Poprzedni temat «» Następny temat
Bracia Akreya
Autor Wiadomość
Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Podziękowania: 206/70
Wysłany: 2009-10-08, 21:54   Bracia Akreya

Bracia Akreya - Shorn oraz Tenos
Mod dodający 2 braci - obaj mogą się stać nowymi towarzyszami głównej postaci

Imię: Shorn
Charakter: Chaotyczny Dobry
Klasa: Kapłan Lathandera/łowca
Rasa: Człowiek

Siła: 14
Zręczność: 15
Kondycja: 14
Mądrość: 17
Inteligencja: 11
Charyzma: 13

SUMA: 84

Punkty życia: 65

Shorn jest "milszym bratem" w tym duecie. Mimo, iż jest starszy i bardziej opanowanym to niekiedy pozwala sobie na chwile nieuwagi - najczęściej jest to spowodowane dwoma butelkami brandy wypitymi z Tenosem. Nie jest podobny do większości kapłanów - ma swoje zasady, stara się by pozostawać w zgodzie ze swoim sumieniem, lecz nie prowadzi praworządnego życia. Stara się opiekować młodszym bratem - Tenosem.

Imię: Tenos

Charakter: Chaotyczny Neutralny
Klasa: Berserker/złodziej
Rasa: Człowiek

Siła: 17
Zręczność: 13
Kondycja: 16
Mądrość: 12
Inteligencja: 14
Charyzma: 9

SUMA: 81

Punkty życia: 72

Tenos jest młodszym bratem Shorna. Jest bezczelny, niemiły, mówi wszystko wprost, nie szanuje prywatności. Pewien siebie i raptowny w zachowaniu. Trudno powiedzieć jak zachowa się w momentach trudnych lub niewygodnych, ale pewne jest to, że powie natychmiast jeżeli mu się coś nie spodoba. Trudno do niego dotrzeć. Przekonany jest o swojej sile, niekiedy dziwi się postępowaniu Shorna.

Z którym z nich prowadzony jest romans...? Tego od razu nie powiem. Bracia będą obaj rozmawiać z charname o wielu sprawach. Planowane są także bantery, pełne soundsety, motywy muzyczne dla obu. Projekt zostanie napisany w języku polskim. Romans będzie dostępny dla kobiet (diabelstwo, człowiek, elf, pól-elf). Prawdopodobnie nie będzie wymagań charakteru.
Ostatnio zmieniony przez Lava Del'Vortel 2009-10-08, 22:27, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Karanith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 38/15
Wysłany: 2009-10-08, 22:22   

Bracia to wielo- czy dwuklasowcy?

Lava Del'Vortel napisał/a:
motywy muzyczne dla obojga

Dla obu.

Mam nadzieję, że to nie ostateczne portrety, bo są niesamowicie wprost tragiczne.

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2009-10-08, 22:26   

Specjalnie są rozmazane, pewnie załączę alternatywy, ale mi ostatnio ten rozmazany i nie-perfekcyjny styl jak najbardziej odpowiada.

Mimo swojej rasy mogą awansować w oby klasach.

Karanith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 38/15
Wysłany: 2009-10-08, 23:11   

mi ostatnio ten rozmazany i nie-perfekcyjny styl jak najbardziej odpowiada.

Cóż, dla mnie ten "styl" jest zwyczajnie brzydki, ale to akurat pół biedy. Chodziło mi bardziej o to, że bracia wyglądają jak chłopaczki z boysbandu. Zwłaszcza ten drugi jest jakby wycięty z Bravo ;)

Klasy mi się podobają, zwłaszcza łowca/kapłan.

