Poprzedni temat «» Następny temat
Biblioteka Riklaunima
Autor Wiadomość
Riklaunim
Bibliotekarz

Podziękowano 3 razy
Wysłany: 2006-08-11, 16:16   Biblioteka Riklaunima

Link: http://www.crpg.rk.edu.pl
Tak sobie dziś zmontowałem skórkę, którą po wykończeniach i kompresji grafiki wykorzystam. Brakuje jeszcze CSSów do formatowania tekstu, ale to niewiele zmieni w ogólnym wyglądzie.

Oceny, opinie i sugestie mile widziane :)
Ostatnio zmieniony przez Philoos 2012-03-19, 17:02, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Komcio 
Zasłużony

Wysłany: 2006-08-16, 14:31   

XHTML na tebelkach? :o

Co jak co, niemniej układ strony to raczej nie są dane tabelaryczne, więc trzeba by było albo zmienić deklarację, albo przepisać na semantyczną wersję (to drugie oczywiście zajmie więcej czasu, ale bardziej wskazane).

Od strony graficznej jest imho ok, tylko tło pod tekstem można by jakoś poprawić, bo taki jakiś nieprzyjemny efekt powtarzalności jest.

Hergath
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-08-16, 14:42   

Niezbyt mi sie podoba. Takie 'zrzynanko'. Imho piaskowy to nalepszy kolor-przyjaciel dla Biblioteki.

Riklaunim
Bibliotekarz

Podziękowano 3 razy
Wysłany: 2006-08-16, 18:26   

to są na razie szkice ;) a nie kompletne szablony, drugi wisi:
http://www.crpg.rk.edu.pl
Generalnie będzie wersja "ciemna" i wersja tzw. "piaskowa" :):)
Ostatnio zmieniony przez Riklaunim 2012-03-19, 17:02, w całości zmieniany 1 raz  

Hergath
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-08-16, 19:00   

;')
Te liczki jak najbardziej ;') Tylko bez takiego klonowania tla, utnij, rozmarz plynnie i wrzuc logo z nazwa stronki na rozmytym tle. Runy wywalic, cienki ciemnopiaskowy paseczek, na dole piaskowe ala pergaminowe tlo jak dawniej, moze bardziej ciemne i wyraziste. I bedzie git.

Riklaunim
Bibliotekarz

Podziękowano 3 razy
Wysłany: 2007-08-10, 23:35   

http://rk.edu.pl/b2/index3.html - trochę poklikałem i wyszedł taki szablonik ^_^ te małe potworki potencjalnie zostaną wykorzystane w jakiś stylach i komponentach :)

Varunn 

Wysłany: 2007-08-11, 11:04   

mi się niezbyt podoba, dawno temu mialeś o wiele lepszy lay z tego co pamiętam (w kolorach pergaminu). Jeśli już to przynajmniej tło pod tekst możnaby zrobić ciemniejsze, np. silver, żeby tak nie kontrastowało i nie raziło. Gdyby jeszcze zrobić ciekawszy top z nazwą strony jakąś średniowieczną czcionką byłoby już w porządku :)

Yarpen 
Bibliotekarz
Podrywacz znudzonych literatek

Podziękowania: 21/15
Wysłany: 2007-08-12, 20:08   

Zmień tło pod "logo" i usuń z góry tą nieszczęsną pomarańczową czcionkę. Poza tym "Dungeons n Dragons" - "Dungeons and Dragons" "Dungeons & Dragons". Mały buguś ;P Ale poza tym lay mi się podoba - prosty, rzetelny i całkiem niezły. Popracować nad odrobiną wyważenia w kolorkach i klimatem (jednak bez przesady - gotyckość i średniowieczność sucks; czytelność uber alles!).

Riklaunim
Bibliotekarz

Podziękowano 3 razy
Wysłany: 2007-09-10, 19:47   

Trochę ostatnio pogrzebałem nad stroną :) Od strony zawartości pojawił się dział o Arenie Albionu, a trochę wcześniej o Battle for Wesnoth. Oprócz tego dodałem konkretny bardziej katalog obsługujący mody, ale czeka on na opiekuna, który się nim zajmie :)

Po zalogowaniu można zmieniać wygląd :) wersja bardziej RPG/drzewna niebawem się pojawi (chyba).

riklaunim2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-16, 10:47   

Strona nadal istnieje, choć od 2007 trochę się pozmieniało ;)

A stare konto tutaj mi zablokowało zanim sprawdziłem wszystkie możliwe stare hasła :P

nowyU

Podziękowania: 20/172
Wysłany: 2012-03-16, 22:14   

Stary dobry Riklaunim i jego Biblioteka :) eh kiedy to bylo jeszcze w liceum jak zaczynalem zglebiac tajniki modow i przesiadywalo sie na tam na forum :)

Odpowiedz do tematu