Poprzedni temat «» Następny temat
The Drizzt Saga - pytania i porady
Autor Wiadomość
44LL

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2009-01-08, 21:08   The Drizzt Saga - pytania i porady

Tak jak w temacie. Po teleportacji do dziewięciu piekieł i ubiciu każdego stworka nic sie nie dzieje?O ile mi wiadomo powinienem sie gdzieś teleportować ale lipa nic sie nie dzieje. Jakby ktoś pomógł byłbym bardzo wdzięczny.
Ostatnio zmieniony przez morgan 2009-08-03, 16:59, w całości zmieniany 5 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 250/53
Wysłany: 2009-01-08, 21:36   

Zmieniłem nazwę na konkretniejszą.

Nie wiem, ilu graczy już stanęło w tym momencie, bo często pojawia się to pytanie.

ODPOWIEDŹ: Należy pójść do ostatniego pomieszczenia, tam jest coś w rodzaju posągu, z którym można porozmawiać. Aby łatwiej go znaleźć sugeruję włączyć pauzę, wtedy podświetli się to jego niebieskie kółeczko ;)

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
44LL
44LL

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2009-01-08, 21:47   

kk mój błąd ;D thx za pomoc

Noomen

Wysłany: 2009-03-15, 13:46   

Hmmm, bardzo proszę o pomoc - razem z Drizztem przeczesalem cala 1 lokacje(tą ze smokami), oraz Jaskinie Drowow(tam właściwie nie było co robić, 1 jaskinia w której była demoniczna królowa pająków). Eee, no i co dalej? Plx o pomoc ^^

Noomen

Wysłany: 2009-03-17, 18:50   

błagam, mógłby ktoś pomóc? ^^

Noomen

Wysłany: 2009-03-18, 14:24   

Hmmm, odnalazlem pare wczesniej nie znalezionych lokacji(m.in. pierscien Gaaxa), przed chwila zabilem Jarlaxle'a i co dalej mam zrobic ?:P

Vinci
Zasłużony

Wysłany: 2009-03-18, 14:53   

Echh, próbuj szukać dalej. U nas praktycznie nikt w to nie gra, bo to słaby mod. Ja grałem jakiś czas temu, ale po prostu już nie pamiętam co i jak. Ten las ala labirynt jest porąbany, poszukaj tam, może coś pominąłeś. Była też jakaś lodowa kraina, a na końcu jakiś pałac, może tam?

Noomen

Wysłany: 2009-03-18, 15:17   

Moze i slaby, ale ja chce go ukonczyc ;P

Ciagle posuwam sie do przodu, lecz ciagle gdzies sie zatrzymuje. Tym razem zabilem Zamaskowana statuę w umarłych górach czy coś takiego, odnalazłem ciekawy list i... tyle. To koniec?^^

Elgebar 

Podziękował 3 razy
Wysłany: 2009-03-20, 21:55   

Niestety tak :)

z tego co pamiętam to na zabiciu Robed Figure questy się kończyły, ogólnie rzecz biorąc jeśli zabiłeś demona w piekle, rozwiązałeś zagadkę lodowych olbrzymów, zabiłeś Drowów no i tego gostka na Górze Śmierci to już raczej wszystko...

a jak bardzo chcesz jeszcze sprawdzić to możesz pobawić się konsolą i przenosić się do kolejnych lokacji, masz ich spis w instalce modu: DRIZZTSAGA\ARE\

Noomen

Wysłany: 2009-03-22, 21:22   

Hahahah, poszedlem za twoja radą i uzylem konsoli. Co sie okazalo? Otoz nie odkrylem ponad polowy lokacji!

Sam nie wiem co zle zrobilem :/

Na poczatku w lokacji "smocze jaskinie" oczyscilem wszystko, lacznie z kangaxxem i ruszylem na polnoc, do jaskin drowow. Tam zabilem demoniczna krolowa pajakow, a w dalszych jaskiniach Jarlaxla, Artemisa Entreri i Enttu czy jakoś tak. Po wyjściu na powierzchnię napomknęła mnie owa zamaskowana statua i odkryła nową lokację - umarłe góry. Udałem się tam - wyczyściłem wszystko, zabiłem statuę i... tyle.

Pytanie: Co przeoczyłem?(Na pewno lokacje z lodowymi olbrzymami, + nie doszedlem do 9 piekieł i nie spotkałem Regisa, pominalem tez pare mniejszych lokacji).

DrPhibes 

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2009-03-23, 19:30   

Ja normalnie w tym momencie wróciłem na "główną" mapę... nie wygladało, żeby cuś się miało jeszcze wydarzyć. Jedyne, co mi zostało po tym modzie, to jakieś chędożone sejmitary Drizzt'a w plecaku - nie dało się ich wyrzucić i tylko zajmowały miejsce. Zniknęły dopiero po rozpoczęciu SoA, hehe, razem z resztą ekwipunku.

matrix145 

Podziękował 16 razy
Wysłany: 2009-08-03, 16:55   

A ja mam problem z tym modem: gdy dochodze do miejsca walki drizzta i gnolli on prosi mnie o pomoc po czym gdy rozwalamy(teoretycznie razem ;] ) gnolle on nagle milknie i nie chce gadac z zadna postacia??/ czemu tak moze byc dlatego ze mam NTotSC??

EDIT: Nie ten temat - opinie, uwagi to opinie, uwagi - problemy dajemy tutaj... Nie mam zamiaru grać tę modyfikację (z racji na ogólne przegięcie i nieklimatycznosć), dlatego też niestety nie bedę mógł Ci odpowiedzieć - m

Edit 1:Wiem dopiero potem zauwazylem ze w zlym miejscu-przegapilem pytania i porady9zobaczylem tylko drizzt saga ogolne itp i tam napisalem) Sorka!! ale chcialem tylko przetestowac sobie a juz driztt umilk jak ktos cos wie niech pisze. bede rad z tego...

EDIT: Posty edytujemy - czepiam się, ale jak nauczysz sie od razu, później będzie dla Ciebie naturalnym przestrzeganie pewnych (w części niepisanych) zasad - m
Edit 2: Zagapilem sie znow..myslalem ze wzialem edit ale widze moja skleroza...
Edit 3: tak w ogole to drizzt nic nie mowi ale jak sie go zaatakuje to wyskakuje jego druzyna wiec to jest dziwne ze jedna czesc modu dziala druga nie ;/
Ostatnio zmieniony przez morgan 2009-08-03, 17:17, w całości zmieniany 2 razy  

2umba2

Wysłany: 2009-12-05, 17:08   

Po rozmowie z pomnikiem wychodzę do głównej mapy. DLACZEGO>>??

Vinci
Zasłużony

Wysłany: 2009-12-05, 17:21   

Cytat:
Po rozmowie z pomnikiem wychodzę do głównej mapy. DLACZEGO>>??

Do głównej, znaczy się świata? Czy do mapy z BG1 gdzie był Drizzt? Jeśli to drugie, to tak powinno być. Tam powinien Cię zaczepić pewien gość (chyba Elminster, ale nie jestem pewien czy akurat on) i powiedzieć, że coś tam, gdzieś tam się dzieje i trzeba ratować towarzyszy Drizzta. Możesz się zgodzić, lub nie.

Andy 
poszukiwacz przygód

Podziękowania: 5/15
Wysłany: 2011-08-16, 22:40   

Dlaczego ten mod zmienia Gibberlingi i Tasloi w jakieś wielgachne potwory? Ledwo w prologu poszedłem na naukę walki do Obe, a już jakieś dziwy. :-/ Czy będzie takich "bajerów" więcej?

Odpowiedz do tematu