Poprzedni temat «» Następny temat
[23/03/2009] Nowe wersje modów
Autor Wiadomość
Torn 
Zasłużony


Wiek: 41
Posty: 391
Podziękowania: 60/60
Wysłany: 2009-03-04, 18:38   [23/03/2009] Nowe wersje modów

:arrow: Pojawiła się nowa(v2.1) wersja moduWidescreen Mod. W nowej wersji poprawiono bug związany z przewijaniem w P:T oraz błąd uniemożliwiający instalację modu na czyste SoA, oprócz tego nowa wersja przynosi kilka drobnych zmian i korzysta z WeiDU 2.10.
Download

:arrow: Nowa (v17) wersja BG1NPC Project ujrzała światło dzienne. Zmiany, to przeszło 30 poprawek w skryptach, usunięcie zauważonych literówek i błędów oraz update do wersji 2.10 WeiDU.
Download

:arrow: Parę dni temu wyszła nowa wersja(v9) modu The Lure of the Sirine's Call. Nowa wersja przynosi drobną poprawkę dla BGT, poprawkę w dialogu Ardrouine, poprawkę w plikach *.cre piratów, oraz update do wersji 2.10 WeiDU.
Download

:arrow: 2 dni temu ukazała się wersja dwunasta modu Sword Coast Stratagems. Nowa wersja przynosi poprawki błędów m.in. poprawne tłumaczenie na język hiszpański.
Download

:arrow: Wyszła nowa wersja(v1.7) Allison NPC. Aktualna wersja dodaje tłumaczenie na język włoski oraz używa wersji 2.10 WeiDU.
Download

:arrow: Wczoraj pojawiła się wersja v2 modu Full Plate And Packing Steel. Nowa wersja przynosi poprawki drobnych błędów, zmiany mające na celu podniesienie kompatybilności z innymi modami oraz zmiany w systemie zmęczenia i dodanie opóźnień w zależności od używanej zbroi.
Download
Ostatnio zmieniony przez Torn 2009-03-23, 18:36, w całości zmieniany 6 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Torn 
Zasłużony


Wiek: 41
Posty: 391
Podziękowania: 60/60
Wysłany: 2009-03-06, 16:32   

:arrow: Parę godzin temu, pojawiła się wersja v.49 modyfikacji Classic Adventures. W nowej wersji ukończono miasto Selgaunt(wewnętrzne i zewnętrzne obszary), jednak nadal pozostaje ono niezaludnione. Oprócz tego, nowa wersja zawiera zestaw poprawek dla zauważonych błędów.
Download
Forum
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Torn 
Zasłużony


Wiek: 41
Posty: 391
Podziękowania: 60/60
Wysłany: 2009-03-07, 14:09   

:arrow: Pojawiła się nowa wersja(v2.04) modyfikacji The Undying. Nowa wersja przynosi drobne poprawki, oraz kilka pomniejszych zmian.
Download
Forum

:arrow: Światło dzienne ujrzała nowa(v4) wersja modyfikacji Adalon's Blood, dodającej możliwość zdobycia krwi Adalon, bez konieczności zakończenia jej życia. Zmiany to poprawki zauważonych błędów i update tłumaczenia na język angielski.
Download
Forum
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Torn 
Zasłużony


Wiek: 41
Posty: 391
Podziękowania: 60/60
Wysłany: 2009-03-10, 17:52   

:arrow: Ukazała się pierwsza wersja modyfikacji BGSpawn, zmieniającej system spotkań losowych na obszarach BGI, skonwertowanych do BGII używając BGT. W założeniu, mod ma utrudnić te spotkania, dostosowując poziom trudności do liczebności i poziomów naszej drużyny, jednocześnie czyniąc je bardziej realnymi(n.p. poprzez wyłączenie spotkań z nieumarłymi w dzień).
Download
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Torn 
Zasłużony


Wiek: 41
Posty: 391
Podziękowania: 60/60
Wysłany: 2009-03-13, 19:16   

:arrow: Ukazała się wersja 2.5, zbioru skryptów AI dla NPC-ów - Homemade Teammates Fight Scripts V2.5. Zmiana w nowej wersji, to przetłumaczenie całości z języka chińskiego na angielski. Do prawidłowego działania wymagany jest Ascension MOD.
Download
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
morgan 
Exiled Bard


Posty: 5143
Podziękowania: 467/316
Skąd: Island of Misfit Toys
Wysłany: 2009-03-13, 19:21   

Torn napisał/a:
Do prawidłowego działania wymagany jest Ascension MOD.

