Poprzedni temat «» Następny temat
Region of Terror - pytania i porady
Autor Wiadomość
Wszelak 
I'm the chosen one

Podziękowania: 12/9
Wysłany: 2008-04-25, 12:59   Region of Terror - pytania i porady

Nie ma tego tematu więc go dodaje...

Mam problem z Areną, kiedy zapisuje swojego berserkera do turnieju i wystawiam go do walki nie mam nad nim kontroli. Cała moja drużyna ma fioletowe obręcze wokół siebie (to normalne), tylko że postać wystawiona do walki też... Sama nie zaatakuje więc nie ważne jaki leszcz wyjdzie i tak mnie zabije... Wie ktoś jak sobie z tym poradzić?
Ostatnio zmieniony przez Vinci 2009-03-02, 22:41, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Marlong 
Dziecię Bhaala

Podziękowania: 34/2
Wysłany: 2008-04-27, 20:28   

No to tak: włączasz NearInfinity i szukasz takiego pliku: RA4300.bcs i usuwasz wszystkie bloki kody podobne do tego:
Cytat:
ActionOverride(Player1,MakeUnselectable(999999))
ActionOverride(Player2,MakeUnselectable(999999))
ActionOverride(Player3,MakeUnselectable(999999))
ActionOverride(Player4,MakeUnselectable(999999))
ActionOverride(Player5,MakeUnselectable(999999))
ActionOverride(Player6,MakeUnselectable(999999))
albo
Cytat:
ActionOverride(Player1,MakeUnselectable(1))
ActionOverride(Player2,MakeUnselectable(1))
ActionOverride(Player3,MakeUnselectable(1))
ActionOverride(Player4,MakeUnselectable(1))
ActionOverride(Player5,MakeUnselectable(1))
ActionOverride(Player6,MakeUnselectable(1))

powinno zadziałać, problem tylko w tym, że będziesz mógł kierować całą drużyną :P, drugim rozwiązaniem jest po prostu ustawienie skryptu postaci tuż przed walką ;)

Mam nadzieję, że zadziała

Wszelak 
I'm the chosen one

Podziękowania: 12/9
Wysłany: 2008-04-28, 00:07   

Wielkie dzięki Marlong, działa! Mam nadzieje, że w kolejnej wersji będzie to naprawione

.Smile

Wysłany: 2008-07-31, 01:35   

mam pytanie, chodzi o questy dotyczące drizzta.
Jestem w miescie Arlax, gdzie mam się spotkac z typem artemis artreri, problem w tym że nie wiem gdzie go znaleźć, ktoś może pomoc? Przydalby sie takze wskazowki jezeli chodzi o dalesze wykonywanie questow (laby angielski ;d)

EDIT: Przeniosłem, bo problem dotyczył modu Region of Terror, po drugie i tak został wpisany w złym temacie - nie w pytaniach o mody, a w problemach z nimi pytamy o takie rzeczy - po trzecie wreszcie - jesli problem powoduje jedna modyfikacja - prosze o wpisywanie tego we własciwych tematach (aczkolwiek lepiej, jak wpiszecie w pytaniach o mody, niz będziecie zakładac nowy
Ostatnio zmieniony przez morgan 2008-07-31, 02:12, w całości zmieniany 1 raz  

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 254/54
Wysłany: 2008-07-31, 01:44   

Zejdź do kanałów, są 3 wejścia, na pewno znajdziesz, z tego co pamiętam to jedno jest nad kuźnią Pipina czy jak mu tam ;) W środku spotkasz drowa, on Ci powie gdzie iść dalej.

.Smile

Wysłany: 2008-08-04, 17:59   

Witam, istnieje jakaś solucja do moda RoT? Zbyt dużo angielskiego ;p

Vinci
Zasłużony

Wysłany: 2008-08-04, 18:14   

.Smile napisał/a:
Witam, istnieje jakaś solucja do moda RoT? Zbyt dużo angielskiego ;p

Na dzień dzisiejszy nie, a na pewno nie u nas i nie po polsku ;)

.Smile

Wysłany: 2008-08-06, 02:45   

Wie ktos co znajduje sie za drzwiami (i jak zdobyc klucz) w kanalach pod bramami miasta ?

