Poprzedni temat «» Następny temat
Skie BG2 ReDone
Autor Wiadomość
Illasera Prędka 

Podziękowania: 2/35
Wysłany: 2011-05-02, 18:43   

Chwalę bo mam powody. Innershade odkryłem ponownie choć było nudne w walce pewnie dlatego, że biegałem tam na 12-13 poziomie a nie po wyjściu z lochów. Za to kwestie dzieciaka, babci, naprawdę pozytyw. Ogrody to dla mnie kosmos, nic więcej nie mam do powiedzenia. Co do modów NPC - kiedyś wypróbowałem Skie starą - podobała mi się, choć szybko się jej pozbyłem bo jestem powergamerem i nie pasowała mi do drużyny.

Nie ma się czego bać. Podoba mi się Twoja robota, tyle. Pewnie podobnie bym się wypowaidał o pracy Elefa gdybym był w stanie wygrać jedną z walk... Już nie chciało mi się kończyć gry z Asc, który zabijał mi Imoen - jedynego w miarę maga w drużynie...

Lavo, czy jest opcja dwuklasowości dla Skie? I jakie klasy wchodzą w grę?

P.S. Ale ja czasem offtopuję :D
Ostatnio zmieniony przez Illasera Prędka 2011-05-03, 16:09, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Podziękowania: 215/70
Wysłany: 2011-05-02, 19:09   

Jako tako nie, ale Vinci kiedyś pisał, że jak wybierzesz alternatywne klasy i znajdziesz sposób na danie jej dodatkowego punktu inteligencji, będzie można z niej zrobić maga. Jak niezwykle Ci na tym zależy, to możesz jej dać ten dodatkowy punk Shadowkeeperem, albo przywołać sobie grimuar.

A w ogóle to się zastanawiam, czy już jej nie dać tych 17 punktów inteligencji w opcjonalnych...

Illasera Prędka 

Podziękowania: 2/35
Wysłany: 2011-05-02, 19:22   

Jestem za. Chociaż by się do czegoś nadawała bo po pewnym poziomie dalsze levelowanie złodzieja to strata exp, wojownicy i czarodzieje dłużej się trzymają.

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2011-11-10, 23:14   

Mini-poprawiona wersja. Raptem jeden skrypt, ale może to był problem Nevarion. Jeżeli ktoś miał romans z inną postacią, to skrypt ciągle chciał ustawiać zmienną, która w gruncie rzeczy się nie zmieniała. Wyeliminowałem ten problem (mam nadzieję).

Prosiłbym naszego słodkiego Alvareza, aby zrobił update linka w pierwszym poście gdy wrzuci plik na serwer CoB.

Nevarion 

Podziękowania: 3/10
Wysłany: 2011-12-19, 13:31   

Można poprosić o kod postaci projektanta? Powinien pojawić się przy Miedzianym Diademie i dać Skie zbroję, niestety w ogóle się nie spawnował.
Ostatnio zmieniony przez Vinci 2014-06-10, 11:20, w całości zmieniany 2 razy  

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2011-12-19, 13:36   

A to dziwne. Pewnie jakiś przypadkowy bug. To chyba 1xSkii1 - powiedz, gdyby coś się nie zgadzało :)

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Nevarion
Nevarion 

Podziękowania: 3/10
Wysłany: 2011-12-19, 15:17   

Dzięki, pojawił się.
Ostatnio zmieniony przez Vinci 2014-06-10, 11:20, w całości zmieniany 2 razy  

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2012-05-17, 11:15   

Właśnie pojawił się temat dotyczący tłumaczenia Skie. Jeżeli ktoś ma chęci, zapraszam do pomocy. Byłoby super :)
klik!

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2012-05-30, 19:28   

Opcjonalny portret dla Skie. Dołączy jako nowa opcja przy nowej wersji.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Żelazko
Żelazko 
Morgan mnie zbił

Podziękowania: 23/175
Wysłany: 2012-06-15, 22:44   

Wygląda identycznie jak Dark.

