Poprzedni temat «» Następny temat
Diablo III
Autor Wiadomość
kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Podziękowania: 60/46
Wysłany: 2008-06-28, 19:25   Diablo III

Właśnie dzisiaj, na WWI w Paryżu, Blizzard ogłosił, że tajnym projektem realizowanym przez tę firmę jest Diablo III! W sieci pojawiły się już pierwsze screeny oraz filmiki dotyczące najnowszej gry Zamieci. jest chyba na co czekać. Powiem Wam, że długo czekałem na tę grę, i chyba się doczekam :hell:
Ostatnio zmieniony przez kol 2008-06-29, 08:32, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Gawith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 28/28
Wysłany: 2008-06-28, 22:49   

A ja sądzę, że sobie jeszcze poczekasz (my) ;)

morgan 
Exiled Bard

Podziękowania: 455/316
Wysłany: 2008-06-28, 23:12   

BG III też zapowiadają od lat i jakoś na tym się kończy, zresztą mi tam Diablo nie podeszło - może momentami bardziej rzeczywiste (np. złoto), ale ogólnie to tylko nawalanka (wiem, ze takie jest założenie tej gry - podaję po prostu powód, dla którego nie lubię)...

Kontakt ze mną - via mail (morgan19[at]interia.pl) lub GG (9928331)

Szukał długo...długo, tajemnie, nie zwierzając się ludziom.
Oczy jego były rozświecone wewnętrznym odbłyskiem jasnej idei.
Szukał....
- i to, na co patrzał, nie zadowalało go.
Gdzie?
(...)
Trwożnie, pytająco usiłował wszystko poznać, zobaczyć...
Nie ma....
badał, wgłębiał się, szukał...
Nie ma, w ludziach nie ma, w ich myślach, tworach...
Wszystko szare, przeciętne, monotonne....
(...)
wszystko obszedł... w społeczeństwie, w ludziach, nigdzie.
a może źle szukał?
nie - ależ nie. Obszedł wszystko, wszystko widział, wszędy pytał....
a może jest za brutalny? może jego dusza - ta harfa Eola - ma za grube struny, by na nich mogły zadrgać i zafalować subtelne tajemnice?
nie.
przecież ten błysk, przecież czuł, dlatego szukał......."
I jeśli kiedykolwiek umrę – a wiem, że umrę w bardzo krótkim czasie – umrę, zgłębiwszy ten świat z bliska i z daleka, z góry i z dołu, ale z nim nie pogodzony. Umrę i On zapyta mnie wówczas: «Czy było ci tam dobrze, czy źle?» Ja zaś będę milczeć, opuszczę wzrok i będę milczeć. Niemota taka znana jest wszystkim, którzy zebrali żniwo wielodniowego i zapamiętałego pijaństwa. Czyż bowiem życie ludzkie nie jest chwilowym otępieniem duszy, a także jej zaćmieniem? Wszyscy jesteśmy jakby pijani, każdy na swój sposób; jeden wypił mniej, inny więcej. I na różnych różnie to działa: jeden śmieje się światu w twarz, a inny skłania głowę na piersi tego świata i płacze. Jeden już się wyrzygał i jest mu dobrze, a innego dopiero zaczęło mdlić. A cóż ja? Wiele zaznałem, ale nic nie zdziałałem. Nigdy się nawet tak naprawdę nie roześmiałem i ani razu mnie nie zemdliło. Ja, który doznałem w tym świecie tyle, że tracę rachunek i zapominam kolejności – ja jestem najtrzeźwiejszy z całego świata; na mnie to wszystko marnie działa... «Dlaczego milczysz?» – spyta Pan, spowity w błękitne błyskawice. A co ja mu powiem? Nic, tylko będę milczeć i milczeć... Ta łza nie jest wyrazem żalu, ta łza nie jest smutkiem,
to łza ...
nieporadności,
bolesne piękno,
bezsilność bezkresu piękności
i minimalistycznych możliwości.
Ta łza, to łza niewolnika.
Chcę czuć, móc czuć piękno
zamknięty w szklanej łzie ...
Ja umieram na zawsze
szczelnie zamknięty w podświadomości,
zatruty, zawstydzony,
zaszczuty ...
Ja umieram na zawsze.
To bezkres palety odczuć zamknięty
w zubożałości możliwości ...
Ja umieram
na zawsze.

Lost Illusions Tavern
Impressiones (Ænigmællæ) || Antiimpressiones (sanguine scriptæ) | Antiimpressiones (ira scriptæ) || Impressiones (Divinæ)
Corpus Tuum (18+) | Impressiones (Rosellæ) || Impressiones (epicæ) || Impressiones (musicæ) | Anti- et postimpr. (musicæ)

Hiperestezja | Witold Zimmer | (N)e(u)rotica

Jvegi napisał/a:
Nie, nie można się cieszyć, że mamy nową formę sponsorowania developmentu, szansę na spełnienie tych marzeń o prawdziwej ewolucji crpegów, gier lepszych niż baldury czy arcanum.

Gawith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 28/28
Wysłany: 2008-06-28, 23:46   

Cytat:
BG III też zapowiadają od lat i jakoś na tym się kończy

Oj morgan nie porównuj rzeczy nieporównywalnych ;)
Jak Blizz mówi w takiej formie, że D3 będzie to będzie. Nie wiadomo kiedy, ale wiadomo, że będzie.

Philoos 
Zasłużony

Podziękowania: 24/11
Wysłany: 2008-06-29, 00:50   

morgan napisał/a:

To już coś więcej niż zapowiedzi- jest już odrębna strona poświęcona D3 = http://www.blizzard.com/diablo3/ (można obejrzeć trailer i gameplay z barbem i witch doctorem - nową klasą w roli głównej).