No tak, takie głupie pytanie (bardziej na przyszłość, kiedy to BP v178 wyprze całkiem Ascensiona), zamiast wspomnianego A. wystarczy BP?
_________________
Pozdrawiam
\m/organu\m/
\m/agnu\m/

Kontakt ze mną - via mail (morgan19[at]interia.pl) lub GG (9928331)

Szukał długo...długo, tajemnie, nie zwierzając się ludziom.
Oczy jego były rozświecone wewnętrznym odbłyskiem jasnej idei.
Szukał....
- i to, na co patrzał, nie zadowalało go.
Gdzie?
(...)
Trwożnie, pytająco usiłował wszystko poznać, zobaczyć...
Nie ma....
badał, wgłębiał się, szukał...
Nie ma, w ludziach nie ma, w ich myślach, tworach...
Wszystko szare, przeciętne, monotonne....
(...)
wszystko obszedł... w społeczeństwie, w ludziach, nigdzie.
a może źle szukał?
nie - ależ nie. Obszedł wszystko, wszystko widział, wszędy pytał....
a może jest za brutalny? może jego dusza - ta harfa Eola - ma za grube struny, by na nich mogły zadrgać i zafalować subtelne tajemnice?
nie.
przecież ten błysk, przecież czuł, dlatego szukał......."
I jeśli kiedykolwiek umrę – a wiem, że umrę w bardzo krótkim czasie – umrę, zgłębiwszy ten świat z bliska i z daleka, z góry i z dołu, ale z nim nie pogodzony. Umrę i On zapyta mnie wówczas: «Czy było ci tam dobrze, czy źle?» Ja zaś będę milczeć, opuszczę wzrok i będę milczeć. Niemota taka znana jest wszystkim, którzy zebrali żniwo wielodniowego i zapamiętałego pijaństwa. Czyż bowiem życie ludzkie nie jest chwilowym otępieniem duszy, a także jej zaćmieniem? Wszyscy jesteśmy jakby pijani, każdy na swój sposób; jeden wypił mniej, inny więcej. I na różnych różnie to działa: jeden śmieje się światu w twarz, a inny skłania głowę na piersi tego świata i płacze. Jeden już się wyrzygał i jest mu dobrze, a innego dopiero zaczęło mdlić. A cóż ja? Wiele zaznałem, ale nic nie zdziałałem. Nigdy się nawet tak naprawdę nie roześmiałem i ani razu mnie nie zemdliło. Ja, który doznałem w tym świecie tyle, że tracę rachunek i zapominam kolejności – ja jestem najtrzeźwiejszy z całego świata; na mnie to wszystko marnie działa... «Dlaczego milczysz?» – spyta Pan, spowity w błękitne błyskawice. A co ja mu powiem? Nic, tylko będę milczeć i milczeć... Ta łza nie jest wyrazem żalu, ta łza nie jest smutkiem,
to łza ...
nieporadności,
bolesne piękno,
bezsilność bezkresu piękności
i minimalistycznych możliwości.
Ta łza, to łza niewolnika.
Chcę czuć, móc czuć piękno
zamknięty w szklanej łzie ...
Ja umieram na zawsze
szczelnie zamknięty w podświadomości,
zatruty, zawstydzony,
zaszczuty ...
Ja umieram na zawsze.
To bezkres palety odczuć zamknięty
w zubożałości możliwości ...
Ja umieram
na zawsze.