Morganizm wyjaśniony.
http://athkatla.cob-bg.pl...p=109149#109149

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2012-06-16, 08:53   

nie no chyba nie... chyba...

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2012-08-02, 16:37   

Nowa wersja do ściągnięcia. Teraz po angielsku + angielski soundset i zupełnie nowy portret (oczywiście opcjonalny!).

Tuldor88 
Uczeń Gonda
Dziki kurczak zagłady

Podziękowania: 130/135
Wysłany: 2012-09-06, 01:06   

Czy jest już może wersja Skie po polsku ;) ?
Może przytoczę twierdzenie Liberty'ego, które jakoś tak idzie: planujesz jakiś projekt, wyznacz sobie termin, pomnóż potrzebny czas przez 2 a i tak nie zdążysz.

Wybrane fragmenty banterów:
Edwin napisał/a:
-Phi! Porównywać mnie do jakiegoś podrzędnego nekromanty! (Stanowczo na zbyt wiele sobie pozwala, muszę pokazać mu gdzie jego miejsce.) Prawdopodobnie przemawia przez ciebie zwykła zazdrość. Wy, maluczcy macie tendencje do zawiści wobec tych, którzy was przerastają. Ja zaś czynię to nie tylko talentem ale i wzrostem, karzełku.
-*Posłał Edwinowi szeroki uśmiech przemawiając serdecznym tonem* Jeszcze raz nazwiesz mnie „karzełkiem” a utnę ci na dole coś niezwykle małego, co może jednak mimo wszystko być ci drogie. Gdy zaś chodzi o te dyrdymały o talencie... znów przypominasz mojego żałosnego, byłego towarzysza...
Minsc napisał/a:
-Niebywałe, że ten chomik jeszcze oddycha. Znajdując się nieco bliżej ciebie wielkoludzie na pewno zaniechałbym tej czynności, powiedz, uważasz że pranie onuc urąga twej męskości, czy po prostu lubisz informować wrogów zapaszkiem o tym, iż się do nich zbliżasz?
-Boo być może jest niewielki Montaronie, ale jest też o wiele silniejszy niż się zdaje. A to, co czujesz to zapach prawdziwego mężczyzny, który przykryje każdy odór zła, na jaki trafi, co nie, Boo?.
Viconia napisał/a:
-Mmm... wciąż robisz wrażenie Viconio, moja ty hebanoskóra kusicielko. Zdajesz sobie sprawę jak działasz na otoczenie, prawda?
-Oczywiście samcze, dzięki temu jalukul, mężczyźni tacy jak ty – myślący kroczem zamiast głową – stają się łatwiejsi w kontrolowaniu

-cała prawda o Imoen :P

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Wysłany: 2012-09-06, 02:21   

Ale Skie przecie zawsze była po polsku...

Sangsen 
...Powiedz mi o królikach

Podziękował 20 razy
Wysłany: 2012-10-06, 16:13   

Dobry mod. W BG1 nie trawiłem Skie jak morowej zarazy. Modem zainteresowałem się tylko dlatego, że jest dobrej, polskiej produkcji. A do BG2 dorzucam NPCów w ilościach... no dużych ilościach.

Jeżeli postać Skie posiada jakąś głębię (?!), to prawidłowo ją przedstawiłeś. Romans jest napisany bez zarzutu (choć nie ukończyłem go do końca). Parę razy przy dialogach szczerze parsknąłem ze śmiechu :D ("prawdziwe oblicze" Skie rządzi ;d)

W poprzedniej wersji, na której grałem, był mały bug w Przytułku. Jeżeli zagadywało się do Skie, ta mówiła, jakby nasz main char przeszedł przemianę w Zabójcę. Nie wiem jak jest w wersji najnowszej.

Jedno pytanko: czy Twój mod ma coś wspólnego z tym, że na Promenadzie (któraś gospoda) pojawia się Eldoth? :> Gram na mega-instalce i nie wiem dokładnie skąd on się wziął.

Odpowiedz do tematu