Poprzedni temat «» Następny temat
[BG II] Dwuklasowość i wieloklasowość
Autor Wiadomość
Deluxe

Wysłany: 2007-08-11, 03:23   [BG II] Dwuklasowość i wieloklasowość

Wybaczcie jeśli odpowiedź na to pytanie znajduje się już na forum jednak w natłoku informacji ciężko wyłapać tą informację. Większość ludzi piszę, że najlepiej zdualować Kensaia na levelu 13. Dlaczego nie na 12? Co dokładnie Kensai otrzymuje na tym levelu? Jakie umiejętności wysokiego poziomu wybrać jeśli jednak zdecyduje się poczekać z dualem do 21 levelu?
Z góry dzięki.
Ostatnio zmieniony przez L`f 2014-04-23, 17:43, w całości zmieniany 7 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Shinigami
Zasłużony
Bóg Śmierci

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2007-08-11, 04:12   

O ile pamietam na 13 poziomie postacie zbrojne otrzymują dodatkowe 1/2 ataku na rundę. Ponadto chyba dopiero na 13 poziomie będziesz miał wystarczającą ilość * by dać 5 w jakąś broń i 3 w walkę dwoma broniami.
Co do umiejętności to wiele zależy od ciebie i twojego stylu gry w sumie wszystkie są przydatne.

Gawith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 29/28
Wysłany: 2007-08-11, 10:26   

Cytat:
w sumie wszystkie są przydatne

Eeee... w przypadku tak szybko dualowanej postaci nie opłaca się bnrać nic innego, niż młyńce albo trafienia krytyczne. Inaczej: Jeśli grasz z druzyną, to bierz same krytyki, podrasujesz sobie kensaia ul. przyspieszeniem ruchów, zarzucisz krytyka i olaboga, total owange turbo 3100. Jeżeli grasz solo, to bierz młyńce...Wytrzymałość Ci nie potrzebna (będziesz miał opmb, kamienną, rozjmycie, lustrzane....) a reszta umiejetności to imho takie zapychacze, można się nimi pobawić, ale w rzeczywistości nie są bardzo przydatne.

Keleborn 

Podziękowania: 17/1
Wysłany: 2008-12-05, 13:02   Dual kensai/złodziej kiedy ?

Mam pytanie gram teraz kensaiem solo i mam 17 poziom chciałbym go zdualować na złodzieja tylko że nie wiem kiedy ? już go dualować czy lepiej wbić kilka poziomów ? I jeszcze jedno gdy np osiągnę kensaiem 20 poziom mam możliwość wybrania umiejętności specjalnych ( młyńce itp ) gdy go zdualuję na złodzieja czy będę mógł np dawać dalej w młyńce ? czy tylko umiejętności złodzieja .

Z góry dzięki za pomoc.

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Podziękowania: 60/46
Wysłany: 2008-12-05, 14:11   

Na drugą część posta odpowiem Ci; umiejętności kensaia, w tym wysokopoziomowe włączą się, gdy złodziejem przebijesz poziom, jaki ostatnio miałeś kensaiem.

Co do pierwszej części pytania: zobacz ile gry Ci jeszcze zostało, żeby się nie okazało, że um. kensaia będziesz mół używać po dkoniec ToB dopiero wink

Keleborn 

Wysłany: 2008-12-05, 14:29   

A gdy przebije złodziejem poziom kensaia i będę dalej awansował złodziejem to czy będę mógł wybrać umiejętności wojownika i złodzieja czy tylko np złodzieja ?

A co do czasu do końca gry to myślę że sporo narazie zrobiłem większość zadań w mieście została mi tam kula sfer sir sales i walka w spaczonych runach i zadania dla złodzieji cienia a poza miastem to byłem tylko na wzgórzach umar więc jeszcze trochę zostało. Teraz mam 18 poziom więc jak ktoś może to niech napisze na którym tak mniej więcej dualować.

Yochloll 

Podziękowania: 5/14
Wysłany: 2008-12-05, 16:58   

no ja to bym ci teraz na 18 bo kensai na tm poziomie kensaj jest bardzo potężny i na tym etemie gry na którym jesteś spokojnie nabijesz poziomów złodziejowi, a co do umiejętności to jeżeli zdulujesz się na złodzieja i przeskoczysz poziomem kensaja (kensaj 18/19 złodziej) to będziesz mógół wybierać umiejętności zarówno woja jak i złodzieja. curious

Keleborn 

Wysłany: 2008-12-05, 18:26   

Właśnie myślę czy teraz na 18 czy może poczekać tak do 21 ? co myślicie o 21 ? dam rade wyrobić się z expem ?

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2008-12-05, 20:11   

Jak jeszcze nie byłeś w Czarowięzach, to możesz śmiało do tego 21 poczekać. Grasz solo?

Keleborn 

Wysłany: 2008-12-05, 21:25   

Ta gram solo ogólnie to dużo mam jeszcze jak już mówiłem poza miastem to tylko na wzgórzach umar byłem została jeszcze twierdza, wzgórza wichrowych włóczni, ta rozwalona świątynia z smokiem cienia targowo gaj druidów i kula sfer no i ta lokacja w kanałach w dzielnicy świątyń ta z łupieżcami a później zadania dla złodzieji cienia i dopiero Czarowięzy.

kol 
Przyjaciel Klanu
Fantazmaty i miazmaty

Wysłany: 2008-12-05, 21:26   

Najlepiej poczekaj jeszcze do tego 21, a potem zmień przed dostaniem jakiejś pokaźniejszej iloście expa.

Keleborn 

Wysłany: 2008-12-05, 21:28   

Nom dzięki myślę że sobie zostawię smoki dla złodzieja jak już będą kolczaste pułapki to szybko 2 smoki zabije i będzię troche expa później kilka zadań. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Alvarez 
Zasłużony

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2008-12-11, 15:38   Dual podklasy na podklasę

Czy można w jakiś uczciwy lub mniej uczciwy sposób stworzyć dwuklasowaca lub wieloklasowca by łączył dwie podklasy? Może jakiś mod czy coś takiego, szukałem ale na próżno. Czy shadow keeper daje takie możliwości (jeszcze z nim się nie bawiłem). w szczególności chodziło by mi o postać o profesji kensai/zawadadiaka.
Ostatnio zmieniony przez morgan 2008-12-11, 20:48, w całości zmieniany 1 raz  

Yochloll 

Podziękowania: 5/14
Wysłany: 2008-12-11, 15:46   

grin An można do tego celu uży SK ale chyba tylko jeżeli wybierzesz człowieka kensai a potem dwuklasujesz na złodzieja a potem w SK wybierzesz podklase to bedziesz miał ten swój miks. :mrgreen:

Wszelak 
I'm the chosen one

Podziękowania: 12/9
Wysłany: 2008-12-11, 16:51   

Hmm... Nie wiem czy dobrze załapałem twoje pytanie, ale podczas tworzenia postaci gdy wybierzesz postać nieczłowieka to masz opcje wieloklasowości, a jak wybierzesz człowieka to możesz "dodać" sobie klase jeśli jej główna cecha jest na wysokim poziomie. Np: masz wojownika a chcesz go zdwuklasować na maga to musi on mieć 17 inteligencji. Jeśli nie o to ci chodziło to sprecyzuj pytanie, a postaram się odpowiedzieć.

Odpowiedz do tematu