Poprzedni temat «» Następny temat
Wieża Ramazitha potrzebuje rąk do pomocy.
Autor Wiadomość
Serafin 

Podziękowania: 11/10
Wysłany: 2009-10-17, 17:38   Wieża Ramazitha potrzebuje rąk do pomocy.

Witajcie!

Z uwagi na to, iż gram-pe-el nie jest zbyt solidnym partnerem hostingowym, postanowiliśmy przenieść Wieżę Ramazitha na inny serwer, wprowadzając przy tym nowy silnik i nową grafikę.

W związku z tym zwracam się z prośbą do każdego z Was - jeżeli macie odrobinę czasu wolnego i chcielibyście utrzymać przy życiu Wieżę, która w sieci istnieje już dosyć długo, i - która mam nadzieję - pomogła niejednemu z Was, pomóżcie nam w dodawaniu modów na nową wersję WR (niestety nie mam dostępu do gramowej bazy danych, więc nie mogę importować tamtejszej bazy danych).

Praca oczywiście bezinteresowna jednocześnie nie wiążą się z tym żadne zobowiązania (mam na myśli obowiązki redaktorskie i wszystkie inne z tym w jakikolwiek sposób związane).

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW

Tam opiszę dodatkowe szczegóły.

Proszę o przemyślane decyzje. Tych, którzy w jakikolwiek sposób nam pomogą nie omieszkam wymienić gdy tylko nowy serwis wystartuje.

Pozdrawiam serdecznie.
Podziękuj autorowi tego posta

Serafin 

Podziękowania: 11/10
Wysłany: 2010-01-17, 18:45   

Witajcie!

Z uwagi na to, iż nowa wersja Wieży Ramazitha nie będzie tylko miejscem, w którym będzie można ściągnąć tylko mody do gier IE i tylko w wersji PL, ale również miejscem, które (przynajmniej z założenia) ma być *swoistym community center* dla społeczności modderskiej i graczy lubiących zmodyfikowaną/utrudnioną/uatrakcyjnioną rozgrywkę i to niekoniecznie tylko w grach z gatunku cRPG, ale również np. w grach akcji czy strategiach prosiłbym Was, w miarę możliwości o:

- Linki do polskojęzycznych ale i zagranicznych stron zajmujących się podobną tematyką w dowolnym zakresie (np. levels4you.com).
- Linki i nazwy do modów do gier IE, które choć nie są przetłumaczone, warte są umieszczenia ich w serwisie (dobrze gdyby ktoś pokusił się opis, lub choć w kilku zdaniach wyjaśnił o czym traktuje dany mod).
- Podanie, zaproponowanie gier, które lubicie i chcielibyście by miały swój własny mały, modderski kącik, lub które po prostu uważacie, że są tego warte.
- Wypisanie ciekawych rodzimych i nie tylko produkcji (modów) do popularnych cRPGów, np. NWN czy seria Gothic (ja niestety w żadną z wymienionych gier nie grałem długo na tyle, by bawić się w jej modowanie).
Oczywiście niekoniecznie muszą to być nowe questy czy NPCe do znanych cRPGów. Linkiem do ciekawych map do W3 czy nowej fabuły do GTA również nie pogardzę. Np. seria Max Payne ma również bardzo bogatą kolekcję modów.
- Własne spostrzeżenia, opinie o modyfikacjach również są mile widziane.

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Podziękowania: 211/70
Wysłany: 2010-01-18, 15:01   

Serafin napisał/a:
- Linki i nazwy do modów do gier IE, które choć nie są przetłumaczone, warte są umieszczenia ich w serwisie (dobrze gdyby ktoś pokusił się opis, lub choć w kilku zdaniach wyjaśnił o czym traktuje dany mod).

tutaj radzę zapytać o zgodę, bo nie każdy modder może się cieszyć, że dodatek bez pytania jest umieszczany na stronie. Niezbyt się ucieszyłem jakoś jak dowiedziałem się, że moje mody są na chomikuj przykładowo. Może być też kwestia innych spraw... w każdym razie lepiej pytać autora o zgodę.

Odpowiedz do tematu