Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot Forumowiczów TH i CoB Wakacje 2009

Jesteś chętny/chętna?
Tak
86%
 86%  [ 19 ]
Nie
13%
 13%  [ 3 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 241/53
Wysłany: 2009-02-10, 01:34   Zlot Forumowiczów TH i CoB Wakacje 2009

Tak, tak, to prawda, już planujemy zlocik. Stawiamy na 3-5 dni, czyli coś poważniejszego, dla czego warto by było przejechać większy dystans. Ja z Gawem i Yakiem zdecydowanie preferujemy góry, jakieś domki/namioty itp. na południu Polski, okolice Wrocław - Opole - Kraków. Seraf również wyraził chęć. Były i przypadki, co to w mieście chciały się spotkać, ale jak dla mnie odpada w przedbiegach, fatalna propozycja na zlot. Przewidujemy spotkanie na jakieś cieplejsze miesiące. Ogólnie, to więcej informacji pod tym linkiem. Witamy wszystkich forumowiczów CoB z otwartymi rękami, im nas więcej, tym weselej :> Dołączam prostą ankietę.

Wiem, że jak na razie mało konkretów, ale termin odległy, a chcemy już uprzedzić, coby sobie czas każdy mógł odpowiednio zaplanować. No i razem łatwiej coś zorganizować. Wpisujcie się, dołączajcie uwagi, propozycje itp ;)
Podziękuj autorowi tego posta

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2009-02-10, 03:38   

Fuck, I'm there! :grin:
Chociaż już widzę kłótnie o termin...
Dla mnie, i zapewne Gawa też, odpadają pierwsze dni sierpnia, z oczywistych woodstockowych powodów. Chociaż... Może właśnie woodstock? Bardzo tani transport ( promocje MPK), darmowe spanie, tanie alko... Dokładne przeciwieństwo gór, zwłaszcza w wakacje. A jak każdy kto był na woodzie może potwierdzić, kostrzyn jest najwspanialszym miejscem na świecie w pierwszych dniach sierpnia :curious:
Ja w każdym razie jestem wolny od połowy maja ( po maturkach).

Gawith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 26/28
Wysłany: 2009-02-10, 13:10   

Cytat:
Dla mnie, i zapewne Gawa też, odpadają pierwsze dni sierpnia, z oczywistych woodstockowych powodów

No tak, to się rozumie samo przez się :P Choć Woodstocku z zlotem bym nie mieszał, to dwie różne bajki ;)
A, co do pewnych rzeczy to w maju tez będę miał takiego wyjazda jednego, więc dobrze by było, żeby się nie zazębiały ;)

Wszelak 
I'm the chosen one

Podziękowania: 12/9
Wysłany: 2009-02-10, 14:26   

Pojechałbym bardzo chętnie :) Co powiecie na koniec lipca? Posiedzimy w zacnym gronie 5 dni, a potem ci co są chętni to na Woodstock (Ja się piszę), w pociągu będzie wtedy raźniej :curious: .

Vinci
Zasłużony

Wysłany: 2009-02-13, 14:28   

Głosów 8, a wpisanych w temacie 4, no ładnie :P Val i Nun, głosowaliście? Moglibyście się wpisać, bo SB ostatnio taki trochę ulotny xD No i przydałyby się deklaracje w stylu - będę na 100% bądź po prostu że jesteście chętni, ale nie wiecie, żeby nie robić sobie zbyt dużych nadziei ;)

Co do Woodstocku, sam się zastanawiam, czy nie wybrać się w tym roku, ale nie wiem, czy wytrzymałbym taką "wycieczkę" :P Gaw, z tego co mi powiedział, też wolałby oddzielić te dwie wyprawy ;) W każdym razie, ja już zacząłem odkurzać śpiewnik gitarowy xd

No i zacznijcie zbierać kasę, bo nie chcę słyszeć wymówek w stylu - nie mam pieniędzy, wydałem na woodstock, albo przechlałem w pierwszy tydzień wakacji. Jak usłyszę - będzie ban xD

