Poprzedni temat «» Następny temat
Saerileth - pytania i porady
Autor Wiadomość
Li 
Przyjaciel Klanu
Lisior

Podziękowania: 37/11
Wysłany: 2005-11-18, 21:15   Saerileth - pytania i porady

Powiem wam jako ciekawostkę co mi się przytrafiło z paladynką Tyra, Saerileth. Gram sobie teraz właśnie z modami dodającymi NPC-ów, właśnie dorgą paladynkę między innymi. Skończyłam BG:SoA, zaczynam ToB, i szczęka mi opadła gdy na wstępie owa Saerileth zaczęła mi opowiadać jak to się cieszy z naszego ślubu i że nigdy nie zapomni tej ceremonii :D Oczywiście, gram kobietą i na dodatek wątek mi się ciągnie z Solaufeinem, i tak jakoś mnie ten, nazwijmy to, bug rozśmieszył. Mody są urocze :D
Ostatnio zmieniony przez Alvarez 2012-09-16, 20:10, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorce tego posta

Ascaephel
Zasłużony

Podziękowania: 5/7
Wysłany: 2005-11-19, 12:00   

Przyzwyczaisz się - prawdopodobnie masz zainstalowane EoU z odpowiednim komponentem romansowym.
A tak BTW - cieszę się, że coraz więcej ludzi zaczyna grę z modami, w tym z nowymi NPCami :)
Podziękuj autorowi tego posta

Kleantes

Wysłany: 2006-04-14, 15:44   

Zainstalowałem mod dodający Saerlieth. W pewnym momencie (jestem w 3 rozdziale) zostaje porwana prze jakiegoś demona. Pojawia się inny paladyn i mówi,ze trzeba ją uratować - ja na to ok. Mam udac sie do Sigil, ale gra przestaje mi wczytywać i zawiesza się ? Co mam zrobić ? Czy to wina moda ?

Ascaephel
Zasłużony

Wysłany: 2006-04-18, 10:14   

Hm, nie miałem tego motywu z zawieszaniem się... w Sigil wykonujesz kilka krótkich zadanek w stylu 'porozmawiaj z ... żeby coś otrzymać" a potem krótka, łatwa walka z demonem i po sprawie - tak powinno być.
I co robisz z Saerlieth? Ona ma 15 lat :P

timoty 

Wysłany: 2006-12-17, 18:29   

Mam pytanie. Czy jest mozliwe w czasie gry zmienic imie NPC'a? Bo mam taki problem ze Saerieleth(chyba tak to sie pisze;]) nazywa sie "No deal Kelsey, I call the shots" czy jakos tak i ma glos tez Kelsey'a... oczywiscie na poczatku mialem zainstalowanego Kelsey'a ale potem odinstalowalem i dalej nic nie pomoglo. probowalem tez reinstalowac paladynke i nic z tego...POMOCY!!!!

Ascaephel
Zasłużony

Wysłany: 2006-12-17, 19:27   

Zagadaj do paladynki i wybierz ostatnią opcję dialogu - powinno pomóc ;)

Coincidence 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-12-17, 20:20   

Albo Shadowkeeper; ten program ma tę zaletę, że umożliwia dodanie do imienia polskich fontów bez żadnej szkody dla gry.
Podziękuj autorce tego posta

timoty 

Wysłany: 2007-01-03, 00:35   

Znowu mam problem z modem Saerlieth(?) a mianowicie gdy wykonuje to zadanie jej i zabilem juz tego demona to pojawia sie paladynka ale zostaje w pozycji bojowej czyli nic nie gada ani nic nie moge robic a gdy ja dolacze do druzyny kodem to Jaheira tez zostaje w takim stanie. Nie moga sie one nigdzie ruszac tylko caly czas stoja gotowe do walki...co robic? W SK nic nie mozna zrobic;/

timoty 

Wysłany: 2007-01-19, 20:13   

Witam mam takie male pytanie...gram z Saerlieth i jestem w momencie kiedy bodhi zamienila ja w ducha. Mam sie teraz spotkacz jakims gosciem o imieniu Kesevar. Kto to jest i gdzie go znajde bo w ogole go nie pamietam? dzieki za pomoc;]

Ascaephel
Zasłużony

Wysłany: 2007-01-20, 15:16   

Oho... ktoś tu nie czytał pliku readme moda.... i teraz masz prze.... no, nieciekawie ;)
Kesevar to jakiś niebianin z moda, którego trzeba oczyścić z zarzutów... znajdziesz go w Twierdzy Strażnika... ale musisz się tam udać PRZED walką z wampirzycą... radzę wczytać save'a sprzed walki i iść do TS ;)

timoty 

Wysłany: 2007-01-21, 00:11   

thx a lot :lol:

[ Dodano: 2007-01-21, 13:24 ]
A w ktorym miejscu w Twierdzy jest ten KEsevar? bo przeszedlem cala i ani widu ani slychu...konsola go przywoluje ale nie moge rozpoczac z nim rozmowy!!!wiec teraz mam lekko przeje....

Ascaephel
Zasłużony

Wysłany: 2007-01-21, 15:33   

Koleś stoi przy tej stożkowej budowli, przed TS. Oczywiście, musisz mieć Saer w teamie...

timoty 

Wysłany: 2007-01-21, 16:04   

Mi przy tej budowli stoi jakis kupiec Coel czy jakos tak...i nikogo wiecej nie ma.. moze jakis inny mod przeszkadza?

Ascaephel
Zasłużony

Wysłany: 2007-01-21, 16:10   

Spróbuj przywołać kodem Kesevara...

timoty 

Wysłany: 2007-01-21, 16:12   

Probowalem ale nie moge rozpoczac rozmowy z nim bo jest info ze nie ma mi nic do powiedzenia;] pewnie sie obrazil :-P

Odpowiedz do tematu