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2009-10-08, 23:22   

Bo są młodzi. Jeden ma 20-21 lat a drugi 18, ale jak masz zamiar skupiać się jedynie na portretach to już Twój problem. Stanowczo inaczej się zachowują. Chcesz zrobić sam alternatywne portrety, to sobie rób. Te całkowicie mi odpowiadają, a po prostu znając już Ciebie czy kilka innych osób nauczyłem się jednej sprawy - niezbyt się przejmować.

mumin 

Podziękowała 4 razy
Wysłany: 2009-10-09, 00:03   

Karanith napisał/a:
Chodziło mi bardziej o to, że bracia wyglądają jak chłopaczki z boysbandu. Zwłaszcza ten drugi jest jakby wycięty z Bravo ;)
A jak babki wyglądają jak z rozkładówek to nikt obiekcji nie zgłasza.
Jeden ma 20-21 lat
Shorn na tym portrecie wygląda na zdecydowanie więcej niż 21 lat , co akurat mnie się podoba :grin:
Z którym z nich prowadzony jest romans...? Tego od razu nie powiem.
Jak to …niemożna mieć ich obydwu :P
Podziękuj autorce tego posta

Soul 
Nazywany również Candymanem

Podziękowania: 4/5
Wysłany: 2009-10-09, 00:06   

Mimo swojej rasy mogą awansować w oby klasach.

Keee ? Duale awansują w obu klasach ?
Poza tym, słabiutkie staty fizyczne. Zwłaszcza zręczność tego tam Tenosa. W końcu to po części złodzej...

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 245/53

Wysłany: 2009-10-09, 07:47   

Soul napisał/a:

Kto powiedział, że to duale? To wieloklasowcy, mimo że są ludźmi.

mumin napisał/a:
A jak babki wyglądają jak z rozkładówek to nikt obiekcji nie zgłasza.

Niby w którym modzie?

Co do portretów, to zgadzam się z Karanem, ale ja już się do portretów Lavy przyzwyczaiłem i nie spodziewałem się niczego innego, a on pewnie przyzwyczaił się już do moich opinii. Ważne, że kobietom się podoba (a przynajmniej jednej).

Dark 
Akolita Tempusa

Podziękowania: 28/58
Wysłany: 2009-10-09, 09:58   

mumin napisał/a:
Z którym z nich prowadzony jest romans...? Tego od razu nie powiem.

A lubisz perwersję, muminko ? ;> Shorn i Tenos to bracia. Mieliby dzielić się jedną kobietą ? :curious:
Vinci napisał/a:
Soul napisał/a:

Kto powiedział, że to duale? To wieloklasowcy, mimo że są ludźmi.

Soul zadał dobre pytanie. Mnie też dziwi wieloklasowość z dostępną podklasą.

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2009-10-09, 10:02   

mumin napisał/a:
Shorn na tym portrecie wygląda na zdecydowanie więcej niż 21 lat , co akurat mnie się podoba

Mój kumpel, który jest w moim wieku, wygląda w porównaniu ze mną jakby miał z 26 lat. To akurat z tym jest bardzo różnie. Poza tym to też już trochę doświadczeni poszukiwacze przygód, więc przez co wyglądają na starszych - nie spędzają czasu na siedzeniu w domu, ale na wędrowaniu, walkach no a ci dodatkowo jeszcze na piciu w tawernie.

mumin napisał/a:

Nie do końca, ale jak mówiłem - charname będzie rozmawiała zarówno z Shornem i z Tenosem.

Soul napisał/a:
Poza tym, słabiutkie staty fizyczne. Zwłaszcza zręczność tego tam Tenosa. W końcu to po części złodzej...

Bo nie będę robił UberNPC. Pora na takich zwyczajnych ludzi, niekoniecznie kosmicznie zręcznych złodziei czy niewyobrażalnie mądrych kapłanów. Można zerknąć na statsy NPC z BG1 - Garrick rzucający zaklęcia inteligencją ma jej jedynie 13, Jaheira 14 mądrości, Quayle po części kapłanem no a mądrości to ma 10, Tiax natomiast 13.

Cytat:
Soul zadał dobre pytanie. Mnie też dziwi wieloklasowość z dostępną podklasą.

Bo to sugerowanie się późniejszymi grami. W późniejszych zasadach nie byłoby to problemem. Po prostu podklasy w wieloklasowości bardziej ich charakteryzują, poza tym tego typu zasady były już łamane, np w alternatywnej Avi czy w zagranicznej Xulaye.

