Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot na Mazurach
Autor Wiadomość
Geba
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-05-18, 19:23   Zlot na Mazurach

Jako, że wakacje się zbliżają, to jakiś zlot by się przydało zorganizować (bo ja już tęsknię ;)) a ja proponuję Mazury, jako, że miejsce tam mamy (i mean moją działkę), jest ładnie i w ogóle! Terminem najbardziej odpowiadającym byłby chyba pierwszy tydzień wakacji (ten od 24 czerwca), co do samego dojazdu to z Wawy jest autobus do Olecka, tam ja z Danielkiem byśmy was ew. odebrali i potem jest autobus do Borek, czyli do miejsca przeznaczenia (podobnie jak z Łodzią, też koło 30km jest na samo miejsce ;)), potem też 2km piechotą i jesteśmy :P Także rezerwować czas powoli, bo to już niedługo ;)
Bardzo chcę
By spełniły się
Bardzo chcę...
Podziękuj autorowi tego posta

Lara
Przyjaciel Klanu
Aen Saevherne

Wysłany: 2006-05-18, 19:35   

Geba napisał/a:
Terminem najbardziej odpowiadającym byłby chyba pierwszy tydzień wakacji (ten od 24 czerwca),

Mam wrażenie, że niektórzy mają jeszcze wtedy sesję. :P Nie da się tego zrobić później? Ja odpadam.

Ascaephel
Zasłużony

Podziękowania: 5/7
Wysłany: 2006-05-18, 20:30   

Lara, ależ dlatego temat jest zakładany teraz, żeby się dogadać ;)
ja w lipcu średnio mogę - 1 lipca pokaz (Augustów), 6 pokaz Gdynia a dobrze by było w międzyczasie pokazać się w domu chociaż trochę :P
Że nie wspomnę o tym, iż być może załapię sobie jakąś pracę na lato.
Także paradoxalnie pierwszy tydzień wakacji może być dla mnie ostatnim :P
Zrozumiem, jeśli większości nie będzie pasował termin. Prosimy o wypowiedzi tutaj :)
(zapodam linka na Biblio do tego tematu :> )

Dead 
Bibliotekarz
Follower of Satan

Podziękowania: 27/63
Wysłany: 2006-05-18, 21:11   

Ascaephel napisał/a:
6 pokaz Gdynia

Gdzie dokładnie? :>

Dla mnie mazurki lepsze niż jakieś wrocławie, łodzie itd. Wakacje mam raczej wolne :)

Geba
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-05-18, 21:15   

Grzebul napisał/a:
Dla mnie mazurki lepsze niż jakieś wrocławie, łodzie itd. Wakacje mam raczej wolne :)

Mój Gnom! :mrgreen: Niechaj każdy ma takie podejście jak Grzebcio :P
Bardzo chcę
By spełniły się
Bardzo chcę...

Piger

Wysłany: 2006-05-18, 22:12   

ja bym mogl wpasc ale dopiero w sierpniu

Lara
Przyjaciel Klanu
Aen Saevherne

Wysłany: 2006-05-18, 22:18   

Ascuś_WB napisał/a:
Lara, ależ dlatego temat jest zakładany teraz, żeby się dogadać

Taak. Ale ten termin mi się bardzo nie podoba. Myślałam sobie, że skoro Ty będziesz w Gdyni na początku lipca, to może innych też da się ściągnąć. ;) A tu Geba wyskakuje z terminem o ok. tydzień wcześniejszym. Toć już nikt nie będzie miał kasy na przyjazd do Trójmiasta... ;)

Geba napisał/a:
Niechaj każdy ma takie podejście jak Grzebcio

Taa... i niech będzie o kilka lat młodszy. Z całymi wakacjami wolnymi i tak dalej... :P

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2006-05-18, 22:29   

Ja mam czas do sierpnia. Potem jadę na 3 tygodnie za granicę ;)

Dostosuję się i mam nadzieję,że pojadę :]
Termin powinien być taki,żaby było dobrze. 24 mi nawet pasuje bo rok szkolny kończy się 22 czerwca. no i w moje imieniny raczej rodzina mi nei odmówi :P

Ascaephel
Zasłużony

Wysłany: 2006-05-19, 00:21   

Grzebul napisał/a:
Gdzie dokładnie?

Opener Festival, juz jest termin - 6 lipiec (tak, to dzień, kiedy Pharrell występuje i Placebo :) )
Lara napisał/a:
Myślałam sobie, że skoro Ty będziesz w Gdyni na początku lipca, to może innych też da się ściągnąć. A tu Geba wyskakuje z terminem o ok. tydzień wcześniejszym. Toć już nikt nie będzie miał kasy na przyjazd do Trójmiasta...

Ech, z kasą akurat w lipcu nie będzie problemów u mnie - ale rozumiem ogólnie o co chodzi ;) niestety...
Dlatego deklarować się już teraz - jak większości nie będzie pasowało, to pewnie się przesunie termin. Niestety, już beze mnie, ale z błogosławieństwem ;)

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Podziękowania: 27/2
Wysłany: 2006-05-19, 18:35   

Se-sja. Sam środek sesji. Zło i mrok. Zaliczenie przedterminowe sądząc po obecnym stanie prac oceniam jako raczej wątpliwe.
W związku z powyższym na chwilę obecną mój przyjazd nalezy uważać za mało prawdopodobny.
Już abstrahując od faktu, że co za dużo zlotów w krótkim odstępie czasu to zdecydowanie niezdrowo, heh;)

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2006-05-19, 20:01   

To moze koniec lipca? Będę jeszcze w polsce, sesja się skończy no i zwykle środek wakacji to okres kiedy nigdzie sie. nei wyjeżdza ;)
Mi by to pasowało.

Geba
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-05-19, 22:11   

Ale z kolei mnie nie będzie pod koniec lipca, także mi średnio pasuje :/ Jej, coś czuję, że ciężko z tym będzie ;/

Moniś - Ty mów za siebie, ja tam mam za mało zlotów, zresztą te coś w Wrocławie teraz to nie był zlot, to była jakaś wielka mistyfikacja, skoro mnie tam nie było :P

Anyway - jest jeszcze alternatywa i zlot w Gdyni, dostałem cichy pomysł od Grzebcia, że tam byłaby noclegownia u niego i ew. u Lary (z Larą nie rozmawiałem, ale coś chyba wspominała wcześniej, że mogłaby kilka osób przenocować). Więc nie wiem, jak wam Mazury by nie odpowiadały to jest inny pomysł jeszcze ;)
Ale ja bym chciał na Mazury :P
Bardzo chcę
By spełniły się
Bardzo chcę...

Amber

Wysłany: 2006-05-21, 21:38   

Sama idea zlotu na Mazurach jest znakomita ale generalnie niepasujaca czy też raczej nie uwzględniająca (poprzez sam termin ) osób które studiują ( z autopsji wiem że sesja generalnie onczy sie dopiero gdzies około 3-5 lipca (najczesciej)) czy też pracuja - jak dla mnie ten termin na dzien dzisiejszy odpada z powodów takich że w planie urlopowym jaki musiałem wczesniej w pracy złozyc mój urlopi przypada na pierwsze dwa tygodnie lipca i pierwsze dwa tygodnie sierpnia.
Łączenie zlotu - troche na Mazurach a potem Gdynia - hmm Taka idea by mi nawet odpowiadała ale o ile bedzie lepszy termin. Tylo zasadnicze pytanie brzmiało by czy bysmy ze sobą tyle czasu razem wytrzymali ?.
Poza tym jestem ciekaw tego co ewentualnie zgłosi Aiglon na taka oolicznośc - tzn czy do puli zlotów nie wejdzie jeszcze idea Srebrnej Góry.

Lara
Przyjaciel Klanu
Aen Saevherne

Wysłany: 2006-05-21, 21:47   

Geba napisał/a:
z Larą nie rozmawiałem, ale coś chyba wspominała wcześniej, że mogłaby kilka osób przenocować).

Tak mogę przenocować: trzy osoby jeśli każda chce mieć oddzielne spanie, ;) odpowiednio więcej jeśli nie mają takich wymagań. Tylko wtedy przydają się śpiwory. ;)
Raczej byłaby to pierwsza połowa lipca, bo potem nie wiadomo, jak będzie z miejscem.

Jak dla mnie, to wszelkie dłuższe wyjazdy odpadają. Zostają weekendy.

Amber napisał/a:
w planie urlopowym jaki musiałem wczesniej w pracy złozyc

Heh... ja też musiałam, ale właśnie ostatnio było: 'całkiem prawdopodobne, że na przełomie czerwca i lipca nie będziesz mogła pójść na urlop' (a potem to lato odpada całkiem), więc sobie od razu go przełożę na zupełnie inną porę i będę liczyła na to, że nad morzem pogoda w wakacje będzie bardzo udana. ;)

Ascaephel
Zasłużony

Wysłany: 2006-05-21, 21:53   

Wygląda na to, że mało kto jest akurat dyspozycyjny :/
Tic Tac, Tic Tac... zegar tyka.
Cóż, z tego, co mi wiadomo działka jest wolna tylko w pierwszy tydzień wakacji - potem może być róznie (Geba?).
Z tym, że potem u mnie nie będzie róznie - nie mam dostępu do netu w wakacje i będe miał ogólnie mało czasu.
TRUEdno :)

Odpowiedz do tematu