Poprzedni temat «» Następny temat
Fallout Tactics: Brotherhood of Steel - opinie, uwagi
Autor Wiadomość
Natanael

Wysłany: 2006-10-05, 18:57   Fallout Tactics: Brotherhood of Steel - opinie, uwagi

A grał ktoś z was może w FT:BoS?? Jak dla mnie również gierka trzyma genialny klimat i jest udanym połączeniem RPG z taką "strategią". Bardzo przyjemnie się gra - naprawdę polecam. Jak sam grałem pierwszy raz, to doszedłem do przedostatniej misji i zabrakło mi amunicji :| przez całą grę można ją zdobywać tylko od sklepikarzy, u których tej amunicji jest mało i w dodatku jej nie przybywa i od przeciwników, których się zabije... ale to nie wystarczy, jak się tylko gra na "nawalankę". Za drugim razem już walczyłem strategicznie i za pomocą samych broni ręcznych 8) .

Niektórzy ciągle mówią, że "Kalkulator" (główny boss do pokanania) jest najlepszą "ostatnią walką" w histori gier komputerowych...
Ostatnio zmieniony przez morgan 2009-09-13, 06:31, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Manveru

Wysłany: 2006-10-05, 22:31   

OoO... Mój Tactics :) spałem z nudów nad F2, ale Tactics mnie wyjątkowo wciągnął. Jak dla mnie udana inwestycja, przeszedłem 2 razy.

www.manveru.fora.pl - zapraszam!

Mytos 

Wysłany: 2008-02-20, 10:31   

ja powiem tak. Mój tata jest zapalonym graczem w H&S, grał w e wszystko co się na rynku okazało, jak w Polsce nie wyszło coś to z torrenta mamy i przeszedł tą gre idąc na pałe w 3 dni (grał średnio 4-5/dzień). Jeżeli on tego dokonał ja wyszedłem z założenia iż gra nie warta odpalania...

Kinski 
Dziecię Bhaala
Zajebójca

Podziękowano 78 razy
Wysłany: 2008-03-11, 16:47   

Piracicie gry? Nieładnie...
Cytat:
przez całą grę można ją zdobywać tylko od sklepikarzy, u których tej amunicji jest mało i w dodatku jej nie przybywa i od przeciwników, których się zabije...

Za tam zawszę kończę mając jej nadmiar. Amunicji jest od cholery i ciut, ciut. Oczywiście, jak się zwleka z zakillowaniem przeciwników, to jej brakuje. Nie można się cackać i bawić w podchody snajperskie (cały czas mowa o single player of course).
Cytat:
FT:BoS

Wracając do tematu, to gra jest świetna (fabuła, tryb, wizualność). Oczywiście pojawiają się zarzuty, że to h&s. Niepotrzebnie - gra została stworzona głównie z myślą o multiplayerze, single jest tylko dodatkiem jak w Queku czy Unreal (o ile jest, ha ha).
Zauważcie, że F1 i 2 nie mają trybu multi, dopiero BoS go dodaje (i to całkiem wypasiony).
A jeśli ktoś twierdzi, że to h&s niech zagra na najtrudniejszym trybie (Twardziel) - zmieni zdanie.

LoCo 
Specyficzny Mag

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2008-04-26, 11:29   

mi sie tactic podobal bardzo.. jakos do 1 i 2 nie bylem na tyle przekonany zeby zainstalowac je.. moj kolega za to jedynke i dwojke przechodzic po angielsku ze slownikiem w reku:)

w tactics podobalo mi sie to ze mozna tam bylo akcje normalnie rodem z counter strike albo ghost recon'a robic.. ustawic ludzi za np stolikami na lezączo.. zaznaczyc tryb agesywny. wszyscy powstan i akcja jak w filmie:D

boro 

Podziękowania: 27/24
Wysłany: 2008-09-03, 18:16   

Mi podobał sie system rozgrywki w FT ale mimo wszystko wole 1 i 2. Zawsze chciałem, żeby kolejne wersje F wyglądały tak a nawet jeszcze lepiej niz FT.
Z drugiej strony z kolei F przypominał mi coś w stylu comandosów, nie powiem podobała mi się ta gra, ale jakoś nie potrafiłem sie do niej przekonać i dlatego tez jej nigdy nie przeszedłem.

