Poprzedni temat «» Następny temat
Podwodne miasto każdy zna...
Autor Wiadomość
Antalos 
Czarnoksiężnik Bhaala

Podziękowania: 9/39
Wysłany: 2010-01-02, 13:11   Podwodne miasto każdy zna...

Witam!
Mój pomysł dotyczy jak w temacie miasta w głębi oceanu..miasta zamieszkałego przez lud waleczny,krwiożerczy..i "rybny"..mowa o mieście Grot i o jego mieszkańcach rekinopodobnych-Sahuaginach. Moim zdaniem wątek tam stworzony jest za krótki..nie ma NPC przyłączalnego (np. Książe Villynaty pomaga nam w zadaniach,związanych z przpowiednią Sekolaha)
W momencie rozmowy z królem bohater dowiedziałby się, iż władca ma problem nie tylko z rebelią,ale i sąsiednimi Sahagińskimi miastami ,które chca wykorzystać słabość Grot) No i oczywiście zostałaby możliwość wyboru między wsparciem jednej lub drugiej stron.
Ale to tylko pomysł do oceny...klanowiczów.
Podziękuj autorowi tego posta

Dark 
Akolita Tempusa

Podziękowania: 28/58
Wysłany: 2010-01-02, 15:24   

Antalos napisał/a:
Ale to tylko pomysł do oceny...klanowiczów.

Sorki, ale moim zdaniem pomysł można przerobić na sushi. Tak naprawdę drogę morską wybierałam wyłącznie ze względu na przedmioty i tego śmiesznego Obserwatora. Cała reszta była słaba, z banalną zagadką na czele.

L`f 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 290/154
Wysłany: 2010-01-02, 17:20   

Dark napisał/a:
Tak naprawdę drogę morską wybierałam wyłącznie ze względu na przedmioty i tego śmiesznego Obserwatora. Cała reszta była słaba, z banalną zagadką na czele.

Może z tego względu właśnie miacho można poszerzyć. O jakieś nowe kwestie, pomysły i zadania, bo tam rzeczywiście lipa jest.

Antalos napisał/a:
Moim zdaniem wątek tam stworzony jest za krótki.

No.

Antalos napisał/a:
nie ma NPC przyłączalnego (np. Książe Villynaty pomaga nam w zadaniach,związanych z przpowiednią Sekolaha)

Tymczasowo? Bo tak rybę za sobą ciągać przez całą grę to lipa. Ale imho taka zmiana potencjału nie ma. Książę Villynaty ma zakaz wstępu do miasta przecież. ;>

Cytat:
W momencie rozmowy z królem bohater dowiedziałby się, iż władca ma problem nie tylko z rebelią,ale i sąsiednimi Sahagińskimi miastami ,które chca wykorzystać słabość Grot) No i oczywiście zostałaby możliwość wyboru między wsparciem jednej lub drugiej stron.

To już głęboka ingerencja. Przeokrutnie. Wywaliłaby do góry nogami i na lewą stronę wątek króla i księcia. Poza tym, sąsiednie miasta? Dodatkowe obszary? Roboty odgromnie dużo. I trudno byłoby to wykonać perfekcyjnie.

Miasto Grot to świetny teren na modowanie. Jakieś małe questy związane z rybami, z kapłankami zamiast gupich walk na ulicach. Ewentualnie właśnie jakaś drobna inwazja. To byłoby niezłe. ;>

[Ewentualnie biromanse. I wychowywanie skrzeku! ^]

boro 

Podziękowania: 27/24
Wysłany: 2010-01-02, 17:22   

Przydałoby sie coś co zachęciłoby graczy na odwiedzenie tego miejsca. Bo może i Fala, dla niektórych jest bronią super, dla mnie tylko zajmuje miejsce w EQ.
Jakiś ładny przedmiocik/umiejętność byłaby mile widziana.
Co do przyłączalnych NPC. Z tego bym zrezygnował, z racji że npc jest już tak dużo.
Może walke z cyklopem jakoś urozmaicić...

( °Д°) <You've got to be kidding me...

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Podziękowania: 215/71
Wysłany: 2010-01-02, 18:16   

ja bym zrezygnował z NPC nie dlatego, że tych brakuje, bo ogólnie zawsze to coś nowego i po pewnym czasie ma się dosyć tych istniejących jeżeli ktoś ponad inne cele gry stawia poznawanie historii postaci i jakieś opowieści... bardziej dlatego, że to przyłączenie by było na 10 minut, trzeba zrobić cały ekwipunek bo w zbroi to on by raczej nie biegał, nie miałby paperdolla, i to ogólnie jakoś tak kiepski pomysł...
W ogóle to mam wrażenie, że to całe miasto to tylko dlatego by wydłużyć grę... i to można wymyślić fajniej tą część... W ogóle bez ryb...

Antalos 
Czarnoksiężnik Bhaala

Podziękowania: 9/39
Wysłany: 2010-01-09, 13:05   

L`f napisał/a:
Tymczasowo? Bo tak rybę za sobą ciągać przez całą grę to lipa. Ale imho taka zmiana potencjału nie ma. Książę Villynaty ma zakaz wstępu do miasta przecież. ;>

Tymczasowo,bo to troche dziwne by było, żeby rybolud po powierzchni łaził ,przez dłuższy czas - no chyba, że miałby jakiś przedmiot dający mu taka możłiwość :wink:

L`f napisał/a:
Wywaliłaby do góry nogami i na lewą stronę wątek króla i księcia.

Czemu?? Przecież to mogłoby np. wpłynąć na pojednanie się 2 wrogów w imię zasady "Wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem" ;}

Lava Del`Vortel napisał/a:
bardziej dlatego, że to przyłączenie by było na 10 minut, trzeba zrobić cały ekwipunek bo w zbroi to on by raczej nie biegał, nie miałby paperdolla, i to ogólnie jakoś tak kiepski pomysł...

Ale mozna by zrobić tak to miasto, żeby przejście go nie trwało 10 min xD tzn. nie wiem jakby to było od strony technicznej...ale mam nadzieje, że dało by radę...

picollo 

Podziękowania: 64/98
Wysłany: 2010-01-10, 10:00   

Antalos napisał/a:
Ale mozna by zrobić tak to miasto, żeby przejście go nie trwało 10 min xD tzn. nie wiem jakby to było od strony technicznej...ale mam nadzieje, że dało by radę...

Pewnie, że by dało. Tylko, żeby to było jakieś sensowne, to potrzeba kilku dodatkowych lokacji... A to jest zdecydowanie najtrudniejsze (najbardziej pracochłonne?) w całym tym projekcie. W zrobieniu kilku dodatkowych questów może pomóc znacznie więcej osób, niż zrobić nowe lokacje.
Antalos napisał/a:
L`f napisał/a:
Wywaliłaby do góry nogami i na lewą stronę wątek króla i księcia.

Czemu?? Przecież to mogłoby np. wpłynąć na pojednanie się 2 wrogów w imię zasady "Wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem" ;}

Tak czy inaczej zmienia w sposób zasadniczy dotychczasowy wątek...
był szalony jak stado zajęcy na wiosnę, kiedyś kazał nam ściąć cały zagajnik dębów, bo uroiło mu się, że go szpiegują... a potem doszedł do wniosku, że były jednak w porządku i rozkazał nam je pochować.
- czy wy wiecie ile czasu zajmuje zakopanie dębowego lasu?

Odpowiedz do tematu