Tomek 

Wysłany: 2008-08-18, 14:31   

mam pytanko pierwszy raz gram z Rot'em
dostalem wiadomosc ze mam sie pojawic w arlax, na mapie sie pojawia arlax lecz jest nie podswietlone, nie podswietla sie rowniez z bram miasta. Czy trzeba udac sie tam z jakiejsc specjalnej lokacji lub zrob jeszce jakis prequest (chociaz dialogi tego nie sugerowaly), czy to po prostu bug i musze znalezc sobie kod do arlaxx i przeniesc sie kodem

Tomek

Vinci
Zasłużony

Wysłany: 2008-08-18, 21:10   

Nie, pokręć się trochę po mapie, niech minie parę dni. Po jakimś czasie powinno się udostępnić.

arcisas

Wysłany: 2008-12-12, 18:43   

Witam! Ja mam problem innej natury, pojawił się u mnie Djinn i powiedział o porwaniu przez Artemisa Entreri przyjaciół Drizzta. Więc należy udać się do miasta Arlax itd.
Problem w tym, że na mojej mapie świata (mam zainstalowany Worldmap 7.0) Arlax w ogóle się nie pojawiło. To już nie jest kwestia tego, że jest "na szaro", tylko po prostu go nie ma. Więc moje pytania - jeśliby było, to gdzie powinno być? i czy mógłby ktoś w razie braku innych możliwości podać nr areny (ARxxxxx), żebym "przeteleportował" tam postacie w IESE).

44LL

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2009-01-17, 20:13   

Zrobiłem już wszystkie questy związane z Cadderlym (uwięzienie smoka itd). Co muszę zrobić aby kontynuować fabułę RoT dalej?

Elgebar 

Podziękował 3 razy
Wysłany: 2009-01-23, 21:24   

Mam pytanko czy do ukończenia RoTa potrzebna jest cała drużyna Drizzta, czy starczy tylko on? Bo mianowicie chciałbym wywalić Wulfgara z drużyny tylko nie wiem czy później jakiś quest nie stanie mi z powodu braku tego barbarzyńcy.

Kirara 
Eriavalh Avarozhe

Podziękowania: 167/20
Wysłany: 2009-01-23, 23:30   

Starczy taszczyć Drizzta. Z tego co grałam, elementy składowe DrizztDrimTim, czy też ich brak, nie wpływał aż tak wykrzacznie na zadania. Więc można ich porzucić. Jak przyjdzie co do czego, sami się pojawią.
Podziękuj autorce tego posta

Elgebar 

Podziękował 3 razy
Wysłany: 2009-02-11, 21:46   

Mam następujący problem: Jestem właśnie w "cudownym" mieście Gragha no i chciałbym lekko mówiąc z niego wyjść (tylko na razie nie dzięki królowej) mam dwa kamyki strażnicze ze wskazówkami, jakąś książkę z historia bohatera (może tam jest jakaś wskazówka, ale nie chciało mi się czytać, nudnawa trochę :razz: ) no i stoję przed drzwiami w południowo-wschodniej części, które nie chcą się otworzyć: za groma nie mogę znaleźć też następnych kamieni bo docelowo to chyba ma być ich więcej (5?)

I jeszcze jedno mam ostrze, 2 części diamentu i rękojeść miecza Ancienta (tego bohatera co jest grób przed miastem) gdzie wykuć miecz?

A kiedy będę mógł walczyć kolejny raz na arenie? Bo ilekroć przychodzę do gostka to słyszę: "drugi dzień zawodów zakończył się, poczekaj aż rozpocznie się trzeci."

Odpowiedz do tematu