( °Д°) <You've got to be kidding me...

Alvarez 
Zasłużony

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2009-09-15, 16:19   

Fallout: Tactics to jedyny z Falloutów w którego miałem okazję grać i jest taki sobie. Doszedłem do samego końca - Krypty Zero, chciałem zapisać grę a tu nagle zginął mi Zszywacz, zapis poszedł i właściwie tyle, bez lekarza nie miałem już najmniejszych szans. Wyłączyłem, zapomniałem i już do tej gry nie wrócę. Jest nawet fajna, ale zdecydowanie na jeden raz - liniowość to straszna wada, w dodatku rozgrywka polega tylko na strzelaniu, na dłuższą metę nudzi.

Pod koniec mamy strasznie ograniczony wybór broni, właściwie go nie ma, bo tylko broń laserowa ma jakieś znaczenie. Nie podobały mi się również pojazdy, dlaczego niby można się nimi poruszać tylko na planszy znalezienia i przyspieszyć sobie nimi podróże. Losowe spotkania też takie sobie, dlaczego gdy ktoś nas atakuje to nawet jak jesteśmy piechotą możemy decydować czy walczyć czy nie :?: Niektóre tylko humorystyczne (ten typek z coca-colą).

W multi nie grałem i nie zagram to nie wiem jak to wygląda z innej perspektywy.

Rob 

Podziękowania: 6/11
Wysłany: 2011-02-16, 14:18   

Ja Tacticsa uważam za nieporozumienie. To już lepiej, żeby swego czasu zamiast tego wyszedł Fallout 3, Van Buren czy jak to się tam miało nazywać. Przeszedłem kilka misji i zarzuciłem, bo się zrobiło zwyczajnie nudne. Jeśli idzie o tego typu strategię, to zdecydowanie wolę Commandos, Desperados czy Jagged Alliance. Z Falloutem 1-2 nie ma co nawet tego porównywać, bo to inna bajka.

Archerito 

Podziękowania: 1/11
Wysłany: 2011-06-23, 10:31   

Fallout Tactics to świetna strategia w klimatach Fallouta. Bardzo lubię tą serię a FT jest wisienką na czubku tortu. Zaimportowano do niej świetny system rozwoju oraz walk i możemy szaleć. Ogromny dobór broni i czysta taktyczna rzeźnia to jest to co tygryski lubią najbardziej. Jednak tak jak wspomniał Kinski...przeznaczona głównie do multi...single w niej to tylko dodatek :)

Sorrow

Wysłany: 2013-02-28, 02:43   

Fallout Tactics - rozgrywka która się nie umywa do X-Com: 1-3 i JA2, wręcz nawet do badziewia typu Wages of War. Wszędzie niezniszczalne ściany, niektóre lokacje to po prostu linearne przejście od a-b, mechanika też kuleje.

Do tego jeden wielki gwałt na świecie Fallouta. Szkoda gadać.

Wstępnie miał to być po prostu drużynowy Fallout z dialogami i walką turową, to nigdy nie miała być "czysta" gra potyczkowa - nawet nie zakładali konkurowania z wielkimi tego gatunku. Skończyło się na tym że na ETCs pokazali jako tako poskładaną walkę w czasie rzeczywistym bo turowa jeszcze nie była gotowa i wyszedł potworek z dwoma trybami walki a nie solidny cRPG albo gra potyczkowa.

"Let the houses burn
Let the forests burn
Let the faces and the books
Let the streets burn
Let the minds burn
Let the world
Let the world burn"

Odpowiedz do tematu