Poprzedni temat «» Następny temat
Edwin Romance Mod - pytania i porady
Autor Wiadomość
Urudin

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2009-02-03, 23:01   Edwin Romance Mod - pytania i porady

Topic powstał po to by dyskutować o modyfikacji pozwalającej na romans z Edwinem.
Osobiście prosiłbym o pomoc, bo utknąłem w momencie gdy zużywa zwój i zamienia się w Edwine. Nie mam zielonego pojęcia co dalej.
Ostatnio zmieniony przez morgan 2009-08-24, 19:22, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Trista 

Podziękowania: 12/7
Wysłany: 2009-02-04, 11:05   

W tym modzie Edwin dość często odzywa się podczas odpoczynku w gospodzie, więc może pójdź na odpoczynek do jakiejś tawerny, może wtedy będzie miał coś do powiedzenia.
Podziękuj autorce tego posta

Valsharess 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 20/19
Wysłany: 2009-02-04, 12:37   

ale, błagam, dajcie ktoś chociaż cień nadziei, że na powrót będzie Edwinem, miast jakiejś szczekającej baby... pliiis ;>:P

Elgebar 

Podziękował 3 razy
Wysłany: 2009-02-04, 13:32   

Po kilku dniach powinien pojawić się koleżka Edwina, jakiś Czerwony Mag z Thay (imienia nie pamiętam :P) i będzie szukał Twojego maga, ale nie pozna go w kobiecej postaci i będziesz miała 2 opcje do wyboru: kryć NPC-a albo go wydać. Oczywiście jak wybierzesz 2 opcje to Edwin(a) spisany/a jest na straty (zaatakuje). Jeśli oszukasz Czerwonego ten wróci za parę dni i powie,że przejrzał Twoje kłamstwo, zamieni Edwinę w mężczyznę i zacznie się walka. Tak jest w czystym BG nie wiem czy przypadkiem mod czegoś nie zmienia...
pozdrawiam

Wiwerna
*kryje się w cieniu*

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2009-02-04, 14:37   

Ciel@k napisał/a:
Po kilku dniach powinien pojawić się koleżka Edwina, jakiś Czerwony Mag z Thay (imienia nie pamiętam :P) i będzie szukał Twojego maga, ale nie pozna go w kobiecej postaci i będziesz miała 2 opcje do wyboru: kryć NPC-a albo go wydać. Oczywiście jak wybierzesz 2 opcje to Edwin(a) spisany/a jest na straty (zaatakuje). Jeśli oszukasz Czerwonego ten wróci za parę dni i powie,że przejrzał Twoje kłamstwo, zamieni Edwinę w mężczyznę i zacznie się walka. Tak jest w czystym BG nie wiem czy przypadkiem mod czegoś nie zmienia...
pozdrawiam

Tak samo jest w modzie, tylko że będzie musiało minąć kilka dialogów z Edwiną żeby pojawił się ów mag ;3

Valsharess 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2009-02-04, 14:53   

uf. :D. kamień z plugawego serca ;) dziękuję za dobre wieści :)

Urudin

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2009-02-04, 17:08   

wagh, zapomniałem że podklasa dzikiego elfa odejmuje 2 inty i nie mogłem mieć romansu. Damn it, cała gra od nowa

Trista 

Wysłany: 2009-02-04, 20:14   

Aj, myślałam, że chodzi o to, że Edwina w ogóle nie odzywa się :lol: Ale w kwestii odczarowania potwierdzam to co napisano wyżej z tym, że Degardan nie pojawi się w żadnych podziemiach, ani w następujących lokacjach: Wyjście z Podmroku, Doki, Slumsy, Dzielnica Mostów, Promenada Waukeen, Dzielnica Świątyń i Dzielnica Rządowa. Z resztą jest o tym napisane w readme.

Naorden 
Guardian of the last burning candle

Podziękowania: 17/13
Wysłany: 2009-02-06, 22:54   

Mod naprawdę fajny ;) Kiedy z nim grałam, to momentami myślałam, że spadnę z krzesła. Do tej pory pamiętam jego niektóre teksty, takie jak "Moja różdżka jest naładowana i nie zawaham się jej użyć". Z niecierpliwością czekam na polską wersję do ToB.

Valsharess 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2009-02-08, 12:23   

ja mam w ogóle pytanie. mianowicie w jaki sposób i kiedy zaczyna się romans z Edziem? oraz czy romans z Valygarem wyklucza romans z Edziem. mam zainstalowany TOS oraz mod z Edziem i Edzio ni razu nic na temat romansu nie wspomniał, hmm

Trista 

Wysłany: 2009-02-08, 17:50   

By romansować z Edziem musisz mieć minimum 14 punktów inteligencji i musisz go mieć w drużynie kiedy będziesz walczyć z Mae'Varem, bo pierwszy dialog romansowy pojawi się właśnie po tej walce. Nie grałam razem w ER i TS, ale w readme jest napisane, że działa poprawnie z Corthala Romantique.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Valsharess
Valsharess 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2009-02-08, 17:55   

a co jeśli już jestem po walce z Mae'Varem? jak podrasuję inteligencje to jest szansa, że się odezwie?

Trista 

Wysłany: 2009-02-08, 18:10   

Raczej nie, na twoim miejscu zaczęłabym nową grę. Ewentualnie mogłabyś podrasować inteligencję na SK przed przyłączeniem Edwina, ale nie jestem do końca pewna, czy zadziała, w każdym razie możesz spróbować :razz:

Wiwerna
*kryje się w cieniu*

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2009-02-08, 20:04   

O ile pamiętam to w readme jest napisane, że Edwina trzeba mieć koniecznie podczas walki z Mae'Varem :<

Valsharess 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2009-02-08, 20:24   

e to lipa, nie no to ja se teraz pogram do końca, a potem będę mysleć o Edziu :] dziękuję za info.

Odpowiedz do tematu