Poprzedni temat «» Następny temat
Tower of Deception - pytania i porady
Autor Wiadomość
Alvarez 
Zasłużony

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2009-10-21, 20:27   

Cytat:
Działa na niego naszyjnik miotający kule ognia, który możemy znaleźć w Wieży. Dopiero wtedy ginie (jest śmiertelna? - zależy od ustawienia trudnośći moda przy instalce)

Cytat:
A rzeczywiście pantalony są. Ale naszyjnika nie mam, ale każdą komnatę przeszukiwałem. Naszyjnik to chyba właśnie Merilith ma po zabicie.

Dokładnie tak, po prostu trzeba czytać ze zrozumieniem to co jest w innych komnatach. Naszyjnik potrzebny jest do rozwalenia Astralnego kryształu, i wypada własnie a Marilitha. Co do walki - trzeba było nie instalować komponentu "ulepszony strażnik astralnego kryształu", to był jeden z nielicznych przeciwników których załatwiłem ctrl+y, bo po prostu udałem się do wieży ze zbyt niskim poziomem. Podstawa to rozproszenie, ale jak ma się niski poziom to trzeba liczyć na cud, bo jest na nie niska szansa.

Cytat:
EDIT: To że przynależysz do pewnej Grupy i widzisz rzeczy, do których dostępu nie mają inni nie upoważna do ich linkowania (tym bardziej, że i tak nie będzie z tego pożytku) - m

Taka sytuacja już drugi raz, Aeraldo, fajnie, że zauważyłeś przycisk Refresh w SB, teraz czas na cenne spostrzeżenie - nie będąc w KO przez ten link nie przejdziesz.

EDIT: Hmm, Alvie, to zahacza o chamstwo... A przecież dopiero co odpracowałeś jednego warna...
Inna sprawa, że od kilku postów dyskusja powinna być prowadzona w temacie o ToD...
EDIT2: dokąd zresztą przeniosłem - m
Ostatnio zmieniony przez morgan 2009-10-21, 20:38, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Keleborn 

Podziękowania: 17/1
Wysłany: 2010-11-28, 12:17   

Jeśli zachowam księgę znalezioną w wieży będę mógł później coś z nią zrobić ?

Alvarez 
Zasłużony

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2010-11-28, 12:33   

Tak - sprzedać. Niestety opis, który może sugerować, że po osiągnięciu wysokiego poziomu bedzie można z niej się czegoś nauczyć, jest zabiegiem czysto fabularnym.

Rob 

Podziękowania: 6/11
Wysłany: 2011-02-28, 23:37   

Ja księgę przekazałem zgodnie z umową zleceniodawcy, także czy można z niej zrobić jakikolwiek użytek, tego nie wiem. Za to potwierdzam, że po pewnym czasie pojawia się jej bardzo zły właściciel. Trudno było, ale dałem radę :wink:

kaku_bulana 

Podziękował 4 razy
Wysłany: 2011-03-12, 13:15   

Hmmm a mi naszyjnik z niej nie wypadł... Ok rzuciłem kule i poszło :) A gdzie ten naszyjnik powinien być;>?
Ostatnio zmieniony przez kaku_bulana 2011-03-12, 13:23, w całości zmieniany 1 raz  

Rob 

Podziękowania: 6/11
Wysłany: 2011-03-12, 13:23   

Powinien wypaść - a jeśli nie, to popróbuj z różdżkami, olejami itd. Kryształ trzeba potraktować ogniem.

Illasera Prędka 

Podziękowania: 2/35
Wysłany: 2011-03-17, 13:15   

Ja żadnego naszyjnika nie znalazłem... Dziwne... zresztą edwin i xan z kulami ognistymi wystarczą, a więcej ich w dziwnych naszyjnikach nie potrzebuję. Jeśli mogę chciałbym odradzić wyruszanie do Wieży na niskich levelach. Jeszcze gorzej jeśli dodało się komponent: Wzmocniony Strażnik, masakra... Sługa to jeszcze, ale ta marilith...

Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak nazwa moda ma się do "treści" czyt. idź, wyrżnij, przynieś, ciesz się z 5k? Dodam, że księgi dla siebie nie zachowałem, wolałem złote argumenta :) .

Dead 
Bibliotekarz
Follower of Satan

Podziękowania: 27/63
Wysłany: 2011-03-17, 15:05   

Cytat:
Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak nazwa moda ma się do "treści" czyt. idź, wyrżnij, przynieś, ciesz się z 5k? Dodam, że księgi dla siebie nie zachowałem, wolałem złote argumenta :) .

Idź do Wieży Oszustw, wyrżnij wszystko w Wieży Oszustw, przynieś księgę z Wieży Oszustw i ciesz się 5k za questa z Wieżą Oszustw.

Therion95

Wysłany: 2011-09-06, 17:18   

Witam.

Mam pytanie odnośnie Wistemach i Pandairy. Jak je odmrozić? Da się to w ogole zrobic? xd

qmis 
qmis

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2013-06-24, 21:50   

W Sundalessellarze walczyłem z Ustrainem, właścicielem wieży. Ubiłem drania... i nie mogę się wydostać z jego cholernej lokacji. Jakieś porady?

Odpowiedz do tematu