Poprzedni temat «» Następny temat
Mody po polsku
Autor Wiadomość
wh&t3
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-28, 18:23   

Ostatnio bylo slychac o kilku duzych modach (polskich :D ) takich jak Tormented Voices, A new world (o nim to troszke dawniej...) Zew wichru, Mroczne Wizje (no i moze jeszcze pare...). Ale teras za duzo nie wiadomo. Ktorys sie pojawil? Jest jakies demko? anw i mw podobno narazie stoja? btw. jest jakis duzy mod po polsku? :P
Ostatnio zmieniony przez wh&t3 2005-08-28, 21:04, w całości zmieniany 1 raz  

Nastian 

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-08-28, 20:05   

A New World - o tym modzie słyszałem dawno temu i szczerze mówiąc bardzo wątpię aby się kiedykolwiek pojawił.

Mroczne Wizje - lenistwo (brak czasu?) twórcy - pomysł jest, część jest, ale zapału brak. Ponadto Enhanced SoA cieszy się większym zainteresowaniem (i przede wszystkim już jest!).

Zew Wichru - tworzy się i już niedługo powinien być.

Tormented Voices - nie interesowałem się tym modem, tak więc nic nie wiem. Podobno się rozbudowuje.
Podziękuj autorowi tego posta

wh&t3
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-28, 21:00   

Podobno jest juz demko TV :P niedostepne ale jest :twisted: . A jakies duze mody po polsku?

Nastian 

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-08-28, 21:12   

Wiesz, doszedłem do wniosku, że o wiele lepsze są małe mody.

Porównując kombinację modów, które już są dostępne w polskiej wersji językowej nie znajdziesz dużego moda lepszego od niej.

Sir Aleksandrus

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-08-29, 17:57   

Co do ANW to podświadomie nadal wierzę w Aurelinusa. Mimo iż juz nie zagląda na Zapomnianą Wyspę i twierdzi, ze Infinity jest denny, to ciągle głupio wierzę.

Torment Voices jest w produkcji, ale prace są utajnione narazie. Wiem jedno, pracę idą niestrudzenie. Podobno niedługo twórcy trochę rozsuną ścianę milczenia.

Zew Wichry przychamował z powodu wakacyjnego odrętwienia Shaggiego. Ale Shagg wspomninał cos o demie, bata wersjach. Narazie się nie odzywa, więc nie ma co przypuszczać.

Coincidence 
Bibliotekarz

Wysłany: 2005-08-30, 13:33   

wh&t3 napisał/a:
Podobno jest juz demko TV niedostepne ale jest

Hm. Naprawdę? Czemu ja o wszystkim dowiaduję się ostatni? :P ;) A poważnie to nie będzie publicznie czegoś takiego jak demko TV ( pomimo, że było planowane jako niezależna od fabuły TV historia - prezentacja stylu narracji i kilku niecodziennych rozwiązań ) ze względu na jeden podstawowy fakt: TV to fabuła i to ona ma być główną zaletą tytułu. Wydawanie w odcinkach moda czy informowanie całego świataq, co to tu nie powstaje ( jaka historia ) odpada. To główny powód utajnienia projektu - dla dobra graczy :]

Sir Aleksandrus napisał/a:
Co do ANW to podświadomie nadal wierzę w Aurelinusa. Mimo iż juz nie zagląda na Zapomnianą Wyspę i twierdzi, ze Infinity jest denny, to ciągle głupio wierzę.

Wiesz, Aurelinius czeka na powrót Welverina. Teoretycznie prace mogą być kontynuowane. Ale nie liczyłbym na to. Po tym co Ai na temat Aureliniusowych drzewek mi powiedziała... :P
Podziękuj autorce tego posta

wh&t3
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-31, 20:23   

A jest jakas paczka tych mniejszych modow razem polaczonych? zeby bezproblrmowo dzialalo :twisted:

Taschon

Wysłany: 2005-08-31, 20:35   

Chyba nie. Każdy ściąga i instaluje to, co chce.