Rozglądamy się z Gawem, za miejscowością, noclegiem. Jak na razie pojawiły się nazwy dwóch miejscowości - Czorsztyn i Radków. Ja byłem w Radkowie, przyjemne miejsce, w sezonie jest tam dużo ludzi, ale ostatnio nikomu nie przeszkadzało, jak darliśmy w nocy ryja :P Jezioro, góry. No, ale sam nie wiem, czy nie wolałbym czegoś innego. Czorsztyn owiany jest mgłą tajemnicy, Gaw zna tylko ze słyszenia, w każdym razie - dojazd lepszy. Zbiórka w Krakowie i do PKSu. Jeszcze się porozglądamy. Jak macie jakieś propozycje, to walcie.

Nun 
Cień Szaleństwa. Król Świrów. Kapłan Śmierci.

Podziękowania: 6/39
Wysłany: 2009-02-13, 14:34   

Tak, głosowałem na tak bo chęci mam ale na sto procent to nie wiem czy będę bo mam już jeden zlot planowany na wakacje no i nie wiem czy kasa będzię, jakoś trudno zbierać jak wydatki cały czas są ;P

...Krwawe Dłonie Khaina, Awatar Cienia Śmierci, Powiernik Kosy Zarazy I Cierpienia, Mistrz Sztuki Wojennej Trzeciego Bastionu Chaosu, Jedyny Prawdziwy Cień, Nosiciel Jedynej Prawdy Absolutu I Wiecznej Ciszy...

Milcz Psie I Klękaj Przede Mną Albowiem Jam Twym Panem Jest I Ukarać Cię Przybyłem... - Trzeci Lord Cienia

Gawith 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2009-02-13, 14:53   

Cytat:
W każdym razie, ja już zacząłem odkurzać śpiewnik gitarowy xd

Można składać własne propozycje? :mrgreen:
Cytat:
Gaw, z tego co mi powiedział, też wolałby oddzielić te dwie wyprawy ;)

Tzn... to jkest w sumie dobry pomysł, po prostu po np. 10 dniach spędzonych na chlaniu, podróżowaniu pociągiem przez polskę na woodstock, spiewaniu, chlaniu itd itp wystąpi dość szybko zmęczenie materiału, a tym samym smakować będzie ciut gorzej... ale można się jeszcze nad tym zastanowić ;p No i na woodstock planujemy w tym roku wyjechać ciut wcześniej :P
Cytat:
Czorsztyn owiany jest mgłą tajemnicy, Gaw zna tylko ze słyszenia, w każdym razie - dojazd lepszy.

Ale droższy - trzeba doczłapać się do krakowa pociągiem, a to przecież samo południe :mrgreen: - no i dojazd do i z Czorsztyna to pewnie kwestia ~40 zł, a to dużo.
Cytat:
jakoś trudno zbierać jak wydatki cały czas są ;P

Do roboty trza iść ;>

Vinci
Zasłużony

Wysłany: 2009-02-13, 15:05   

Gawith napisał/a:
Można składać własne propozycje? :mrgreen:

Jak coś dobrego i znanego, to nie ma sprawy. Jeszcze teksty wydrukuję, cobyście naprawdę śpiewali, a nie tylko refreny :P

Gawith napisał/a:
Tzn... to jkest w sumie dobry pomysł, po prostu po np. 10 dniach spędzonych na chlaniu, podróżowaniu pociągiem przez polskę na woodstock, spiewaniu, chlaniu itd itp wystąpi dość szybko zmęczenie materiału, a tym samym smakować będzie ciut gorzej... ale można się jeszcze nad tym zastanowić ;p No i na woodstock planujemy w tym roku wyjechać ciut wcześniej :P

No ja też się zastanawiam nad tym, że to nie głupie, ale trzeba będzie wziąć sporo dodatkowych rzeczy ze sobą - chociażby namioty (jeśli wynajmiemy domki na zlot). No i więcej kasy na raz.

Cytat:
Ale droższy - trzeba doczłapać się do krakowa pociągiem, a to przecież samo południe :mrgreen: - no i dojazd do i z Czorsztyna to pewnie kwestia ~40 zł, a to dużo.

