem nie pogadam, jakaś rada? :dontgetit:

no to chyba lipa. Wywołaj sobie kapłana kodami albo przestaw w edytorze wartość. Ale na pewno jest też tak, że możesz odmówić zleceniodawczyni wykonania zadania i nie zepsuć tym samym całego questu. Tyle, że to nie działa w przypadku każdego zlecenia - sprawdź dokładnie, które oferty pracy można odrzucić bez konsekwencji (można to zrobić raz czy dwa).

Więcej szczegółów
Illasera Prędka
Alvarez 
Dziecię Bhaala

Podziękowania: 248/73
Wysłany: 2011-03-12, 13:29   

CLUAConsole:
SetGlobal("O#CrLynnQuest","GLOBAL",2) - warunek wystąpienia dialogu
CreateCreature:("DAWNMAS") - pan świtu Kreel

Jakbyś nie wiedział jak używać konsoli, to postaraj się przeczytać to.

Więcej szczegółów
Illasera Prędka
Illasera Prędka 

Podziękowania: 2/35
Wysłany: 2011-03-12, 14:05   

Dzięki Alvarez za chęci, wiem, że kodami da radę, ale pech chce, że mam system Windows 7, który nie pozwala na manipulowanie plikami typu Bladur.ini ...

Rob, geniusz leży w prostocie, nigdy nie wpadłem na to, że kobiecie takiej jak Lynn można powiedzieć: "nie". Dzięki, podziałało.

Gdzie znajdę Sir Alexis'a ? :?

yoshiXyoshi 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2013-01-28, 12:11   

Mam problem z zastaniem Lorda którego musze zabić w drugim zadaniu w tawernie na Promenadzie wchodze o każdej porze dnia i nocy i go nie ma
Jak pytam karczmarza to odpowiada mi ze on przesiaduje tutaj po zachodzie słońca no ale niestety nie umiem go zastać jakiś bug ? czy ślepota?

Trista 

Podziękowania: 13/7
Wysłany: 2013-01-28, 13:08   

Gdy będzie już po zachodzie, tak wieczorem, to spytaj karczmarza jeszcze raz. Powie, że już wyszedł, ale możesz go jeszcze dogonić, wtedy musisz iść do południowo - zachodniej bramy.
Podziękuj autorce tego posta

Więcej szczegółów
yoshiXyoshi
Odpowiedz do tematu