Joneleth
Zasłużony
Warchoł

Podziękowania: 6/2
Wysłany: 2005-09-03, 15:50   

Coin napisał/a:
Wiesz, Aurelinius czeka na powrót Welverina. Teoretycznie prace mogą być kontynuowane. Ale nie liczyłbym na to. Po tym co Ai na temat Aureliniusowych drzewek mi powiedziała... Razz

A jednak ANW żyje!
Wypowiedź Aurelinusa na ZW:
Aurelinus napisał/a:
Dla wszystkich, którzy zwątpili, mam dobrą wiadomość, ANW wciąż żyje Cool , więcej szczegółów... wkrótce.

Chyba nie tylko ja ogromnie się cieszę...8)

zachar0

Wysłany: 2006-02-02, 18:31   polskie tlumaczenie

mam pytanie (jesli juz gdzies to bylo to przepraszam i prosze o skierowanie)
czy ktos mogl by mi napisac jakie mody maja spolszczenie bo nie che mi sie grac po angilesku.
z góry dzieki
Twój uśmiech to coś, o czym dziś marzę ...

Atharius

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2007-10-22, 12:59   

Witam wszystkich !

Chcialbym spytac, czy istnieje w wersji polskiej jakiś mod pozwalający calkowicie zmienic faubułę? Bo nie mam sily zaczynac po raz kolejny gry od nowa. Wiem, ze istnieje np Epic Endeavours, Return To Trademeet i kilka innych, ale nie mam pojęcia, czy zostaly spolonizowane...

Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc.

morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard

Podziękowania: 434/317
Wysłany: 2007-10-22, 18:30   

Z tego, co mi wiadomo żaden mod zmieniający fabułę nie został jeszcze przetłumaczony... Pozostaje chyba tylko pomodować...
W tej chwili priorytetem są mody do BP, jednak za jakiś czas wezmę się za RTT

Atharius

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2007-10-23, 09:38   

Szkoda :(. W takim razie pozostaje mi zmodowac, TDD juz jakis czas temu ukonczylem. Jaki/jakie inne duze mode mozecie mi polecic? Najlepiej oczywiscie te spolonizowane.

Pozdrawiam

morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard

Podziękowania: 434/317
Wysłany: 2007-10-23, 11:07   

Z dużych modów spolonizowane są: wspomniany TDD i Tortured Souls (też na tej stronce - w dziale scriptorium), kończą się powoli prace (potrwa to jeszcze z 3 tyg.) nad Shadows over Soubar (j.w.) z innych dostępne jest Northern Tales of the Sword Coast do BG I... Polecałbym też sklepać razem BG I i II za pomocą Baldur's Gate Trilogy i dorzucic doń wspomniane mody... Z innych dużych są jeszcze Region of Terror (prace nad tłumaczeniem zostały dopiero zainicjowane), Check the Bodies i Neverending Journey 2, oraz Big Picture (pozwalają sklepać razem większość modów i dodający elementy z Ascencion i Tacticsa - jego tłumaczenie powoli dobiega końca), wspomniany tactics jest mały, ale podrasowuje wrogów, dlatego przejście jest trudnejsze... Z modów do jedynki jest jeszcze Secret of Bone Hill (25% przetłumaczone), z kolei Zed Nocear tworzy powoli, acz ciągle Tajemnice z Wybrzeży Mieczy - obecnie dostępne jest demo 2.1 (za to jest po polsku)... Oczywiście co i rusz pojawiają się jakieś koncepcje modów (np. Iron Throne, Nemesis), ale po jakimś czasie umierają śmiercią naturalną... Zresztą - w miarę kompletną listę (i download) modów po polsku znajdziesz tutaj...

Pavlus
Przyjaciel Klanu
Erpegozjad

Podziękowania: 16/43
Wysłany: 2007-10-23, 18:16   

SHADOWSA spolszczacie? Mwahahahaha dobrze wiedzieć:) te trz tyg mogę poczekać z graniem w takim razie serio jeszcze tylko niecały miech?

Odpowiedz do tematu