Vinci napisał/a:
Co do portretów, to zgadzam się z Karanem, ale ja już się do portretów Lavy przyzwyczaiłem i nie spodziewałem się niczego innego, a on pewnie przyzwyczaił się już do moich opinii. Ważne, że kobietom się podoba (a przynajmniej jednej).

Do tego stanowczo się przyzwyczaiłem, a Ty pewnie już zapomniałeś jak było z Beltynem, którego też nigdy nie skończyłeś. Poza tym nie wiem czy zniechęcanie mnie do pisania tego dodatku jest na miejscu. Nie muszę nic kończyć. Miałem się zająć projektami nie na CoB, ale rozmawiałem z Dark i wyszło tak, że przydałby się polski romans dla kobiet. Jak jesteście innego zdania, to proszę - zniechęcajcie dalej.

Dark 
Akolita Tempusa

Wysłany: 2009-10-09, 10:10   

Soul napisał/a:

Bo nie będę robił UberNPC. Pora na takich zwyczajnych ludzi, niekoniecznie kosmicznie zręcznych złodziei czy niewyobrażalnie mądrych kapłanów. Można zerknąć na statsy NPC z BG1 - Garrick rzucający zaklęcia inteligencją ma jej jedynie 13, Jaheira 14 mądrości, Quayle po części kapłanem no a mądrości to ma 10, Tiax natomiast 13.

Tenosowi damy Bransolety Zręczności oraz Pas Siły, to jest nawet przegięty. :wink:

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2009-10-09, 10:31   

Tak samo można zrobić z większością NPC... Jakby przewidzieć każdy przedmiot jaki można by mu dać... Anomen też byłby przegięty... No i wątpię by był silniejszy niż Korgan z tymi samymi przedmiotami.

Dark 
Akolita Tempusa

Wysłany: 2009-10-09, 10:42   

Tak samo można zrobić z większością NPC... Jakby przewidzieć każdy przedmiot jaki można by mu dać... Anomen też byłby przegięty... No i wątpię by był silniejszy niż Korgan z tymi samymi przedmiotami.

Jest lepszy o ciosy w plecy i pułapki. Korgi może sobie co najwyżej pomachać toporkiem.
Mix wieloklasowości z podklasami to naprawdę zabójcze połączenie i taki Shorn bije na głowę Anomena z tymi samymi itemami. Kapłan Lathandera posiada zdolność zapewniającą mu dodatkowy atak na rundę, a jako Łowca ma jeszcze 2* w stylu dwiema brońmi. No i do tego Żelazna Skóra. Ano by wytrzymał tylko kilka rund w takim pojedynku.

Alvarez 
Dziecię Bhaala

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2009-10-09, 10:47   

Cytat:
Mix wieloklasowości z podklasami to naprawdę zabójcze połączenie

Tyle, że mod ten będzie wtedy niekompatybilny ze zmienionymi listami HLA z Refinements, wg mnie lepiej aby był to kapłan/łowca i wojownik/złodziej a bonusy wynikające z podklas lepiej dać im osobno jako zdolności wrodzone. Te portrety trzeba zbaldurzyć, są zbyt ludzkie.
A Tenson to wykapany Tsuki (portret w stylu realistycznym) z TWM ;)

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2009-10-09, 11:00   

Dark napisał/a:
a jako Łowca ma jeszcze 2* w stylu dwiema brońmi.

A kto powiedział, że reszta gwiazdek nie będzie rozdana w bronie dwuręczne? Wtedy same te 2 gwiazdki będą mało znaczące. To na prawdę kwestia tego jak kto gra. Dla niektórych to będą słabi NPC, ale inni jak dadzą odpowiednie itemy to mogą być bardzo mocni.

Alvarez napisał/a:
Tyle, że mod ten będzie wtedy niekompatybilny ze zmienionymi listami HLA z Refinements

Podaj czemu, bo nie gram/nie grałem z Refinements.
A taki spoiler to nie wiem po co ukrywać.

Ogólnie już mi się nie chce dziś tego pisać. Jak będzie dalej zobaczymy. Największym Waszym problemem jest to, że piszę jakiegokolwiek moda.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi