Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubione rodzaje modów

Jak w temacie
Questy
30%
 30%  [ 21 ]
Podklasy
4%
 4%  [ 3 ]
Wyzwania
11%
 11%  [ 8 ]
Itemy
4%
 4%  [ 3 ]
NPC
20%
 20%  [ 14 ]
Pochodne NPCów
5%
 5%  [ 4 ]
Tweaki
4%
 4%  [ 3 ]
Megamody
12%
 12%  [ 9 ]
Totalne konwersje
1%
 1%  [ 1 ]
Inne (zaklęcia, skrypty, fixpacki itp. ;)
5%
 5%  [ 4 ]
Głosowań: 39
Wszystkich Głosów: 70

Autor Wiadomość
Alvarez 
Zasłużony

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2009-09-17, 21:11   Ulubione rodzaje modów

U mnie na pierwszym miejscu questy, niestety mało jest tych wpasowujących się w klimat i nie pchanych na siłę, najbardziej przypadło mi do gustu Tower of Deception, spora część pchana na siłę, mało jest tych modów w porównaniu do reszty, bo robienie questów wymaga jakichś co nieco większych umiejętności ;p

Na drugim miejscu utrudniacze, bez Ascension i Oversighta Tron Bhaala nie istnieje, co prawda miejscami doprowadzają mnie do irytacji z mojej niemocy (czyt. braku umiejętności), ale o wiele fajniej jest się pomęczyć niż rozwalać wszystko jak leci w/m/z (50/50/50) :razz: . Nie będę się chwalił moimi dokonaniami z drużyną zaćmienia czy poziomem trudności na którym przeszedłem finałową walkę z Ascensiona ;p

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Podziękowania: 60/46
Wysłany: 2009-09-17, 21:17   

Questy - tu sie wybija Quest Pack oraz Assasinations, szczególnie ten drugi mi się spodobał.
No i Fixpacki - gra bez bugów, to dobra gra.
Wybrałbym jeszcze różniaste zmiany, ale że dwie opcje, to niech tak to wygląda.

Nero 
Vanguard

Podziękowania: 16/16
Wysłany: 2009-09-17, 21:20   

Questy - ile można grać w to samo bez urozmaicenia? ;P
Utrudniacze - jakieś wyzwanie musi być...
------------------------
Fixpaki - kol mnie uprzedził z odpowiedzią ;P

Generalnie jednak wole questy i utrudniacze.

Some time later

TC: Shepard! The Reapers are attacking!
Shepard: <trollface> Ah yes, Reapers...

Podziękuj autorowi tego posta

Luinel 
Tańcząca w Snach

Podziękowania: 10/8
Wysłany: 2010-01-18, 02:21   

Jak dla mnie na pierwszym miejscu są zdecydowanie NPC. Jakoś mnie nie kręci przechodzenie gry solo. Jedna z rzeczy, którą uwielbiam w RPG, to właśnie towarzysze, a mody dodają nieraz postaci rozbudowane jeszcze bardziej niż te oryginalne. Dużo rozmów, banterów, wtrąceń - to jest to, co lubię najbardziej.
Jako drugie pochodne NPCów, w sumie z takich samych powodów. Dodatkowe ścieżki przyjaźni czy romansu wykorzystują zmarnowany potencjał niektórych postaci stworzonych przez twórców i urozmaicają rozgrywkę.
We will walk in bitter rain

But in dreams
I can hear your name
And in dreams
We will meet again
Podziękuj autorce tego posta

blackheart 

Podziękowania: 2/28
Wysłany: 2010-01-18, 02:45   

Wybrałbym 3... Ale jak nie można to:
Questy - jakoś tak uwielbiam kolejne przygody, kombinacje, poszukiwania i tą satysfakcje jak się coś wreszcie skończy :D
Megamody - są wielkie. Niestety często przepełnione bugami, ale jeżeli ktoś na nich pracuje z czasem dodają godziny przyjemności :)
kol napisał/a:

No i Fixpacki - gra bez bugów, to dobra gra.

Już niestety tej opcji dodać nie mogłem, tylko dwie mówi ankieta :D Wybrałem poprzednie dwie gdyż uważam iż ludzie nad nimi pracujący, wraz z testerami i graczami osiągną wreszcie taki efekt iż będzie znikoma szansa na bugi i nie będzie potrzeba fixów :)

Zireael 

Podziękowania: 13/42
Wysłany: 2010-01-18, 14:08   

Zagłosowałam na NPC i fixpacki, bo to praktycznie jedyne, z czego korzystam. No, są jeszcze bantery, ale nie można więcej zaznaczyć.

Wandorn

Podziękowania: 3/5
Wysłany: 2010-10-28, 23:25   

do moich ulubionych zaliczają się przede wszystkim queściki - zarówno te mało, jak i zwłaszcza te układające się w spore przygody, z tego też powodu na drugim miejscu są megamody, które również niejako z definicji winny je zawierać

page 

Wysłany: 2010-11-09, 22:28   

Bardzo celnie dobrane odpowiedzi w tej ankiecie, aż ciężko się zdecydować w tej mnogości.
Dla mnie NPC czy itemy nie stoją na pierwszym planie - tych i tak mamy już bogactwo, nawet nie uwzględniając istniejących modów (trochę inaczej jest w BG I, gdzie wiele rodzajów broni zostało potraktowanych po macoszemu, ale to nie na temat). Dla mnie ważniejsze są: megamodyfikacje - bo tak naprawdę w nich już zawarto nowe lokacje i questy - oraz wyzwania. Bardzo wiele dało mi zainstalowanie Tacticsa, dzięki temu żywotność BG2 wydłuża się o dobre pięć podejść ;-)

Albowiem większą radość daje mocy wypracowanie, niż otrzymanie. -tako rzecze mędrzec Alaundo
Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu