Poprzedni temat «» Następny temat
Mundial 2006
Autor Wiadomość
Philoos 
Zasłużony

Podziękowania: 24/11
Wysłany: 2006-06-18, 01:15   

darrion napisał/a:
coś słyszałem od komentatorów o nie uznanej bramce dla Włochów?? Może jakoś źle zrozumiałem ich słowa nie wiem, może mi ktoś opisać jak to było??

To raczej nie uznał bramki dla USA - po strzale Beasley'a, McBride (chyba) był na spalonym, dlatego sędzia bramki nie uznał.

CyraXXX napisał/a:
Czarny koń, panie i panowie sie szykuje

Czarny na pewno :P Nieźle namieszał w grupie - teoretycznie każdy ma szanse z niej wyjść. Póki co kibicuję Ghanie i Czechom :)

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/30
Wysłany: 2006-06-18, 01:47   

@darion, Phil

bramka dla USA ewidentny spalony, pilkarz na spalonym, mimo, ze nie dotknal pilki, zwracal uwage bramkarza i w akcji uczestniczyl.

Bramka dla Włochow tez byla.
Nieuznana, ale zdobyta prawidlowo.
Nie pamietam juz o co chodzilo, ale na powtorkce pamietam ze wszyscy ogladajacy mecz z naszej paczki zgodnie stwierdzili, ze sedzia chyba spadl z choinki gwizdzac jeszcze przed strzalem.

Inna sprawa, ze Keller mial szanse to wybronic i po prostu odpuscil slyszac gwizdek sedziego, wiec to nie byl jakis pewny gol.

darrion
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 6/5
Wysłany: 2006-06-18, 02:00   

Leoncoeur napisał/a:
@darion,

darrion:)

Leoncoeur napisał/a:
bramka dla USA ewidentny spalony, pilkarz na spalonym, mimo, ze nie dotknal pilki, zwracal uwage bramkarza i w akcji uczestniczyl.

to juz widziałem

Leoncoeur napisał/a:
Bramka dla Włochow tez byla.
Nieuznana, ale zdobyta prawidlowo.

Ooo o to chodziło:) dzięki Leon
Podziękuj autorowi tego posta

Joneleth
Zasłużony
Warchoł

Podziękowania: 6/2
Wysłany: 2006-06-18, 20:08   

Mam nadzieję, że Brazylia odpadnie. Gra słabo. Co najśmieszniejsze, każde, nawet najbardziej byle jakie zagranie piłki jest nazywane mianem "fenomanalny". To jest po prostu przesada. To wygląda tak, jakby wszyscy mieli, za przeproszeniem, nasrane w głowie na punkcie Canarinhos. Brakowało mi tylko określenia "cóż za magiczne pudło Juana". :]

CyraXXX 
Wojownik Kufla Piwa

Wysłany: 2006-06-18, 22:59   

Francja - Korea Płd. 1-1

Jak ja nie lubie żabojadów :D
Koreańcy ich nieźle w końcówce przycisneli, szkoda że nie wygrali :/
Czyżby kolejny czarny /żółty :P / koń...

Od '98 to pierwsza bramka Francji na mistrzostwach świata :lol:
Henry mógł wcisnąć w końcówce ale padline kopnął :wink:
Francji mówie - au revoir! :)

Orish

Wysłany: 2006-06-19, 01:00   

Cytat:
Mam nadzieję, że Brazylia odpadnie. Gra słabo. Co najśmieszniejsze, każde, nawet najbardziej byle jakie zagranie piłki jest nazywane mianem "fenomanalny". To jest po prostu przesada. To wygląda tak, jakby wszyscy mieli, za przeproszeniem, nasrane w głowie na punkcie Canarinhos. Brakowało mi tylko określenia "cóż za magiczne pudło Juana".

Zgadzam się w 100%
Cytat:
Koreańcy ich nieźle w końcówce przycisneli, szkoda że nie wygrali

Mieli raptem jedną okazję :P Raczej Francuzi się obudzili i rzucili do ataku... Niestety mają ten sam problem co Polska, czyli beznadziejnego trenera, bo gdyby chcieli, to by roznieśli Koreanczyków, a pasywne granie przy jednobramkowej przewadze to czysty kretynizm :/ Mimo wszystko mam nadzieję, że dojdą przynajmniej do ćwierćfinałów :) Zresztą nie licząc Polski to im zawsze najbardziej kibicuję.

Oress
Morituri

Wysłany: 2006-06-19, 16:05   

Cytat:
Zgadzam się w 100%

a ja sie nie zgadzam Orishu, Brazylia gra słabo, ale mimo to wygrywa, poza tym Oni zaczną grac dopiero w 1/8, bo po co mają sie przemęczac z jakąś Australią, czy Chorwacją, a co do tych zagrań zwanych fenomenalnymi- no cuz niekiedy przesadzają, ale to co robi czasami Kaka, Ronaldinho czy Carlos to jest właśnie fenomenalne- grają w miare słabo przez większośc meczu, a w jednym momencie się odradzają jednym zagraniem czy kopnieciem piłki..,

A co do wczorajszego meczu Korea Francja- to cieszę sie z remisu- bo Korea teraz raczej zapewniła sobie awans, a Francja bedzie musiała walczyc- i mam nadzieje że nie wywalczy awansu, bo grają bardzo nieładną piłke...[/url]

CyraXXX 
Wojownik Kufla Piwa

Wysłany: 2006-06-19, 16:56   

Cytat:
każde, nawet najbardziej byle jakie zagranie piłki jest nazywane mianem "fenomanalny".

To fakt, komentator za często podniecał sie ich zagraniami. Cudowne, zdumiewające, magiczne, fenomenalne - mógł czasem oszczędzić sobie :)

Cytat:
poza tym Oni zaczną grac dopiero w 1/8, bo po co mają sie przemęczac z jakąś Australią, czy Chorwacją

Słyszałem o tym w TV. To troche pyszałkowate jesli tak jest naprawde.
Może na tych mistrzostwach Brazylia nie gra tak widowiskowo jak zwykle ale wierzę że dojdą wyskoko... do finału- i wygrają go :D

Właśnie zakończył sie Togo - Szwajcaria 0-2 Nuuda :)

Geba
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-06-19, 17:19   

Oress napisał/a:
to co robi czasami Kaka, Ronaldinho czy Carlos to jest właśnie fenomenalne- grają w miare słabo przez większośc meczu, a w jednym momencie się odradzają jednym zagraniem czy kopnieciem piłki..,

We wczorajszym meczu Ronaldinho plątał się tylko o piłkę i nie zrobił w gruncie rzeczy nic pożytecznego, ja tam nie wiem, ale fenomenalnym bym tego nie nazwał :mrgreen:
Bardzo chcę
By spełniły się
Bardzo chcę...

Oress
Morituri

Wysłany: 2006-06-19, 17:28   

Geba napisał/a:
Oress napisał/a:
to co robi czasami Kaka, Ronaldinho czy Carlos to jest właśnie fenomenalne- grają w miare słabo przez większośc meczu, a w jednym momencie się odradzają jednym zagraniem czy kopnieciem piłki..,

We wczorajszym meczu Ronaldinho plątał się tylko o piłkę i nie zrobił w gruncie rzeczy nic pożytecznego, ja tam nie wiem, ale fenomenalnym bym tego nie nazwał :mrgreen:

no niby fakt, ale przeciez każdemu zdaża sie słabszy mecz- no nie?, poza tym Ronaldinho nie jest maszyną- to co ten facet wyprawiał w Lidze Mistrzów to było genialne, a te że zagrał sobie jeden mecz słabiej to przecież nic sie nie stało- on i tak jest teraz jednym z najlepszych jak nie najlepszym piłkarzem na świecie, a ja i tak uważam ze jak bedzie trzeba to pokaze wielka klase :D , razem z Carlosem, Kaka i innymi(no...moze bez Ronaldo, bo ten piłkarz jest jak dla mnie wypalony...)

CyraXXX 
Wojownik Kufla Piwa

Wysłany: 2006-06-19, 17:47   

Ronaldinho to fenomen bez chwili zawahania. To co pokazał w tym sezonie ( i w poprzednich) w Barcelonie potwierdza jego geniusz.
Na terazniejszym mundialu może nie pokazał pełni swoich umiejętności ale pokarze.
Większość ataków Canarinhos przechodzi właśnie przez jego bo jest on ważnym ogniwem w tym zespole.

BTW: w ostatnim meczu wydarzyło sie coś niespotykanego. Ronaldniho przewrócił sie na piłce 8)

CyraXXX 
Wojownik Kufla Piwa

Wysłany: 2006-06-22, 17:58   

Żegnamy Czechów :!:

Włochy - Czechy 2-0
Ghana - USA 2-1

Piłkarze z Afryki staja sie odkryciem turnieju. W nastepnej rundzie najprawdopodobniej trafia na Brazylie wiec zapowiada sie ciekawy mecz.
Za 4 lata jak mundial bedzie na ich kontynencie mogą napprawde wysoko zajść :)
A kto wie- może Brazylia umoczy z nimi :)

Philoos 
Zasłużony

Podziękowania: 24/11
Wysłany: 2006-06-23, 00:13   

Chorwacja - Australia

Ciekawy, pełny dramaturgii meczyk. Sędzia za to kompletnie nie panował nad sytuacją - Simunic po 2 żółtych kartkach powinien zejść z boiska, tymczasem on sobie spokojnie po nim biegał :haha: Do tego kolejna czerwona kartka dla niego po gwizdku kończącym mecz - :lol:

Brazylia wreszcie zagrała przyzwoicie - i grubasek się przebudził :)

darrion
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 6/5
Wysłany: 2006-06-23, 01:03   

Philoos napisał/a:
Brazylia wreszcie zagrała przyzwoicie - i grubasek się przebudził Smile

no w końcu coś pokazali, ale to głównie dla tego że grali zmiennicy tych jak ktoś to ładnie powiedział "świętych krów". A poza tym to jednak tylko Japonia więc nie podniecał bym się zbytnio nad tym rezultatem i wciąż mam nadzieje że Brazylia szybko odpadnie, może z Ghaną? :)

CyraXXX 
Wojownik Kufla Piwa

Wysłany: 2006-06-23, 10:10   

Sędzia meczu Chorwacja - Australi już pewnie ważnych meczów nie bedzie sędziował... Nie widziałem że z boiska można zejść dopiero po obejrzeniu 3 żółtej kartki :)

Philoos napisał/a:
Do tego kolejna czerwona kartka dla niego po gwizdku kończącym mecz

Byłem kiedyś na meczu V ligi. Tam po zakończeniu meczu pacjent z ławki rezerwowych coś krzyknął do sędziego a ten mu czerwień :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi