Poprzedni temat «» Następny temat
Edycja postów
Autor Wiadomość
morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard

Podziękowania: 432/317
Wysłany: 2008-01-02, 19:25   Edycja postów

Automatyczne scalanie postów zostało wyłączone, więc proszę wszystkich o edytowanie postów (jesli nie są przedzielone innymi, pisanych w odstępie do min. 12 godzin)... Jeśli chcesz, by dopisany przez Ciebie post miał nową datę wklej treść poprzedniego do nowego (wybaczcie, jeśli to obraża Waszą inteligencję)...
Wybaczcie powstałe utrudnienia
Podziękuj autorowi tego posta

Hathor 
Sirielle Ontalómë

Podziękowania: 1/14
Wysłany: 2010-11-18, 20:07   

Wygląda na to, ze funkcja znowu działa. Tylko trochę nietrafiony pomysł by łączyć wpisy dodane po sobie po dłuższym czasie (np. po tygodniu). Jest w ogóle jakaś granica ustawiona? Miałam kiedyś taki hack na swoim forum i można było ustawić granicę, po której zamiast łączenia pojawia się nowy post (u mnie było 4 godziny albo 12, już nie pamiętam, to prehistoria). IMO kilka godzin różnicy już powinno dawać nowy wpis, wpisy dodane w innych dniach to nie flood (czy jak to się zwało). Szczególnie, że forum nie pokazuje, że jest nowy wpis, nadal pokazuje starą datę wpisu oryginalnego, a nie uaktualnienia po złączeniu.

Oczywiście, jest opcja edycji i dodania całości od nowa, tylko po co sobie życie utrudniać, jeśli to można ustawić skryptem?
Podziękuj autorce tego posta

morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard

Podziękowania: 432/317
Wysłany: 2010-11-18, 21:00   

Owszem, włączyłem. Z uwagi na coraz częstsze zlewanie edycji i dodawanie kolejnych wpisów w krótkim odstępie czasu...
Hathor napisał/a:
Miałam kiedyś taki hack na swoim forum

Jaki miałaś skrypt? przemo?
Hathor napisał/a:
jeśli to można ustawić skryptem?

W przemie tego nie można ustawić skryptem, więc prosiłbym o info odnośnie jakichś modów itd.
Podobnie jak o - działającym właściwie - module informowania o edycji postów (a nie wyrzucający jakieś niestworzone liczby nowych postów, jak to zdarzyło się ponad rok temu przy próbie uruchomienia istniejącego)...

Kontakt ze mną - via mail (morgan19[at]interia.pl) lub GG (9928331)

Szukał długo...długo, tajemnie, nie zwierzając się ludziom.
Oczy jego były rozświecone wewnętrznym odbłyskiem jasnej idei.
Szukał....
- i to, na co patrzał, nie zadowalało go.
Gdzie?
(...)
Trwożnie, pytająco usiłował wszystko poznać, zobaczyć...
Nie ma....
badał, wgłębiał się, szukał...
Nie ma, w ludziach nie ma, w ich myślach, tworach...
Wszystko szare, przeciętne, monotonne....
(...)
wszystko obszedł... w społeczeństwie, w ludziach, nigdzie.
a może źle szukał?
nie - ależ nie. Obszedł wszystko, wszystko widział, wszędy pytał....
a może jest za brutalny? może jego dusza - ta harfa Eola - ma za grube struny, by na nich mogły zadrgać i zafalować subtelne tajemnice?
nie.
przecież ten błysk, przecież czuł, dlatego szukał......."
I jeśli kiedykolwiek umrę – a wiem, że umrę w bardzo krótkim czasie – umrę, zgłębiwszy ten świat z bliska i z daleka, z góry i z dołu, ale z nim nie pogodzony. Umrę i On zapyta mnie wówczas: «Czy było ci tam dobrze, czy źle?» Ja zaś będę milczeć, opuszczę wzrok i będę milczeć. Niemota taka znana jest wszystkim, którzy zebrali żniwo wielodniowego i zapamiętałego pijaństwa. Czyż bowiem życie ludzkie nie jest chwilowym otępieniem duszy, a także jej zaćmieniem? Wszyscy jesteśmy jakby pijani, każdy na swój sposób; jeden wypił mniej, inny więcej. I na różnych różnie to działa: jeden śmieje się światu w twarz, a inny skłania głowę na piersi tego świata i płacze. Jeden już się wyrzygał i jest mu dobrze, a innego dopiero zaczęło mdlić. A cóż ja? Wiele zaznałem, ale nic nie zdziałałem. Nigdy się nawet tak naprawdę nie roześmiałem i ani razu mnie nie zemdliło. Ja, który doznałem w tym świecie tyle, że tracę rachunek i zapominam kolejności – ja jestem najtrzeźwiejszy z całego świata; na mnie to wszystko marnie działa... «Dlaczego milczysz?» – spyta Pan, spowity w błękitne błyskawice. A co ja mu powiem? Nic, tylko będę milczeć i milczeć... Ta łza nie jest wyrazem żalu, ta łza nie jest smutkiem,
to łza ...
nieporadności,
bolesne piękno,
bezsilność bezkresu piękności
i minimalistycznych możliwości.
Ta łza, to łza niewolnika.
Chcę czuć, móc czuć piękno
zamknięty w szklanej łzie ...
Ja umieram na zawsze
szczelnie zamknięty w podświadomości,
zatruty, zawstydzony,
zaszczuty ...
Ja umieram na zawsze.
To bezkres palety odczuć zamknięty
w zubożałości możliwości ...
Ja umieram
na zawsze.

Lost Illusions Tavern
Impressiones (Ænigmællæ) || Antiimpressiones (sanguine scriptæ) | Antiimpressiones (ira scriptæ) || Impressiones (Divinæ)
Corpus Tuum (18+) | Impressiones (Rosellæ) || Impressiones (epicæ) || Impressiones (musicæ) | Anti- et postimpr. (musicæ)

Hiperestezja | Witold Zimmer | (N)e(u)rotica

Jvegi napisał/a:
Nie, nie można się cieszyć, że mamy nową formę sponsorowania developmentu, szansę na spełnienie tych marzeń o prawdziwej ewolucji crpegów, gier lepszych niż baldury czy arcanum.
Podziękuj autorowi tego posta

Hathor 
Sirielle Ontalómë

Podziękowania: 1/14
Wysłany: 2010-11-18, 21:33   

Ja miałam czyste phpBB 2 (albo starsze). Dodawałam tylko łatwe w instalacji hacki w miarę potrzeb, ale to było w 2004? Hacki się pewnie zmieniły od tamtego czasu, tak jak samo phpBB. Ja nie znam php, ale proste instrukcje znajdź i wklej/wytnij pozwalały mi na instalację modyfikacji. W forum by Przemo z tego co wiem jest masa zmian i pewnie przez ilość istniejących modyfikacji łatwo coś skopać, nawet jak instrukcja jest prosta. Musiałbyś Przema zapytać (o ile nadal działa, nie wiem, bo dawno na fora phpBB nie zaglądałam odkąd nie mam forum).
Na szybko z wyszukiwarki - ten hack ma opcję ustawienia czasu:
http://www.phpbbhacks.com/download/8541
plus pozwala wyłączyć administrację z tej blokady, czego mój nie robił. Na polskich supportach phpBB też powinien być, tam może ktoś podpowie czy to można dodać do forum by Przemo :hmm:

[ Dodano: 2010-11-19, 00:53 ]
Update. Ktoś mi zwrócił uwagę, że to hack do phpBB3, a tu mamy pewnie starszą wersję. Musiałbyś poszukać odpowiednika do phpBB 2 albo 1, zależnie do tego co tu mamy. Najlepiej na forum phpBB by Przemo albo polskich serwisach.
Podziękuj autorce tego posta

Alvarez 
Dziecię Bhaala

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2010-11-28, 22:27   

Na powrót możliwe jest pisanie postów jeden pod drugim. Proszę tylko o możliwie niewielką liczbę nadużyć - granica po której można swobodnie napisać kolejnego posta wynosi 6 godzin; w razie potrzeby wyciągnięcia na wierzch nowej treści, przed wysłaniem wiadomości wklejajcie do niej zawartość poprzedniego postu, a moderacja zatroszczy się o usunięcie dubli.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Dark
Odpowiedz do tematu