Poprzedni temat «» Następny temat
W co teraz gracie?
Autor Wiadomość
Phaelin 
Planewalker

Podziękowania: 13/5
Wysłany: 2017-11-29, 09:00   

Age of Wonders III, + dodatki

8/10

Jolan 
Dziecię Bhaala
Bendem go zjadł

Podziękowania: 59/107
Wysłany: 2017-12-17, 16:44   

Doki Doki Literature Club

Gra warta polecenia, jeżeli nie zna się fabuły i plottwistów. Niestety ma dużą barierę przejścia w postaci chińskich dziewczynek i wolnego startu. Za darmo na steamie
[Dzisiaj 22:47] Jolan: Hmm, w sumie w komentarz twórców było wiele o rozbudowie twierdzy. Co jeśli można dobudować zamtuz?
[Dzisiaj 22:49] Tuldor88: Wtedy będzie to już "ku***sko dobra twierdza" :P
Podziękuj autorowi tego posta

darrion
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 6/5
Wysłany: 2017-12-17, 22:49   

Obecnie głównie w Zelde breat of the wild. Wyszedł ostatnio dodatek (drugie dlc) wiec dziś postanowilem się za niego zabrac i już po kilku minutach mogę stwierdzić że wciąga tak samo mocno jak podstawka, po prostu więcej dobrego. Mimo wszystko jednak uważam że troche niewykorzystano potencjału jest w tej nowej zeldzie (generalnie, nie tylko dodatku), świat jest rewelacyjny i aż chce się w nim przebywać, ale brakuje mi ciekawszych pobocznych zadań i kilku małych, moze nawet ukrytych/trudno dostępnych lokacji, których odnalezienie skutkowałoby czymś innym niż nagrodą w postaci shrineu czy korok seed'a.

Poza Zeldą od czasu do czasu rozgrywam kilka spotkań w trybie kariery w Fifie 18, albo zbieram księżyce w Super Mario Odyssey, a na święta już czeka na mnie przygoda w Xenoblade Chronicles 2 i troche jeszcze gier na 3ds'a... oj troche się tego nazbierało.

Nobanion 
kotołak, zajebójca czata ^^

Podziękowania: 94/204
Wysłany: 2018-01-15, 17:11   

Zakupiłem teraz, jak onegdaj napomykałem SpellForce 3. Odczekałem chwilę, bo ze względu na mnogość konfiguracji sprzętowych nie ma gry, co by nie musiała być poprawiana, chodzi ślicznie, pozytywne zaskoczenie, nie trzeba znać poprzednich części, a co do graficznej oprawy często podkreślanej w recenzjach, jakbym zobaczył w takiej Baldur Gate 3 czy jakikolwiek cRPG w rzucie tzw. izometrycznym, to... trzeba zobaczyć :love: . Króciutko grałem ale tak jest gra podana, że każdy załapie bez znajomości świata z wcześniejszych rozgrywek...

Przy okazji kupiłem Warhammer Total War 2, ta seria mi towarzyszy od początku, jak i specyfika tych gier od Centurion: Defender of Rome ^^... Kupując jedną grę z tej serii jak się ma Warhammera 1 ma się nagle dwie gry do "kupy" połączone, świetnie odwzorowali świat Młotka, szkoda że nie z takim oddaniem historyczne odsłony...

Katorg 
Wolny scriptor, ponury bard

Podziękowania: 8/23
Wysłany: 2018-01-24, 17:05   

Hard West

Turówka w stylu XCOMA tyle że na Dzikim Zachodzie. Pomysł ciekawy, klimat cudowny ale sama rozgrywka jest prostacka. AI szwankuje, poziom trudności jest żenujący. Ale za to pomysł ze składaniem układów pokera jest cudownie przemyślany. To samo mogę napisać o działniach między walkami które przypominają paragrafówki.

Daję 6/10 i liczę na poprawę.

khayman 

Podziękowania: 19/13
Wysłany: 2018-01-27, 20:52   

Mody fabularne do Shadowrun Hong Kong

Dark 
Akolita Tempusa

Podziękowania: 28/58
Wysłany: 2018-01-31, 19:13   

Mało gram, ale kiedy mam chwilę to trochę w Skyrima. Lubię grać khajiitem opryszkiem.

Dark 
Akolita Tempusa

Wysłany: 2018-03-05, 19:47   

Aktualnie gram po troszku w BG:EE z paroma modami. Właśnie biję bazyliszki by łatwo nałapać PD. ]:->

Zed Nocear 
Uczeń Gonda
Laureat Konkursu Modderskiego

Podziękowania: 253/48
Wysłany: 2018-03-11, 12:03   

Od 4 lat popykuję sporadycznie w Neverwinter Online. Fabularnie to wielki misz-masz i wykorzystanie różnych ikon Forgotten Realms nie do końca z logiką, ale może to D&D v4 jest taka alogiczna - nie znam się. W każdym razie grafika jest ładna i przyjemnie jest budować coraz potężniejszą postać nie wydając ani jednej realnej złotówki, do czego gra dość nachalnie nakłania. Zastanawia mnie dlaczego na forum nie ma o tej grze wzmianki? Czyżby to jest może jakiś wstydliwy temat tabu a ja właśnie popełniłem faux pas?

Dark 
Akolita Tempusa

Wysłany: 2018-03-11, 19:17   

Betrayal at Krondor :smile:

Nobanion 

Wysłany: 2018-03-11, 21:43   

A ja mając teraz więcej wolnego czasu, jak zajrzałem na Nexusa mods to wróciłem do tej gry. Nie mogłem sobie darować screena :)

Jakby ktoś nie wiedział, a na pewno tacy się znajdą, to Dragon Age Początek wersja Ultimate Edition z modyfikacjami fanowskimi, niektóre z tego roku :)

szwarc 

Podziękowania: 8/8
Wysłany: 2018-03-12, 09:53   

Bloodborne, w marcu do zgarnięcia za darmo w PlayStation Plus - jak ktoś ma PS4 to grzech nie spróbować.

Nobanion 

Wysłany: 2018-04-24, 18:29   

Frostpunk

Lepiej tego nie opiszę :cwan:

Cytat:
Jedenaście mgnień zimy... Tak, więc (na gorąco) zwięzły werdykt - :
* Za: jest klimat, grafika przyciąga, rodzima produkcja;
* Przeciw: ...zobaczymy
P.S.: Trzeba przetrwać...

Katorg 
Wolny scriptor, ponury bard

Podziękowania: 8/23
Wysłany: 2018-04-27, 21:03   

Stalker: Clear Sky.

Ta gra to tylko wersja demo Zewu Prypeci. Choć rozkoszna, szczególnie gdy radośnie biegasz z Wintarem, a Monolit, bandyci mogą ci tylko naskoczyć.

Cahir 
Pan Świtu

Podziękowania: 144/35
Wysłany: 2018-04-29, 10:31   

Czy grało ktoś z was w Kingdom Come: Deliverance? Bardzo mnie kusi, żeby zakupić sobie wersję na PS4, ale czytałem, że gra w dniu premiery była strasznie zabugowana, dodatkowo system zapisu gry ponoć woła o pomstę do nieba. Z tego co wiem, wyszły już jakieś patche poprawiające wydajność gry, ale czy ktoś ogrywał już może tę grę z najnowszymi patchami?

Zaciekawiła mnie też Persona 5, ale nie przepadam za japońskimi klimatami. Chyba, że ktoś mnie jakoś szczególnie zachęci. Anyone? :smile:
Into the middle I was led

Odpowiedz do tematu