Poprzedni temat «» Następny temat
The Secret of Bone Hill PL (2,75a BGT/TuTu)
Autor Wiadomość
boro 

Podziękowania: 27/24
Wysłany: 2009-07-18, 14:28   The Secret of Bone Hill PL (2,75a BGT/TuTu)

Skoro nie dało się ściągnąć spolszczenia z jego poprzedniego miejsca, zamieszczam pliki raz jeszcze.
Przypominam, że nie jest to wersja finalna i choć przetłumaczona w całości, ma niedoróbki, które jeszcze będą poprawione.

Wersje 2.75 znajdziecie niżej

( °Д°) <You've got to be kidding me...
Ostatnio zmieniony przez boro 2010-10-26, 22:13, w całości zmieniany 9 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
morgan, blackheart, Damastes, Nugrud, gonzo2149, Brujah, Jasson, Żelazko, Xamd
Damastes 

Podziękował 2 razy
Wysłany: 2009-07-18, 22:23   

Zassał i podziękował, o! :D Dajesz dobry przykład, udostępniając pliczki do testów, bo nie każdy ma siłę czekać na dopieszczoną wersję final, gdy zdaje sobie sprawę, że wstępna łatka jest gotowa :) Chwała Wam za poświęcony czas :love:

boro 

Wysłany: 2010-09-03, 00:32   

Witajcie moi drodzy uśmiechnięci przyjaciele. W końcu przezwyciężyłem lenistwo i dokończyłem zaczętą już jakiś (żeby tylko jakiś) czas temu wstępną korektę. Nie wiem czy jakieś plany są z tym dalej związane, pewnie będziecie chcieli to przejrzeć i zagrać wiec zamieszczam paczkę gotową do podmiany.
Przepraszam, że tak długo to trwało ale demony były bardzo silne.
Jak się okazało w plikach dialogowych wystąpiły braki w liniach. Poprawiłem to i już powinno być w porządku, jeszcze muszę zainstalować to u siebie, ale chyba już nie powinno być problemów.
Przepraszam, za niedogodność.

Ostatnio zmieniony przez boro 2010-09-17, 13:28, w całości zmieniany 1 raz  

Więcej szczegółów
Remi, morgan, Lavo, Sicjon, AL|EN
boro 

Wysłany: 2010-09-03, 16:32   

mały update... powyżej.

Van'Eltarin 

Wysłany: 2010-09-15, 21:28   

Plik do updatu nie istnieje, moglbys go ponownie wrzucic dzieki za wlozona prace w ten mod.

boro 

Wysłany: 2010-09-17, 13:29   

Plik wrzucony ponownie.

krisu27 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2011-01-24, 17:19   

cześć może ktoś życzliwy mi pomoże. Mam problem z instalacją SOBH, wyskakuje błąd typu brakuje pliku "chitin key" i nie tylko i nie chce instalować. Jestem ciemny w te klocki dlatego proszę o odpowiedz co jest nie tak. Mam zainstalowane inne mody, może nie mam odpowiedniego worldmap... nie wiem gdzie tkwi problem kurcze :shock: niech ktoś napisze jak prawidłowo instaluje się ten mod, mam pod 1 tylko, bez trilogy. pozdrawiam.

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 234/50
Wysłany: 2011-01-24, 17:34   

krisu27 napisał/a:
niech ktoś napisze jak prawidłowo instaluje się ten mod, mam pod 1 tylko, bez trilogy. pozdrawiam.

No i pewnie to jest Twój problem, bo tego moda nie ma pod BG1, tylko TuTu albo BGT.

Więcej szczegółów
krisu27
battlegrim 
Zabójca Magów

Podziękował 12 razy
Wysłany: 2011-03-09, 17:28   

Czy mógłbyś dać linka do tej wersji PL?
Pozdrawiam!!

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 234/50
Wysłany: 2011-03-09, 18:24   

battlegrim napisał/a:
Czy mógłbyś dać linka do tej wersji PL?

A czy coś z linkami od BoRa w pierwszym poście i trzecim jest nie tak? Przecież jak byk jest w załączniku.

AL|EN 

Podziękowania: 22/90
Wysłany: 2013-01-24, 21:14   

boro, jestem ci wdzięczny za finalne dokończenie tłumaczenia. Ale ...

Zawsze wiedziałem, że takie "chomikowanie" tłumaczeń/innych przydatnych rzeczy na forum w załącznikach da się komuś nieźle we znaki. I mi dało.
Chciałem zainstalować sobie ten mod ale nie zauważyłem poprawionej wersji i przez kilka dni pałowałem się w Execel'u z ręcznym dodawaniem do starej wersji tłumaczenia, brakujących linijek z angielskiego tłumaczenia nowej wersji moda :-x :-x :-x I teraz przez przypadek zobaczyłem załącznik i normalnie witki opadają :sad:

Dlaczego te tłumaczenie po tak długim czasie nie wylądowało po prostu w pliku moda na SHS/Download ? Jest niemiecki, rosyjski, francuski i nawet włoski a polskiego nie ma :ASD

boro 

Wysłany: 2013-01-25, 00:20   

AL|EN napisał/a:
Dlaczego te tłumaczenie po tak długim czasie nie wylądowało po prostu w pliku moda na SHS/Download ? Jest niemiecki, rosyjski, francuski i nawet włoski a polskiego nie ma :ASD

Ponieważ to nie jest wersja finalna.
Na razie jakoś nie mam nastroju ani weny by przysiadać do kolejnego poprawiania.

AL|EN 

Podziękowania: 22/90
Wysłany: 2013-01-25, 09:48   

Tylko, że życie pokazuje na podobnych przykładach że nigdy nic nie jest wersją *finalną*: zawsze można coś jeszcze poprawić, zmienić rozbudować itp Zawsze znajdzie się jakiś nawiedzony purysta (vel gramar-nazi) który bezczelnie wejdzie z buciorami na forum i napisze że "w tłumaczeniu są błędy" :/ Od opublikowania tłumaczenia minęło ponad DWA LATA. Cokolwiek o nim myślisz, jakkolwiek "nie finalna" jest to wersja to napewno jest warta tego aby umieścić ją w oficjalnym instalatorze mod'a. Zawsze możesz dodać dopisek "(BETA)" aby zakomunikować tym samym, że jeszcze do tego tłumaczenia wrócisz.

Jak już wkońcu udało mi się dopisać wszystkie brakujące wpisy do tłumaczenia (instalacja przebiegła bezbłędnie) to miałem ochotę je przetłumaczyć. Wiesz jakiego face-palm'a bym miał jakbym siedział nad tym tydzień a dopiero potem odkrył że tłumaczenie już istnieje ?

P.S. Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego posta, twoja mina nie będzie w żadnym stopniu podobna do tej którą ma twój avatar.

Odpowiedz do tematu