Poprzedni temat «» Następny temat
W co teraz gracie?
Autor Wiadomość
Philoos 
Zasłużony

Podziękowania: 24/11
Wysłany: 2008-11-16, 01:11   W co teraz gracie?

Akurat odświeżam sobie Max Payne'a 2, zacna gierka.
Btw: znacie jakieś ciekawe ewolucje, jakie można wykonać w bullet time? I czym się różni Bullet time combo od zwykłego?
Wróciłbym i do jedynki, ale płytka się porysowała :/

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 245/53
Wysłany: 2008-11-16, 01:54   

Cytat:
Akurat odświeżam sobie Max Payne'a 2, zacna gierka.

Miało być DD ;>

Philoos napisał/a:
Btw: znacie jakieś ciekawe ewolucje, jakie można wykonać w bullet time? I czym się różni Bullet time combo od zwykłego?

Łoo, to tam dało się robić jakieś combosy? :P Bo z tego co ja pamiętam, to standardowe ewolucje + szybsza zmiana magazynka na bullet tajmie i nic więcej ;)
Podziękuj autorowi tego posta

Philoos 
Zasłużony

Wysłany: 2008-11-16, 02:10   

Vinci napisał/a:
Miało być DD ;>

W to muszę najperw zagrać pierwszy raz, żeby późnie odświeżyć :P
Cytat:
Łoo, to tam dało się robić jakieś combosy? :P Bo z tego co ja pamiętam, to standardowe ewolucje + szybsza zmiana magazynka na bullet tajmie i nic więcej ;)

Niby nazwa Bullet time Combo sugewruje, że tak ;) A jak szybciej przeładować magazynek??

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 245/53
Wysłany: 2008-11-16, 02:29   

Philoos napisał/a:
A jak szybciej przeładować magazynek??

Dawno nie grałem, ale włączasz bullet time i chyba po prostu klikasz PPM, czy tam cokolwiek co jest odpowiedzialne za zmianę magazynku. Będzie taka animacja, szaleństwa kamery jak w matrixie i tada, przeładowane, a przeciwnik praktycznie nie ruszył się z miejsca :P

Co do grania, to nic, tylko Baldura włączam czasem i sprawdzam, czy wszystko działa :P

Wszelak 
I'm the chosen one

Podziękowania: 12/9
Wysłany: 2008-11-18, 18:38   

Zainstaluj Kung-Fu Mod czy jakoś tak, w Bullet time możesz walczyć bez broni. Ja tak przeszedłem całą gre, ciekawy sposób :)

boro 

Podziękowania: 27/24
Wysłany: 2008-11-19, 00:06   

Ja cały czas wiernie naginam w Fallout 3. już 3 razy przechodziłem teraz zabieram sie za czwarty :P i zrobie wszsytko i odwiedze kazdemiejsce...
Dobrze, że znalazłem kod żeby zwiększyc iloś poziomów w grze bo 20 poziom mi sienie uśmiecha :P

( °Д°) <You've got to be kidding me...

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Podziękowania: 27/2
Wysłany: 2008-11-19, 00:55   

tej, weź mnie nie irytuj nawet, że tak się delikatnie wyrażę
jestem spłukana do tego stopnia że ledwo mam na jedzenie a F3 to *może* gdy zejdzie do 20zł czyli pi razy okno za dwa lata __-__'''
a tutaj, tfu, czwarty raz :/

a gram bez specjalnego pośpiechu i ze zmiennym zaangażowaniem w F1 och i ściągam pierwszego Sajlent Hila

a poza tym to zła jestem na was tej bo nikt mi nie napisał jaki mam fajny awatar, wiem że wchodzę raz na ruski rok ostatnio, niedługo nie będę kojarzyć połowy użytkowników i vice versa, ale to nie jest powód dla takich nieuprzejmości :P

darrion
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 6/5
Wysłany: 2008-11-19, 01:55   

chisette napisał/a:
a poza tym to zła jestem na was tej bo nikt mi nie napisał jaki mam fajny awatar, wiem że wchodzę raz na ruski rok ostatnio, niedługo nie będę kojarzyć połowy użytkowników i vice versa, ale to nie jest powód dla takich nieuprzejmości :P

nikt Ci nic nie napisał bo nikt nie chciał komentować tych jakże niemoralnych czynności które tak bezwstydnie w biały dzień nam tu prawda, ukazujesz;P