Lost Illusions Tavern
Impressiones maiores || (post)Impressiones Cattæ | Impressiones Ænigmællæ | Impressiones Foliællæ
Corpus Tuum (18+) | Impressiones Rosellæ || Impressiones maximæ || Impressiones amorosæ | Anti- et postimpr. amorosæ

Hiperestezja | Witold Zimmer | (N)e(u)roticaJvegi napisał/a:
Nie, nie można się cieszyć, że mamy nową formę sponsorowania developmentu, szansę na spełnienie tych marzeń o prawdziwej ewolucji crpegów, gier lepszych niż baldury czy arcanum.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Torn 
Zasłużony


Wiek: 41
Posty: 391
Podziękowania: 60/60
Wysłany: 2009-03-13, 19:43   

morgan napisał/a:
zamiast wspomnianego A. wystarczy BP?

W sumie nie wiem - skrypty są już skompilowane, a nie chce mi się bawić, w/g readme Ascension jest potrzebny żeby działało wykrywanie jakiś statystyk(kogo i/lub czego nie jest wyjaśnione), więc stawiałbym, że jednak nie - ale w sumie najprościej będzie to sprawdzić instalując te skrypty razem z BP...
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Torn 
Zasłużony


Wiek: 41
Posty: 391
Podziękowania: 60/60
Wysłany: 2009-03-15, 16:19   

:arrow: Pojawiła się wersja 1.3 modyfikacji Bard Song Switching (Icewind Mode) for BG2, zmieniającej pieśni bardów by działały jak w grze Icewind Dale. W nowej wersji dodano tłumaczenie na język chiński oraz poprawiono błąd związany z pieśnią Fechmistrza.
Download

:arrow: Wersja 11 modyfikacji Tsujatha NPC. Jedyną zmianą w nowej wersji, jest dodanie wersji francuskiej modu.
Download
Forum

:arrow: Pojawiła się modyfikacja Jamella's Diablo2 Item Store for BG2TOB v1.1, dadjąca nową sprzedawczynię, handlującą przedmiotami pochodzącymi z gry Diablo 2. By nie zaburzać balansu, od Jamelli można kupić tylko jeden przedmiot.
Download
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Torn 
Zasłużony


Wiek: 41
Posty: 391
Podziękowania: 60/60
Wysłany: 2009-03-23, 18:36   

:arrow: Od kilku dni dostępna jest wersja 1.5 modyfikacji Relationship, rozszerzającej możliwości interakcji z NPC. Nowa wersja zawiera tłumaczenie na język angielski.
Download

:arrow: Można już ściągnąć wersję 6 modu Assassinations. Nowa wersja oprócz drobnych poprawek, przynosi tłumaczenie na język włoski.
Download
Forum

:arrow: Kilka tygodni temu, ukazała się wersja 1.61 francuskiej modyfikacji Kim NPC. Nowa wersja dodaje tłumaczenie na język angielski.
Ogólnie, mod Kim NPC oferuje około 140 nowych banterów z oryginalnymi NPC-ami Bioware, dwa nowe zadania(jedno większe, jedno mniejsze), jeden nowy przedmiot oraz romans z mężczyzną, elfem, półelfem lub człowiekiem.
Download
Forum

:arrow: Kilka dni temu, światło dzienne ujrzała wersja 3.2 modu Tower of Deception. Poza dodaniem tłumaczenia na język francuski, w nowej wersji nie zaszły żadne warte odnotowania zmiany.
Download
Forum

:arrow: Od kilku godzin, dostępna jest wersja 1.3 modu do BGI, TuTu i BGT, The Stone of Askavar. Nowa wersja dodaje tłumaczenie na język niemiecki, poprawia kilka błędów, podnosi poziom trudności pierwszego spotkania, oraz usprawnia wsparcie dla Worldmap. Od tej wersji, modyfikacja rozpoczyna się w rozdziale piątym, dla lepszej integracji z fabułą Wrót Baldura.
Download
Forum
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group