Poprzedni temat «» Następny temat
[SW] Sporty walki
Autor Wiadomość
Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2009-10-24, 10:34   [SW] Sporty walki

Już za kilka godzin odbędzie się pierwsza w moim życiu walka bokserska na którą czekam z jakimśtam zainteresowaniem. Kto wygra przewidzieć nie jestem w stanie, ale na pewno będzie ciekawie. Osobiście bardzo chciałbym zobaczyć jak Gołota dostaje po ryju od Adamka... No ale zobaczymy.

A wasze typy jakie są? Oglądacie w ogóle? :curious:
Ostatnio zmieniony przez L`f 2015-09-21, 21:25, w całości zmieniany 4 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Podziękowania: 60/46
Wysłany: 2009-10-24, 11:04   

Ja nie obejrzę, bo nie mam TV ;]

Jvegi napisał/a:
pierwsza w moim życiu walka bokserska na którą czekam z jakimśtam zainteresowaniem

Ja też, boks jest nudny.

Ja stawiam na Adamka.
Za to Gołota jest mistrzem okrzyków na treningu:
"I raz, ku..aaa!" "Madafaka!!!"

Soul 
Nazywany również Candymanem

Podziękowania: 4/5
Wysłany: 2009-10-24, 11:23   

Nie chcę więcej słyszeć o Hołocie. Nieraz był blisko pasa, ale zawsze dawał ciała.
I to czasem w naprawdę żenujący sposób. Ci wszyscy którzy widzieli jego pojedynek z Tysonem wiedzą, do czego piję.
Ostatnio zmieniony przez Soul 2009-10-24, 11:44, w całości zmieniany 1 raz  

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2009-10-24, 11:41   

kol napisał/a:
Ja nie obejrzę, bo nie mam TV ;]
Też nie mam, na Ipli sobie obejrzę za darmo.

Serafin 

Podziękowania: 11/10
Wysłany: 2009-10-24, 16:49   

Soul napisał/a:
Nie chcę więcej słyszeć o Hołocie. Nieraz był blisko pasa, ale zawsze dawał ciała.

Zachęcam do założenia rękawic bokserskich i naparzania w worek przez co najmniej 10 minut nie zapominając o balansie tułowiem i ruchu nóg.

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2009-10-24, 16:51   

Od tego jest bokser, żeby to robił.
A może Gołota niech zacznie liczyć rachunki różniczkowe?

Serafin 

Podziękowania: 11/10
Wysłany: 2009-10-24, 20:45   

kol napisał/a:
Od tego jest bokser, żeby to robił.

Żeby zawsze wygrywał i zdobywał pasy? rofl. Jak mówiłem, Panowie krytycy, rękawice na ręce i zmierzcie się na 'średnich obrotach' z workiem. gwarantuję, że po kilku minutach nie będziecie mieli siły ruszać rękami, czy nawet trzymać ich wysoko w górze.

I w życiu się nie zgodzę, że boks jest nudny. Imho bardziej pasjonujący od chociażby piłki nożnej.

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2009-10-24, 21:20   

Serafin napisał/a:
Zachęcam do założenia rękawic bokserskich i naparzania w worek przez co najmniej 10 minut nie zapominając o balansie tułowiem i ruchu nóg.

Od tego jest.
rofl.

A ja proponuję - zanurzcie się w wodzie na 10 min. I co? Nie daliście rady? Teraz wiecie, jak ciężko jest kaszalotom, panowie krytycy.

"Już wszystko wiemy. Cendrowski ma złamaną prawą rękę. Mimo to kontynuuje walkę!"
http://sport.wp.pl/kat,18...,wiadomosc.html
Niezły zapał ma chłopak.

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/29
Wysłany: 2009-10-24, 22:47   

Najsmieszniejsze jest to że jak Endrju wygra to beda peany na jego cześć.

A fakty sa takie że przy takiej ewentualnosci de facto to bedzie zbicie wybijajacego sie i niezbyt szeroko znanego komukolwiek w swiatowym boksie piesciarza na koniec kariery utkanej lolami :)

Adamek czy przegra czy wygra to ma Kozio, Gołota w razie zwyciestwa podladuje sobie ego najwyzej, a w razie porazki definitywnie skonczy kariere, nie wiem czemy on sie dal na ta walke namowic w ogole...