W F3 chętnie bym też sobie zagrał ale na razie sie wstrzymam bo na 1gb ramu nie będzie to chyba zbyt komfortowa rozgrywka. A wróciłem teraz do tej mojej pierwszej nigdy nie dokończonej rozgrywki w BG2 ;P ale pewnie jak wyjde z podmroku nastąpi kolejna roczna przerwa (może nie:P). Poza tym mam zainstalowane jeszcze BG1 i Heroes III i oba Neverwintery ale trzymam je chyba tylko po to zeby zdobily pulpit , którego w sumie już nie trzeba niczym takim zdobić bo na tapete wróciła EMMA W. ;P

LoCo 
Specyficzny Mag

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2008-11-19, 09:36   

Fallout3 namietnie od jakiegos tygodnia, Wiedzmin, Call of duty 4 Multiplayer, Medal of Honor Allied assault Multiplayer. Pykalem w IDW2 ale odstawilem poraz kolejny. Fallout jestem wlasnie po wykonaniu misji z kradzierzą Deklaracji Niepodleglości i bede lada moment udawał sie do krypty 112

boro 

Podziękowania: 27/24
Wysłany: 2008-11-19, 09:44   

ja raz przypadkiem dotarłem do krypty 112, bardzos ie opłqaca zrobić główne questy, do pancerza wspomaganego na samym poczatku, w prawdzie potem już nas enklawa ściga po pustkowiach, ale u tak jest doś łatwo.

( °Д°) <You've got to be kidding me...

Philoos 
Zasłużony

Wysłany: 2008-11-19, 13:43   

Wszelak napisał/a:
Zainstaluj Kung-Fu Mod czy jakoś tak, w Bullet time możesz walczyć bez broni. Ja tak przeszedłem całą gre, ciekawy sposób :)

E tam, Payne bez broni jak mnich w BG2? Toż to profanacja :P
Jestem w trakcie Hard- Boiled, podobno po przejściu ostatniego poziomu trudności jest inne zakończenie- chyba je sprawdzę ;)

A zamierzam też ponownie zacząć przygodę z Falloutem (demo Tacticsa mnie przyciągnęło, ale po instalce pierwszej części ekran robił się czarny, dopiero "czyszczenie go myszką pomagało":/).

Yochloll 

Podziękowania: 5/14
Wysłany: 2008-11-19, 16:45   

Ja teraz gram w sacreda i mam zamiar przybrać się do F1 i F2 zanim F3 zaczne. No i tworze zaka.

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2008-11-20, 14:22   

Tormenta skończyłem ( mógłby mi ktoś wytłumaczyć kiedy w tym całym zakończeniu miały mi się łzy do oczu cisnąć?), wróciłem do Medievala Totala Wara, czyli miodu, orzeszków i słodkości, tylko zawiesza się zdecydowanie zbyt często.

Revan
Zasłużony

Podziękowania: 1/2
Wysłany: 2008-11-20, 17:59   

Philoos napisał/a:
Wszelak napisał/a:

E tam, Payne bez broni jak mnich w BG2? Toż to profanacja :P
Jestem w trakcie Hard- Boiled, podobno po przejściu ostatniego poziomu trudności jest inne zakończenie- chyba je sprawdzę ;)

A zamierzam też ponownie zacząć przygodę z Falloutem (demo Tacticsa mnie przyciągnęło, ale po instalce pierwszej części ekran robił się czarny, dopiero "czyszczenie go myszką pomagało":/).

Ostatnio meczylem ponownie Max Payne 2 (inspiracja filmem ;)) i co do "combosow" to poza dodgowaniem pociskow shiftem bodajze, to w bullet time po prostu wszystko jest szybciej ;)

Philoos 
Zasłużony

Wysłany: 2008-11-20, 19:33   

Revan napisał/a:
co do "combosow" to poza dodgowaniem pociskow shiftem bodajze, to w bullet time po prostu wszystko jest szybciej ;)

Znaczy unikaniem? Shift domyślnie służy do skakania, chyba że chodzi Ci o ten skok, który nie zużywa paska Bullet time. A pytam, bo w Controlsach można znaleźć przycisk Bulle ttime Combo (który domyślnie nie jest przypisany).

Odpowiedz do tematu