Zapowiada się ciekawie patrząc po screenach, choć pewnie będzie miało nieprzeciętne wymagania, by mój, nawet przyszły sprzęt mógł go uciągnąć (ciekawe kiedy będzie można liczyć na premierę....)

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2008-06-29, 08:35   

Philoos, nie sądzę, żeby wymagania sprzętowe były aż tak duże, to nie będzie drugi Crysis. Grafika, powiem szczerze, trochę mnie rozczarowała, bo trochę chyba do WoW-a podobna, ale jeszcze się zobaczy. Premiera pewnie gdzieś pod koniec 2009, może na święta :hmm:

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 249/57
Wysłany: 2008-06-29, 10:56   

Kol napisał/a:
bo trochę chyba do WoW-a podobna, ale jeszcze się zobaczy.

Też zauważyłem podobieństwo, od razu sobie z WoWem skojarzyłem, ale moim zdaniem nie wygląda to źle, lecz zaje*iście, lokacje naprawdę wyglądają przyzwoicie i klimatycznie, a do tego multum animacji widocznych już w trailerze, ciekawy jestem co to z tego wyjdzie. Wizualnie świetnie, ale będę musiał poczytać o zarysie fabuły bo z tym są największe problemy zazwyczaj.

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2008-06-29, 14:02   

Jak obejrzałem kawałek tego gameplayu w wykonaniu barba, to rzyczywiście, wyglądało to naprawdę nieźle. W porównaniu do D2 było może trochę, bo ja wiem, wolniej? Ale postać jeszcze goła, to i niezbyt szybka 8-) A lokacje też niepozbawione są klimatu. Ciekawe ile będzie aktów?

Gandalf 
Mag Naszych Czasów

Wysłany: 2008-06-29, 16:27   

A nareszcie to będzie giera że hoho , Blizzard PEASE :) . A na D3 nie będziemy musieli raczej długo czekać , trailer z gry widzieliście to jest trailer z DEMA D3 to na święta Bożego Narodzenie tego roku na pewno będzie :D

Cannabis 

Wysłany: 2008-06-30, 10:54   

Co się dziwicie, że WoW przypomina, to było przecież pewne. Wplecenie grafiki 3D do kolejnej odsłony Diabła, było przecież oczywiste i IMO właśnie to zniszczy klimat tej gry. A że Blizz spod swoich skrzydeł wypuścił WoW, który odniósł wielki sukces to wzoruje się po części na nim. Ale zobaczymy jak im to wyjdzie, mam tylko nadzieję, że nie wpadną na pomysł abonamentu :hmm:

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2008-06-30, 13:13   

Ja mam nadzieję, że BN będzie działał dalej tak samo, i mi również abonament się nie dziwi. A to, że gra przejdzie w 3D było chyba oczywiste, o klimacie przekonamy się podczas gry. Tak czy siak, dalej jest to rzut izometryczny.

darrion
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 6/5
Wysłany: 2008-06-30, 13:33   

Kol napisał/a:
Tak czy siak, dalej jest to rzut izometryczny.

kamere można dowolnie ustawić;)

strasznie mi się gameplay podobał i się nakręciłem na diabołka, może nawet 1 i 2 sobie przez te wakacje zalicze, a na razie zainspirowało mnie to do gry w Dungeon Siege 2 który niestety nie ma tego klimatu:/
Ale troche za jasny, za zielony i za wiosenny ten nowy Diablo mi sie wydaje, imho za mało mroku, ale to tylko krótki filmik. Bardzo za to podoba mi się nowa postać, szaman (witch doctor) i jego wall of zombi:) zgnietli mnie tym, ciekawe jakie jeszcze postacie poza barbarzyńcą i doktorkiem wprowadzą.

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 249/57
Wysłany: 2008-06-30, 13:40   

darrion napisał/a:
le troche za jasny, za zielony i za wiosenny ten nowy Diablo mi sie wydaje, imho za mało mroku, ale to tylko krótki filmik.

Pierwsza część prezentacji jak dla mnie bardzo klimatyczna i mroczna, szczególnie te platformy z których opadała mgła i to przyzwanie tej dużej bestii przez jakichś kultystów. W drugiej części, przy prezentacji Witch Doctora faktycznie za wesoło tam było, chociaż ta bestia co odgryzała głowy, nonono :) No i te animacje...

darrion napisał/a:
Bardzo za to podoba mi się nowa postać, szaman (witch doctor) i jego wall of zombi:) zgnietli mnie tym, ciekawe jakie jeszcze postacie poza barbarzyńcą i doktorkiem wprowadzą.

Też mi się ta umiejętność cholernie spodobała, jak i te owady przeskakujące z wroga na wroga, fajnie się zapowiada, fajnie, aż nie mogę się doczekać żeby dowiedzieć się czegoś więcej o Diablo 3 :)

Valsharess 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 22/21
Wysłany: 2009-01-23, 00:08   

Gawith napisał/a:
Cytat:

Oj morgan nie porównuj rzeczy nieporównywalnych ;)
Jak Blizz mówi w takiej formie, że D3 będzie to będzie. Nie wiadomo kiedy, ale wiadomo, że będzie.

heh otóż to

D i BG to zupełnie dwie inne ligi, jedna drugiej nierówna.

ja tak czy siak lubiłam grać w D. naparzanka bo naparzanka, bardzo dobry odmóżdżacz jak dla mnie :) i w sumie jestem ciekawa co tam wymyślą w tym D3, może jednak dorzucą zdziebko fabuły, ku uciesze ludzi, którzy nie lubią banałów :)

Podziękuj autorce tego posta

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2009-01-26, 20:45   

Podobno ma być ze dwa razy wiecej questów niż w dwójce, więc...

Odpowiedz do tematu