W Radkowie nie lepiej, patrzyłeś na mapę, gdzie to jest? :P No i myślę, że 40zł to trochę przesadzasz, tak drogo? Przecież to jakieś 60-80km od Krakowa. W każdym razie, może znajdzemy jeszcze coś ciekawego ;)

Valsharess 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 19/14
Wysłany: 2009-02-13, 15:12   

mnie ciężko planować na zapas. nie wiem co będzie za tydzień, a co dopiero za parę miesięcy ;) poza tym u mnie to również jest uwarunkowane pojemnością sakwy hehe, pracę mam, ale planuję zmienić, więc nie wiem też przy okazji jak będzie z urlopem. w każdym razie wstępnie jestem na tak, chociażby z tej prostej przyczyny, iż chętnie napiję się z zacnym towarzystwem :> a i ten pomysł ze śpiewaniem najgorzej nie brzmi ;) (chętnie was posłucham hehe:])

edit:

o ile ktoś z tak krótkim stażem, może się pisać na taki zlot :roll:

Joneleth
Zasłużony
Warchoł

Podziękowania: 6/2
Wysłany: 2009-02-13, 16:31   

Valsharess napisał/a:
o ile ktoś z tak krótkim stażem, może się pisać na taki zlot

Nie może, a skąd, phi, jeszcze czego! ;)

U mnie zależy to od urlopu. :P No i od terminu...

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Podziękowania: 60/46
Wysłany: 2009-02-13, 18:47   

Cholera, nikt nie myślał o Mazurach? Lasy, jezioro itd.?
Dobra, ja się postaram zjawić.

Gawith 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2009-02-13, 19:58   

Cytat:
No i myślę, że 40zł to trochę przesadzasz, tak drogo? Przecież to jakieś 60-80km od Krakowa. W każdym razie, może znajdzemy jeszcze coś ciekawego ;)

Bilet dp Zakpanego kosztuje 18 zł, chyba, że się trafi na tańszy PKS... a to mniej więcej ta sama odległość.
Val, kol, Jon- super :)

Vinci
Zasłużony

Wysłany: 2009-02-13, 22:58   

Gawith napisał/a:
Bilet dp Zakpanego kosztuje 18 zł, chyba, że się trafi na tańszy PKS... a to mniej więcej ta sama odległość.
Val, kol, Jon- super :)

A, czyli w dwie strony, to spoko, bo ja myślałem, że w jedną :P Czyli Gaw - nie tak dużo ;)

kol napisał/a:
Cholera, nikt nie myślał o Mazurach? Lasy, jezioro itd.?

Myśleliśmy, nawet o morzu, ale to po prostu za drogo. Gaw patrzył na transport na mazury i to było ponad 100zł za 2 klasę, czy jakoś tak :o No i poza tym, albo Gaw, albo ja, gdyby coś się znalazło, możemy obadać propozycję, jeśli będzie blisko nas. No i dużo ludzi z południa jest.

Ogólnie, to cieszę się, że trochę nas jest. Może coś z tego naprawdę wyjdzie :))

Nun 
Cień Szaleństwa. Król Świrów. Kapłan Śmierci.

Podziękowania: 6/39
Wysłany: 2009-02-13, 23:01   

Wam drogo nad morze a pomorzanom w góry ;P Chociaż jak kasa będzie to i tak pewnie pojadę bo dawno niebyłem w górach ;]

...Krwawe Dłonie Khaina, Awatar Cienia Śmierci, Powiernik Kosy Zarazy I Cierpienia, Mistrz Sztuki Wojennej Trzeciego Bastionu Chaosu, Jedyny Prawdziwy Cień, Nosiciel Jedynej Prawdy Absolutu I Wiecznej Ciszy...

Milcz Psie I Klękaj Przede Mną Albowiem Jam Twym Panem Jest I Ukarać Cię Przybyłem... - Trzeci Lord Cienia

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Podziękowania: 60/46
Wysłany: 2009-02-13, 23:07   

Mam fajny pociąg do Wrocławia, można by się jakoś stamtąd dalej kopnąć. No nic, zobaczy się.

Odpowiedz do tematu