Poprzedni temat «» Następny temat
Podklasy NPCów z BG I
Autor Wiadomość
Euler 

Podziękowania: 1/1
Wysłany: 2009-05-27, 12:16   Podklasy NPCów z BG I

jakie dajecie podklasy NPCom z jedynki grajac w BGT?
zeby nie szukac to wrzuce ich liste:

Ajantis
Alora
Branwen
Coran
Dynaheir
Edwin
Eldoth
Faldorn
Garrick
Imoen
Jaheira
Kagain
Khalid
Kivan
Minsc
Montaron
Quayle
Safana
Shar-Teel
Skie
Tiax
Viconia
Xan
Xzar
Yeslick

mile widziane uzasadnienie :razz:

EDIT: Tytuł zdecydowanie jest początkiem wypowiedzi, dlatego jak najbardziej z dużej litery (to uwaga natury ogólnej, bo to z 10 temat w tym tygodniu, w którym muszę ten szczegół poprawiać - m
Ostatnio zmieniony przez morgan 2009-05-27, 12:49, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Dark 
Akolita Tempusa

Podziękowania: 28/58
Wysłany: 2009-05-27, 21:09   

PP napisał/a:
Ajantis
Kawaler bez wątpienia. Opis tej podklasy Paladyna idealnie pasuje do tego rycerzyka. ^^
PP napisał/a:
Kivan
Łucznik. Niezbyt odkrywcze, ale jak pasuje tej postaci. ^^

Tutaj zwrócę uwagę na fakt, że znakomita większość NPC w jedynce nie może mieć odpowiedniej dla siebie podklasy. Montaron, Jaheira, Tiax, Yeslick i Quayle są wieloklasowcami. Poza tym nie ma podklas Kapłana odpowiednich dla Branwen i Viconii.
Podziękuj autorce tego posta

Karanith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 38/15
Wysłany: 2009-05-27, 22:22   

DarkMatter napisał/a:
Tutaj zwrócę uwagę na fakt, że znakomita większość NPC w jedynce nie może mieć odpowiedniej dla siebie podklasy. Montaron, Jaheira, Tiax, Yeslick i Quayle są wieloklasowcami.

Nie pamiętam co prawda jak jest z samym BGT, ale raczej nie stanowi to żadnego problemu dla Level 1 NPC.

PP napisał/a:
Kivan

Łucznik albo Tropiciel. Wysoka siła i zręczność oraz niska kondycja zdają sie idealnie pasować do obu tych podklas.

PP napisał/a:
Faldorn

Agresywna obrończyni natury doskonale nadaje się na Mściciela.

PP napisał/a:
Shar-Teel

Berserker, ze względu na nieprzyjemny charakter albo Kensai (ale po zainstalowaniu komponentu Najbawszy moda, który zmienia mu nazwę na Mistrza Broni) - tak jakoś kojarzy mi się jej nastawienie na ofensywę i zadawanie obrażeń oraz niska wytrzymałość.

PP napisał/a:
Montaron

Hm, tu odpowiadałaby mi chyba dowolna podklasa złodzieja: Skrytobójca, ze względu na mordercze zapędy niziołka, Łowca Nagród bo taki z niego zimny porofesjonał, a zawadiaka... cóż, nie ma w Montym zbyt wiele uroku i gracji, ale nazwa pasuje jak ulał ;)

PP napisał/a:
Xzar

Tu ewentualnie można pomyśleć o Dzikim Magu, skoro taki z niego świr.
W kwestii Ajantisa jak najbardziej zgadzam się z DarkMutter. No i Minsca przerobiłbym na Berserkera/Barbarzyńcę, ale to już poza tematem.

Sikorsky

Wysłany: 2010-03-23, 07:28   

Ja bym jeszcze z Imoen zrobił Zawadiakę. Pasowałoby to do niej patrząc na opis klasy. Sama Imoen tylko by zyskała bo nie słyszałem o kimś kto by nią sztyletował (siła 9), a jedyną wadą zawadiaki jest brak zwiększonych obrażeń przy sztyletowaniu.

Garric - Skald

Minsc oczywiście klasa do wymiany (jak oni mogli zrobić z niego łowcę?) na woja-berserkera.

Kivan-Łucznik (nie ma innej opcji-patrz portret :razz: )

Ajantis-Kawaler

P.S. Idzie jakoś zmienić w BGT klasy tych postaci (SK albo coś)? Tak aby zawsze były pozmieniane?

Karanith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 38/15
Wysłany: 2010-03-23, 08:19   

Sikorsky napisał/a:
Idzie jakoś zmienić w BGT klasy tych postaci (SK albo coś)?

Mod lvl1 NPC.

Cytat:
Garric - Skald

Sorry Batory, ale z Garricka taki nordycki pieśniarz jak z koziej rzyci trąba. Bliżej mu do błazna (niezamierzonego), a najbliżej to stanu obecnego - zwykłego barda.

Sikorsky napisał/a:
Kivan-Łucznik (nie ma innej opcji-patrz portret )

Hm, na upartego można zrobić z niego Tropiciela, w końcu tropi bandytów, nie? A łuku wciąż może używać, portret nic nie ma do rzeczy. Przecież nikt nie rozwija Corana na dwa noże, prawda?

Sikorsky

Wysłany: 2010-03-23, 13:02   

Karanith napisał/a:
Mod lvl1 NPC.

Nie mogę nigdzie go znaleźć, może jakiś link? Mam zainstalowane BGT, BG1UB, BG2UB, BGT Tweak Pak, czy ten lvl1npc będzie kompatybilny?

Alvarez 
Dziecię Bhaala

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2010-03-23, 13:14   

KLIK!

Nie ma problemów z kompatybilnością, z tym, że gdybyś chciał któremuś z NPCów przydzielić podklasę z moda, to co jest dość logiczne musi być on zainstalowany wcześniej. Aha, nie musisz zaczynać gry od nowa (jeśli już zacząłeś ;), ale jeśli przyłączyłeś już którąś z postaci to zostanie po staremu, wtedy trzeba wywołać sobie ją kodem.

Odpowiedz do tematu