Poprzedni temat «» Następny temat
Jak trafiłeś/trafiłaś na forum CoB?

Jak trafiłe(a)ś na forum CoB?
Poprzez wyszukiwarkę
44%
 44%  [ 20 ]
Przez link/informacje na innym forum/stronie
37%
 37%  [ 17 ]
Znajomy(a) powiedział(a) mi o tym forum
11%
 11%  [ 5 ]
W inny sposób
6%
 6%  [ 3 ]
Głosowań: 45
Wszystkich Głosów: 45

Autor Wiadomość
Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 245/53

Wysłany: 2009-04-08, 13:34   Jak trafiłeś/trafiłaś na forum CoB?

Jak w temacie, skąd się tutaj wzięliście? :)

Ja trafiłem tutaj przez informację na innym forum, konkretnie przez Tawernę Hrothgara ;)
Podziękuj autorowi tego posta

Gawith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 26/28
Wysłany: 2009-04-08, 13:52   

Cytat:
konkretnie przez Tawernę Hrothgara ;)

Ciśnie mi się żarcik na klawiaturę... :mrgreen:
Ja podobnie - pewnie TH albo jeszcze BGiF. Nie wiem nawet, czy ktoś nie zagadał i nie "zaprosił". Opcja numer dwa.

Szarotki alpejskie som tuczące :D

Berg`inyon 

Podziękowania: 3/24
Wysłany: 2009-04-08, 14:00   

Ja trafiłem przez informację na Forum BGiF ;). Zapewne była wtedy jakaś wzmianka na tamtym forum.

Naorden 
Guardian of the last burning candle

Podziękowania: 17/13
Wysłany: 2009-04-08, 14:09   

Mhm... widziałam jak siostra coś tutaj kombinuje, więc także się zarejestrowałam, tylko jakoś nie miałam ochoty pisać... No ale w końcu nastąpiła reaktywacja :P

Bogusąd 

Podziękowania: 17/6
Wysłany: 2009-04-08, 15:46   

Cóż... dowiedziałam się od Naorden. Poprosiła mnie żebym się zarejestrowała... no i jestem ^^

Bywało, że szukałam czegoś o BG, to się czasem weszło ( Jeszcze przed rejestracją ).
Podziękuj autorce tego posta

Trista 

Podziękowania: 12/7
Wysłany: 2009-04-08, 16:26   

Szukałam w googlach rożnych stron o BG i tak po prostu trafiłam tutaj :)
Podziękuj autorce tego posta

boro 

Podziękowania: 27/24
Wysłany: 2009-04-08, 16:47   

A ja szukałem wątek o mega modach i mega instalacji. W poradniku na Którejś stronie chyba to była Wieża T. zobaczyłem nazwe, i ze trwają prace nad tłumaczeniem Sos. tak że wlazłem bezczelnie i chciałem sprawdzić jak idą postepy tłumaczenia, i tak sie potem zarejestrowałem.

( °Д°) <You've got to be kidding me...

Alvarez 
Dziecię Bhaala

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2009-04-08, 16:55   

Trafiłem tu przez googla tylko po to by zapytać o dual podklasy na podklasę a potem jakoś się potoczyło, właściwie to chyba nie było to pierwsze forum na jakie zajrzałem, ale na TH mnie odstraszyła ta nie-baldurowa szata graficzna, na innych forach też mi coś nie pasowało i oto tu stoję przed wami.

Nun 
Cień Szaleństwa. Król Świrów. Kapłan Śmierci.

Podziękowania: 6/39
Wysłany: 2009-04-08, 16:59   

A ja na oślep serfując po necie tu trafiłem z tym nickiem acz z forum miałem przyjemność się spotkać już pare lat temu tylko nie pamiętam czy jako zarejestrowany użytkownik czy jako gość ;P

...Krwawe Dłonie Khaina, Awatar Cienia Śmierci, Powiernik Kosy Zarazy I Cierpienia, Mistrz Sztuki Wojennej Trzeciego Bastionu Chaosu, Jedyny Prawdziwy Cień, Nosiciel Jedynej Prawdy Absolutu I Wiecznej Ciszy...

Milcz Psie I Klękaj Przede Mną Albowiem Jam Twym Panem Jest I Ukarać Cię Przybyłem... - Trzeci Lord Cienia

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Podziękowania: 60/46
Wysłany: 2009-04-08, 17:05   

Kiedyś (2006 - jak to czas leci...) gralem sobie w Baldura i zaciekawiło mnie, czy są jakieś strony o tej grze. Chyba przez googla tu trafiłem na temat Kinskiego z listą modów przeogromną!

Wszelak 
I'm the chosen one

Podziękowania: 12/9
Wysłany: 2009-04-08, 17:24   

O matko to było tak dawno :) Nie pamiętam dokładnie ale było to chyba google. Z tym, że szukałem czegoś konkretnego, chyba informacji o modach i ich spolszczeniach, bo jak vinci napisał poprzez wbisanie bg/Baldur's gate trudno tu trafić :(

Valsharess 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 19/14
Wysłany: 2009-04-08, 17:33   

Przez google moi drodzy, szukałam informacji na tema gry :]

Almateria
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-08, 17:50   

Jakoś tak dawno temu, że nie pamiętam. xD'

Torn 
Zasłużony

Podziękowania: 59/60
Wysłany: 2009-04-08, 19:42   

Nie pamiętam dokładnie, bo to było strasznie dawno temu - pod sam koniec one.pl - ale generalnie to albo z googla, albo z innego forum na które trafiłem z googla, bo to co pamiętam, to to że akurat wtedy przechodziłem po raz kolejny Baldura i postanowiłem sprawdzić co "sieć ma na ten temat do powiedzenia". Od tego czasu jako gość, wpadałem co parę miesięcy(odmierzanych kolejnymi replay'ami Baldura) i czytałem sobie tematy, aż do 2006 roku, kiedy to miałem dość poważny problem techniczny z Baldurem i założyłem sobie konto żeby dowiedzieć się o ewentualne rozwiązanie, jednak zanim zdążyłem napisać post, to udało mi się rozwiązać problem samemu...
Niemniej konto się bardzo przydało - gdy forum zmieniło adres na netarteria.pl to przy okazji znikło mi z sieci(tzn. kiedyś wlazlem na adres który miałem w zakładkach - nic, wpisałem do googla "children of bhaal", też nic(w ramach pierwszej strony rezultatów, bo dalej nie patrzyłem... Co prawda był tam(IIRC) wynik z forum, ale wskazujący na stary nie działający adres), więc uznałem, że widocznie padło)...
I prawdopodobnie żyłbym do tej pory w nieświadomości dalszego istnienia CoBu, gdyby nie to, że wyszedł Wiedźmin i Asc rozesłał mailing do wszystkich userów o tym, że założone zostało nowe podforum o tej grze, szczęśliwie w tym mailu był również link... ;)
Czyli podsumowując - wszystkie opcje, bo:
cob.one - google i/lub inne forum/strona bo nie pamiętam
dmkhosting - inaczej(IIRC był po prostu redirect albo zwiedziałem się z samego forum)
netarteria - od Asca
Było dać wielokrotny wybór, to bym zagłosował ;P

Aeraldo 
Nadworny grajek

Podziękowania: 10/22
Wysłany: 2009-04-08, 20:52   

Trafiłem tu przez odnośnik z TB. Opłaciło się wam pomóc Grzebulowi stworzyć tę stronę. W sumie jest to najaktywniejsze (jedyne aktywne? oO) forum, na którym siedzą wyjadacze baldura, więc tylko tu opłaca się siedzieć.

Odpowiedz do tematu