Alvarez 
Dziecię Bhaala

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2009-10-25, 08:21   

No fajna walka nawet, znaczy się zależy dla kogo :razz: Trochę takie starcie słonia z tygrysem.
Nie bardzo rozumiem po co Gołota miejscami całkowicie spuszczał gardę i unikał ciosów balansem ciała, chyba chciał zostawić po sobie jakieś dobre wrażenie :dontgetit:

Soul 
Nazywany również Candymanem

Podziękowania: 4/5
Wysłany: 2009-10-25, 10:15   

Serafin napisał/a:
Żeby zawsze wygrywał i zdobywał pasy? rofl. Jak mówiłem, Panowie krytycy, rękawice na ręce i zmierzcie się na 'średnich obrotach' z workiem. gwarantuję, że po kilku minutach nie będziecie mieli siły ruszać rękami, czy nawet trzymać ich wysoko w górze.

:lol: To jest Twoja argumentacja ? To nie błyszczysz intelektem, koleś. Według twojego punktu widzenia nie powinieneś rozdzielać n.p. gier na gnioty i ambitne produkcje, bo przy każdej ktoś się napracował i na pewno nie było lekko. Tylko że z takim podejściem nie da się o niczym dyskutować. Każdy ma prawo do oceny wyników sportowca, porównując do jego rywali w danej dyscyplinie. Wszystko co robimy, jest poddawane takiej czy innej ocenie, nawet zerowa wartość merytoryczna Twoich wypowiedzi. Nie pasi ? Nie pisz, nie czytaj. A Hołota ssie nie dlatego że jest słaby fizycznie, a dlatego że jest gorszy od rywali. Poza tym, boks to pieniądze i to niemałe. Więc taki Hołota mógłby się przyłożyć do wykonywanej przez siebie pracy, a nie sp***dalać z ringu lub symulować.

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 245/53
Wysłany: 2009-10-25, 18:53   

Nie da się ukryć, że Gołota już w boksie nic nie zdziała, nie wygrywa walk, jest słaby w porównaniu do innych zawodników, ale zaskakujące jest to, jak w ogóle nie bierzecie poprawki na jego wiek, a do tego pomimo jego dawnych sukcesów mieszacie człowieka z gównem, bo mu już nie idzie. Tak to u nas jest, że kibice mają krótką pamięć. Może nigdy wybitny nie był, ale żeby tak po nim jeździć od Hołoty i w ogóle? Dziecinada. Puknijcie się w czoło, delikatnie mówiąc.

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/29
Wysłany: 2009-10-25, 19:22   

Vinci napisał/a:
bo mu już nie idzie.
a szlo mu kiedys?

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 245/53
Wysłany: 2009-10-25, 20:58   

Leoncoeur napisał/a:
a szlo mu kiedys?

Z tego co o nim czytałem, to tak - kiedyś mu szło. Tak jak napisałem, nie był nigdy wybitny. Zdobywał tytuły pomniejszych federacji, ale dla Was to oczywiście powód, żeby go krytykować na potęgę. Zresztą, nie lubię boksu i nie mam ochoty wdawać się w dalszą dyskusję na ten temat. Powiedziałem co miałem do powiedzenia i na tym kończę.

purgum 
widzący...

Podziękowania: 1/3
Wysłany: 2009-10-25, 21:02   

Leoncoeur napisał/a:
Vinci napisał/a:
bo mu już nie idzie.
a szlo mu kiedys?

Kiedyś z pewnością „mu szło”, w końcu tych parę walk wygrał. Moim jednak zdaniem, Gołota już 3 – 4 walki temu powinien się wycofać z tego zawodu. Mogę jedynie sobie tłumaczyć ze wczorajszą walkę podjął tylko dla kasy. Na boks Andrzej jest już zdecydowanie za stary. Nie ma już tej szybkości i kondycji. Wczoraj widziałem nie Andrzeja jakim był kiedyś, ale worek do bicia z kilkoma kilogramami za dużo, może i przykre ale prawdziwe.

Odpowiedz do tematu