Poprzedni temat «» Następny temat
Chloe NPC - pytania i porady
Autor Wiadomość
Cannabis 

Wysłany: 2008-06-25, 23:21   

Pierwszy mój styk z Chloe i muszę powiedzieć że jest przegięta. Na Tacticsie ona sama idzie i miażdży wszystkich, a mówią że to Valen jest przegięcie - zobaczymy ;)

Teraz dwa pytanka, do czego służy jdna z opcji dialogowych z Chloe (jak podejdzie siędo niej w trakcie gry i zagada) o mniej więcej takim tekście: "Coś się stało wyglądasz jakośdziwnie". Ona odpowiada "Ty też to zauważyłeś? Trzeba coś z tym zrobić". Nagle znika cały interfejs (tak jakby jakiś filmik miał sięzacząć) i za chwilę wszystko wraca do normy, z tym że chyba nic się nie stało ^^

I drugie pytanko: Czy do romansu wymagane jest posiadanie Imoen w teamie?
Podziękuj autorowi tego posta

Philoos 
Zasłużony

Podziękowania: 24/11
Wysłany: 2008-06-25, 23:31   

Cannabis napisał/a:
Czy do romansu wymagane jest posiadanie Imoen w teamie
Tak

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 254/54
Wysłany: 2008-06-25, 23:40   

Cannabis napisał/a:
Pierwszy mój styk z Chloe i muszę powiedzieć że jest przegięta. Na Tacticsie ona sama idzie i miażdży wszystkich, a mówią że to Valen jest przegięcie - zobaczymy ;)

Nie przesadzaj, w pojedynku Chloe vs Korgan, Korgan zazwyczaj wygrywa, nie jest taka mocna, brak pancerza później Ci się jednak da we znaki ;)

Cannabis napisał/a:
Teraz dwa pytanka, do czego służy jdna z opcji dialogowych z Chloe (jak podejdzie siędo niej w trakcie gry i zagada) o mniej więcej takim tekście: "Coś się stało wyglądasz jakośdziwnie". Ona odpowiada "Ty też to zauważyłeś? Trzeba coś z tym zrobić". Nagle znika cały interfejs (tak jakby jakiś filmik miał sięzacząć) i za chwilę wszystko wraca do normy, z tym że chyba nic się nie stało ^^

Takie coś jest w każdym większym modzie NPC, ta opcja służy do zsynchronizowania głosów do tekstu, naprawienia dialogów z Chloe jakby było coś nie tak ;)

Kinski 
Dziecię Bhaala
Zajebójca

Podziękowano 78 razy
Wysłany: 2008-06-26, 11:38   

Cytat:
jest przegięta

Pisałem o tym w komentarzu do opisu Vinciego.
Dlaczego niby jest przegięta? Że ma 25 pkt. zręczności? A co to daje? Raptem -6 do KP, co przy braku zbroi to tyle co kot napłakał. Bez zbroi będzie obrywać praktycznie non stop, a im dalej w fabule tym częściej i mocniej (ja inwestowałem w cepy i Wytrzymałość). I nie jest tak kolorowo na Tacticsie - sama nie ma wyskoku do np. gnoma z domu Valygara.

Gawith 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 29/28
Wysłany: 2008-06-26, 13:44   

no nie ma, ale taka zręczność jakby nie patrzeć jest b. dużym ograniczeniem głównej wady kensaia - niskiej KP. Zwykły kensai będzie miał gorszą KP z eteralnym pancerzem (czy jak się to zwało, ten lepsiejszy w każdym razie) niż ona bez niego, a to baardzo dużo jak dla mnie. 6 KP to jest dużo i nikt mi nie powie że nie ;)

Arwena

Podziękował 9 razy
Wysłany: 2010-07-24, 21:07   

Hej! Mam kolejny problem. Nie mogę kontynuować gry, ponieważ nie mogę przejść questu Chloe z ratunkiem córki Arana - w domu, gdzie znajduje się srebrny róg nic nie ma a to jedyny dom na północ od tej posiadłości. Proszę o pomoc. Może jakieś zmienne nie zaskoczyły.

Vinci
Zasłużony

Wysłany: 2010-07-26, 09:13   

Wyjdź z tego budynku i spróbuj wpisać w konsoli:

CLUAConsole:SetGlobal("InAbagailQuestCR","GLOBAL",1)

plus ewentualnie jeszcze to:

CLUAConsole:SetGlobal("AbbyIsHumanYouAreALuckyPersonCR","GLOBAL",1)

Potem wejdź tam jeszcze raz. Jak nie da rady, możesz jeszcze przywołać ją bezpośrednio:

CLUAConsole:CreateCreature('AbbyHuCR')

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Arwena
Czarnybl 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2010-08-07, 18:22   

Mam problem. U mnie Chloe ma klasę zabójcy magów a nie kensaia, co wiąże się z faktem że nie może podnieść swoich broni. Próbowałem już przeinstalować moda, ale nic to nie dało. Można jej klasę zmienić ręcznie?

L`f 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 290/154
Wysłany: 2010-08-07, 18:42   

Dokonaj edycji zapisanego stanu gry (po przyłączeniu Kloi) programem o wdzięcznej nazwie ShadowKeeper. I masz kensajkę. ;)

Więcej szczegółów
Czarnybl
Arwena

Podziękował 9 razy
Wysłany: 2010-11-21, 16:28   

Czy normalnym jest, że przed wejściem do Drzewa Życia Chloe opuszcza drużynę?? Nie miała praktycznie przez cała grę żadnych banterów, a teraz nagle ma mnie gdzieś... Da się to jakoś zmienić??

EDIT: Dałam radę.

Vicodinia 

Podziękowała 1 razy
Wysłany: 2011-06-20, 23:51   

Mam Chloe w drużynie i prowadzę grę kobiecą postacią... jednak w rozmowie z Yoshimo Chloe wspomniała o tym jak cudownym mężczyzną jest moja postać :shock:
Czy tak "powinno" być? Czy wystąpił jakiś błąd w tym modzie?
Podziękuj autorce tego posta

Vinci
Zasłużony

Wysłany: 2011-06-21, 10:58   

Zdarza się, mały bug, może nawet z winy tłumacza, a nie moddera.

Więcej szczegółów
Vicodinia
emix 

Podziękowania: 2/13
Wysłany: 2011-09-05, 23:01   

Witam, mam pytanie, prowadzę romans z Chloe ale od jakiegoś czasu nie ma interakcji (chociaż w opisie jest napisane ze jest tego dużo) mimo to jak klikam rozmowę na nią to są opcje typowo romansowe (uśmiech, pochylenie i tak dalej), trzeba czekać dłużej? na 3 rozdział? na jakieś wydarzenie? a może na Imoen? czy jest do niej kod co można by sprawdzić w którym momencie jest romans? dziękuje!

Alvarez 
Zasłużony

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2011-09-06, 14:18   

Wskaż ostatni dialog a zobaczę co jest grane:
Ostatnio zmieniony przez Alvarez 2011-09-09, 09:15, w całości zmieniany 1 raz  

emix 

Podziękowania: 2/13
Wysłany: 2011-09-09, 09:08   

hm, nie jetem już pewien ale ostatnio pamietam rozmowe " jesteś atrakcyjna...", z tego co pokazałeś to nastepne rozmowy już są blisko uratowania Imoen, więc może trzeba ją uratować to pójdzie dalej, dzięki za wykaz rozmów! zobacze jak będzie dalej. :smile:

Odpowiedz do tematu