Poprzedni temat «» Następny temat
Postęp prac nad TS
Autor Wiadomość
morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard

Podziękowania: 434/317
Wysłany: 2007-06-14, 03:28   Postęp prac nad TS

Tłumaczenie - 100%
Korekta wstępna - 100%

Z wielką przyjemnością mogę ogłosić, iż właśnie zakończyliśmy pracę nad tłumaczeniem Tortured Souls (TS4BP)...

Prawdę mówiąc, nie czuję się specjalnie godny dokonać tego komunikatu - w pracach tych palma pierwszeństwa należy się Cuttoothowi, który sam dokonał przekładu większości TS... Pierwszoplanową rolę odegrała chise, której także przypadł znaczny fragment, dzięki czemu mogła nadać swój niepowtarzalny klimat części banterów... Wkład (różnorakiej natury) w powstanie tłumaczenia, mieli także Evendur i Philoos...

Dziękuję wam wszystkim...

Co do planów - muszę posklejać i wstępnie poprawić dotłumaczony właśnie setup, po tej fazie podeślę go wyżej wymienionym w celu korekty... Następnie korekta, stopniowo, obejmie pozostałą część plików... W momencie zakończenia wstępnej korekty wypuścimy wstępną wersję (v0.1Beta) polskiego przekładu Tortured Souls...

Pozdrawiam
M O R G A N

EDIT: Jak tylko zakończymy ostatecznie prace nad modem (korekta) - umieszczę listę plików wraz z tłumaczącymi itd. W obecnym stadium nie ma to większego sensu, a i czasu szkoda

EDIT2: Ślimaczy się to ostatnio, ale miałem naprawdę dość ciężki ostatni trzydzień, jednakowoż powoli wracam do rytmu i od jutrzejszego południa powinno to nabrać większego pędu... Trochę mnie zmartwiliście, że przez 3 dni głupiego setupa nie mogliście sprawdzić, a przecież stanowi tylko ok. 9 % całości - no nic, nie czepiam się - każdy ma swoje sprawy, jednak możemy nie zdązyć z tym końcem czerwca;(

EDIT3: Z prawdziwą przyjemnością pragnę donieść, że do fazy korekty dołączył do nas ThugPoet...

EDIT4: Jak widać sporo czasu zajęło przejrzenie największego pliku modu - czego przyczyną była jego monstrualna wielkość (prawie 25%) całości... Kolejna wiadomość nie należy do wesołych - wersja naprawdę wstępna (bez skorygowanego romansu z Valygarem) - powinna pojawić się za 2-3 dni...
Ostatnio zmieniony przez morgan 2007-07-13, 13:19, w całości zmieniany 9 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard

Podziękowania: 434/317
Wysłany: 2007-06-23, 02:32   

Udało się trochę podciągnąć - myślę, że przy dobrym układzie do wtorku korekta wstępna zostanie oznaczona tym tak uspakajającym;) zielonym kolorkiem...
Czekam na poprawy wysłanych plików...
Podziękuj autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi