Poprzedni temat «» Następny temat
[W I] Po której ze stron się opowiadacie?

Która strona konflktu odpowiada Ci najbardziej?
Zakon
29%
 29%  [ 10 ]
Wiewiórki
26%
 26%  [ 9 ]
Neutralność(swoja wlasna strona)
44%
 44%  [ 15 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
Pavlus 
Przyjaciel Klanu
Erpegozjad

Podziękowania: 25/51
Wysłany: 2007-11-28, 21:18   [W I] Po której ze stron się opowiadacie?

Ano właśnie ja grając po raz pierwszy(nawiasem mówiąc zbliżam się do końca gry) Opowiedziałem się za wiewiórkami, a dlaczego? A dlatego, ze nie jest to juz taka sama fanatyczna hałastra jak te Scoia tael podżegane przez Nilfgard. Jakoś nie mogłem odmówić pomocy Yeivinowi:)
[Dzisiaj 10:37] Cecylio: Potrzeba łopaty do śniegu, by się przekopać przez stosy echii czy szkolnych haremów.

- Nic dodać, nic ująć^^
Ostatnio zmieniony przez morgan 2010-11-19, 23:50, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Mariuss
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 2/4
Wysłany: 2007-11-29, 00:08   

ja też opowiadzialem sie za wiewiórkami. bo fajni ludzie, no i tak jak Pavlus- Yevinowi trudno odmówić pomocy.

Oress
Morituri

Wysłany: 2007-11-29, 01:58   

Ja tam wybieram zawsze neutralność i tak tez było tym razem...znaczy jest dalej ^^

Przyjaźń jest Wszystkim Śląsk Wisła Lechia Gdańsk!!!

Pavlus 
Przyjaciel Klanu
Erpegozjad

Podziękowania: 25/51
Wysłany: 2007-11-29, 13:04   

Zakon od początku jakoś śmierdzi mi jakąś kombinacją:P
[Dzisiaj 10:37] Cecylio: Potrzeba łopaty do śniegu, by się przekopać przez stosy echii czy szkolnych haremów.

- Nic dodać, nic ująć^^

Gandalf 
Mag Naszych Czasów

Wysłany: 2007-11-29, 13:11   

Ja wole Zakon , a przestańcie , ja wole walczyć o pokój a nie o terror :D
Ostatnio zmieniony przez Gandalf 2007-12-26, 18:18, w całości zmieniany 1 raz  

Aiglon von Lupus 
Zasłużona

Wysłany: 2007-12-02, 00:09   

Neutralnosc daje nawiecej bonosow - bugi w grze sprawiaja ze mozna wtedy wykonywac questy i dla wiwewiorek i dla zakonu izdobywac max dosiwadczenia, nie mowiac ju zo statach zbroi kruka.
Wlasnie koncze trzeci raz - tym razem neutralnie ponownie, ale blizej ku zakonowi sie sklaniam. Zobacyzmy, jakie tu sa opcje, mysle ze bedzie ciekawie jezlei chdozi o fabule. W koncu wielki mistrz.. i tak dalej ;-)

Raphael

Wysłany: 2007-12-02, 12:05   

Ja zasadniczo wybrałbym zakon, bo jakoś się dobrze zgadało nam z Zygfrydem, a poza tym lubię odgrywać postacie ze sprecyzowanym światopoglądem, nawet jesli sam byłem raczej za neutralnością. Natomiast elfy to terroryści, a a ja jestem wiedźminem dla ludzi. Ale kiedy Zoltan powiedział mi, ze ma uczulenie na skurwysynów, to nie zdzierżyłem i wczytałem sejwa. Zostałem neutralem... Następnym razem wybiorę elfy.

Lua Nova 

Podziękowania: 6/2
Wysłany: 2007-12-02, 12:10   

Raphael napisał/a:
Ja zasadniczo wybrałbym zakon, bo jakoś się dobrze zgadało nam z Zygfrydem,

A mi ten zakon śmierdzi, ale jeszcze nie wiem czemu... :-> Zygfryd sie dobrze zapowiadał, ale od trzeciego aktu jakiś dziwny sie zrobił.
Za to wiewiórki walczą o wolność...

"A ja chce być ptakiem, bo ptaki srają na wszystko z góry." Jarosław Warczyglowski

Wszystki kobiety sa aniolami, lecz gdy zycie plamie im skrzydla, pozostaje tylko latanie na miotle...
Podziękuj autorce tego posta

Aiglon von Lupus 
Zasłużona

Wysłany: 2007-12-02, 21:45   

Nie o wolnosc, tylko o piekna smierc tak naprawde... I geralt hcac nie chcac ma tego swiadomosc. Sprzeciwianie sie ludziom ma sens wtedy, jezlei zmienili sie w potwory - co chocby w koncowce sagi bylo widoczne. Natomiast tutaj widac to glownie.. w I akcie
W ogole ejstem wielka fanka I Aktu. Uwazam ze jest najbardziej rpzemyslany i najbardziej napakowane sa w nim dylematy moralne. Wiadomo, ze pozniej wiele wuestow - tuz przed premiera ulegalo zmianie, byly psiane od poczaktu, wiele rzeczy wywalano i dopasowywano od nowa.
Przepraszam za dygresje ;-)

Co do neutralnosci, msyalam,z e bedzie ona troche wlasnie jak w I rozdziale potraktowana, na zasadzie malych drobnych wyborow, czy pomoc temu czy tamtemu, raczej na bazie miniquestow niz wielkiego opowiadania sie. Bo sam Geralt tak do konca nigdy sie nie opowiedzial.

