Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania o mody
Autor Wiadomość
Joneleth
Zasłużony
Warchoł

Podziękowania: 6/2
Wysłany: 2006-03-22, 22:08   Pytania o mody

Dokładniej chodzi mi o możliwość zakładania jednocześnie np. dwóch pierścieni ochrony +1 itp. Wiem, że zmianę tą wprowadza NTotSC, ale nie chcę go instalować. Ease of Use takiego komponentu nie posiada, z tego co widzę to poprawki Baldurdasha również.
Wie ktoś, czy jest taki mod i skąd go można ściągnąć?

BTW - wiem, że nazwa tematu nie jest zbyt odpowiednia, ale naprawdę nie miałem pomysłu jak go nazwać.

EDIT: Zmieniłem nazwę - morgan
Ostatnio zmieniony przez morgan 2008-04-10, 12:53, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Drekorig

Wysłany: 2006-03-22, 22:20   

Jesteś pewien, że Easy of Use tego nie wprowadza? Mam go zainstalowanego i wydaje mi sie, że mogę nosić dwa pierścienie naraz.

Joneleth
Zasłużony
Warchoł

Wysłany: 2006-03-22, 22:53   

Ta wersja, którą ściągnąłem takiego komponentu nie posiada. Mod ściągnąłem stąd - http://pageperso.aol.fr/Ipotemine/

Evendur

Wysłany: 2006-03-29, 14:19   

www.weidu.org

Isildur

Wysłany: 2006-08-25, 19:05   

Witam!
Nie wiem czy trafiłem w temat, ale myślę, że ten będzie odpowiedni! Otóż mam takie pytanie: Chodzi mi konkretnie o brak miejsca w plecaku :roll: !!! Czy istnieje jakaś możliwość, żeby do czystego BG1+OzWM wrzucić w jakiś sposób przedmioty takie jak:sakwiewka na klejnoty, tuba na zwoje, torba na mikstury, torba przechowywania itp...? (jest jakiś mod, który to umożliwia?) nie instalując TuTu ani BGT ?! Jak znacie jakiś sposób to bardzo proszę HELP ME :!:

Folmi 

Wysłany: 2006-08-25, 20:07   

Isildur
Cytat:
(jest jakiś mod, który to umożliwia?)

Jest EoU do BG1, który dodaje Torbę Przechowywania, ale nie znam nikogo komu by działała.

Joneleth
Cytat:
Dokładniej chodzi mi o możliwość zakładania jednocześnie np. dwóch pierścieni ochrony +1 itp. Wiem, że zmianę tą wprowadza NTotSC, ale nie chcę go instalować. Ease of Use takiego komponentu nie posiada, z tego co widzę to poprawki Baldurdasha również.
Wie ktoś, czy jest taki mod i skąd go można ściągnąć?

No Wear Limitations Mod.

Shinigami
Zasłużony
Bóg Śmierci

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2006-08-25, 20:41   

Cytat:
Jest EoU do BG1, który dodaje Torbę Przechowywania, ale nie znam nikogo komu by działała.

Ta niby torba to ptak który jest tak naprawdę sklepem. O ile się niemylę to nikt do tej pory nie przeniósł torby z bg 2 do bg 1.

Isildur

Wysłany: 2006-08-25, 22:04   

Shinigami napisał/a:
Cytat:

Ta niby torba to ptak który jest tak naprawdę sklepem. O ile się niemylę to nikt do tej pory nie przeniósł torby z bg 2 do bg 1.

No to czas najwyższy :D ! Do dziełka chłopaki!

Joneleth
Zasłużony
Warchoł

Wysłany: 2006-08-25, 23:33   

Z tego co wiem w BG I nie ma możliwości stworzenia pojemników, silnik gry na to nie pozwala.

Folmi 

Wysłany: 2006-08-26, 12:57   

Shinigami napisał/a:

U mnie to był kufel Durlaga :X

Isildur

Wysłany: 2006-08-26, 13:39   

Joneleth napisał/a:
Z tego co wiem w BG I nie ma możliwości stworzenia pojemników, silnik gry na to nie pozwala.

Hmmm... ja tam się na modowaniu nie znam, ale wydaje mi się, że można by zrobić to jako "sklep" tylko jakoś inaczej :wink: ! No nie wiem...

CyraXXX 
Wojownik Kufla Piwa

Wysłany: 2006-08-29, 22:20   

Cytat:
Ulubiony NPC w grze - szkoda, że tak późno się pojawia

Zawsze możesz zainstalować sobie moda w którym wszyscy npc sa blisko Candlekeep / nie pamietam juz nazwy tego moda ale co za problem go odszukać :wink: /

Folmi 

Wysłany: 2006-08-29, 23:54   

Filipe_FR’s All NPCs at the Beginning ?

Link na pocket plane odnosi sie do nieaktywnego (?) francuskiego forum, google też nie pomaga. Jak ktoś zachował jeszcze na dysku, to byłbym wdzięczny za przesłanie mi tego moda na mail.

Yarpen 
Bibliotekarz
Podrywacz znudzonych literatek

Podziękowania: 21/15
Wysłany: 2006-09-02, 12:47   

Tak jak to robione jest w EoU dla BG1 :)

sir.krzyku

Wysłany: 2006-09-08, 23:44   [BG I] Wasz sposób na najciekawszą rozgrywkę

Dosc dlugo nie gralem w BG i ostatnio naszla mnie chetka na zrobienie jeszcze raz cale Sagi. Postanowilem ze zaczne od poczatku, czyli od jedynki :). Na bank w gre wchodzi TuTu, bo 640 w dzisiejszych czasach wyglada dosyc strasznie, a ja nie chce sobie zepsuc wspanialych wspomnien sprzed 8 lat :). Mysle ze najlepiej bedzie przejsc gre w pojedynke, elfem, wojownikiem-magiem, charakter dobry. Pozniej wyeksportowac postac do dwojki i kontynuowac przygode. Mam dodatek OzWM. Czego mi zatem do dobrej zabawy potrzeba? Jakies patche? mody (NToSC?, ItemUpgrade?) Co poleciacie i ogolnie co powinienem wiedziec przez rozpoczeciem rozgrywki ;-). Z gory dziekuje za wszelka pomoc

Pozdrawiam

sir.krzyku

EDIT: Zmieniony tytuł, dodany prefiks - \m/
Ostatnio zmieniony przez morgan 2014-04-24, 17:09, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu