Poprzedni temat «» Następny temat
Kivan & Deheriana Companions - opinie i uwagi
Autor Wiadomość
Vigdis_of_Bhaal 
chwilowo offlajn

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2009-06-16, 20:07   

Cytat:
na szczęście pewien cudny (Kivan&Deheriana companions) mod to naprawia

Ano, fajnie im ten motyw wyszedł :). I to wyrywanie serca.

EDIT: Dodano oznaczenie spojleru - m
Ostatnio zmieniony przez morgan 2014-04-22, 17:23, w całości zmieniany 4 razy  
Podziękuj autorce tego posta

Li 
Przyjaciel Klanu
Lisior

Podziękowania: 35/11
Wysłany: 2009-06-16, 20:13   

Oooooooooooo Ty spoilerzyco. ^^
Ogólnie jeśli chodzi o pierwszą część, to szkoda, że bardziej nie została rozwinięta pod kątem dialogowym. Pamiętam jak mi się zdarzyło trafić do obozu bandziorów z Kivanem i spotkać Tazoka... i straaasznie mnie wtedy dziwiło, że nie było żadnych konsekwencji... chociaż można by założyć, że Kivan ukrywal twarz pod kapturem, żeby nikt go nie rozpoznał i przemilczał, żeby nie wysypać drużyny i nie skazać ich na atak... no ale niedosyt jest. Tak troszkę. :)
Ostatnio zmieniony przez Dark 2009-06-16, 21:12, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorce tego posta

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 249/57
Wysłany: 2009-06-17, 01:37   

Penthea napisał/a:
Ogólnie jeśli chodzi o pierwszą część, to szkoda, że bardziej nie została rozwinięta pod kątem dialogowym. Pamiętam jak mi się zdarzyło trafić do obozu bandziorów z Kivanem i spotkać Tazoka... i straaasznie mnie wtedy dziwiło, że nie było żadnych konsekwencji... chociaż można by założyć, że Kivan ukrywal twarz pod kapturem, żeby nikt go nie rozpoznał i przemilczał, żeby nie wysypać drużyny i nie skazać ich na atak... no ale niedosyt jest. Tak troszkę. :)

Racja, dziwne jak cholera. Sam się zdziwiłem. Szczególnie, że w BG2, w Ust Natha ledwie może wytrzymać, żeby nie rozpocząć rzezi mrocznych elfów, a tu w Obozie Bandytów tak delikatnie reaguje na obecność Tazoka, który zabił jego żonę, coś jest nie tak.
Podziękuj autorowi tego posta

Li 
Przyjaciel Klanu
Lisior

Podziękowania: 35/11
Wysłany: 2009-06-17, 17:29   

Vinci napisał/a:

Racja, dziwne jak cholera. Sam się zdziwiłem. Szczególnie, że w BG2, w Ust Natha ledwie może wytrzymać, żeby nie rozpocząć rzezi mrocznych elfów, a tu w Obozie Bandytów tak delikatnie reaguje na obecność Tazoka, który zabił jego żonę, coś jest nie tak.

Ale akurat mówiłam o niemodowanym BG, jeśli w swoim poście masz na myśli NPC Project? (W końcu to temat o niemodowanym BG...)
Nie kojarzę co było z Kivanem w tym modzie dla BG1, zbyt dawno grałam... dopiero w wakacje sobie odświeżę. Niezależnie od tego, jak mówiłam - zawsze sobie to tłumaczyłam ukrywaniem się...

Odpowiedz do tematu