Tom_Infernus 
Zasłużony

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2007-12-24, 20:51   

Gandalf napisał/a:
Ja pole Zakon , a przestańcie , jak walczyć o pokój a nie o terror

Hehe - widzę, że to jeszcze było pisane chyba przed przejściem gry :)

A ja zachowałem "słynną wiedźminską neutralność" :) Jakoś od początku nie podobał mi się ten cały spór - bezsensowny i o marchewkę w sumie, bo każdej strony argumenty były jakieś nie do końca "szlachetne", że tak to nazwę :)

www.fireangels.org

Cannabis 

Wysłany: 2007-12-27, 13:50   

Podczas zabijania utopców natknąłem sięna ich komando ;] Pozwoliłem im wziąć towar i już wiem, że się do nich przyłączę. Jakoś tak zawsze lubiłem krasnale i elfy :-P

L`f 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 288/150
Wysłany: 2008-08-11, 00:47   

Podczas gry bardziej skłaniałem się ku elfom i krasnoludom, zwłaszcza jak zobaczyłem, jak wygląda sytuacja w Dzielnicy Nieludzi. Widać było, że są dyskryminowani przez dominujących. Pomimo, że z początku polubiłem Zygfryda, który ułatwił mi wstęp na Groblę. ;)

Ale przyznam - Yaevinn zasłużył na pomoc. Nieludzie walczyli o swoje prawa, poza tym ruszyła mnie trochę kwestia utraty banku przez Vivaldiego na rzecz ludzi. Pomogłem wiewiórkom w banku, tak samo zrobiłem z rozpoznaniem na bagnach.

Jednak motyw z kryptą ('Sześć stóp pod ziemią') i 'odwdzięczenie się' elfów z Brzegu sprawiły, że zostałem neutralny. W tym sporze nie ma strony dobrej i złej. I dobrze, choć nie wiem, czy następnym razem nie wstawię się za wiewiórkami. ;)

Za to cały Zakon, pomimo dobrego wrażenia, jakie zrobił na mnie pan Z., nie podobał mi się. Mgliste to jakieś i mało zdążyłem ich poznać. Trzymają stronę ludzi za wszelką cenę, elfów i krasnoludów uważają za gorszych. W sumie też są źli. ;>

Póki co, w ankiecie nie głosuję. ;)

Thishen
Zasłużony

Podziękowania: 1/5
Wysłany: 2008-08-11, 00:59   

Ja de facto przez przypadek przylaczylem sie do Zakonu, chcieli jakiejs pomocy, udzielilem i juz w dzienniku "pomagam zakonowi". Mala wtopa, a wczytywac sie nie chcialo. A plan byl na neutralnosc, jak to winien wiedzmin ;) Coz, madrzejszy o doswiadczenia zrobie tak nastepnym razem :)

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 249/59
Wysłany: 2008-08-19, 20:40   

Achh, właśnie skończyłem i wiecie co? Czuję się jak sku*wysyn o jeeee xD Przystąpiłem do Zakonu, od początku to planowałem, ale Ci co przeszli wiedzą jak to później wygląda. Jednak kończenie gry z Zygfrydem u boku poprawiło mi humor. Przecież i tak przejdę co najmniej 3 razy więc co za różnica :P

Wiewiórki mnie nie pociągały, przypominają mi feministki - żądają akceptacji, a wzbudzają jeszcze większą nienawiść, używając metod gorszych niż ludzie. Krasnoludów mi szkoda trochę było, bo ich lubię, Zoltan mnie zwyzywał w 5 piątym rozdziale i w ogóle, smutno mi się zrobiło, bo tak lubiłem z nim wódkę pić :P Z wiewiórkami zagram, ale na końcu, teraz przyszedł czas na neutralność i bycie wspaniałym bohaterem. Będę cacy :P

Grając wiewiórkami pozbędę się Abigail, Vincenta, Berengara, załatwię Strzygę, achh, będę zułyyy xD

Jacek G.

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2008-10-14, 19:34   

Zdecydowanie neutralnosc, jakos zadna inna strona nie pasuje mi do Geralta tymbardziej,ze i jedna i druga to zlo ;)

Odpowiedz do tematu