Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany pseudonimów
Autor Wiadomość
Kermit 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-03-20, 22:32   

Dobrze Jvegi gada. Nie chcę nikogo tu urazić, albo coś, ale według mnie zmiana nicka nie jest nalepszym ruchem :). Wasz nick jest jak Wasze imie, to dzięki niemu jesteście rozpoznawalni na forum, więc nie szalemy ze zmianami :).

Kermit.

Serafin 

Podziękowania: 11/10
Wysłany: 2006-03-21, 07:54   

To ja już milczę ;p Ide zamknąć się w sobie i upić w samotności ; ] Zmiana pseudonimu nieaktualna, Asc :)
Podziękuj autorowi tego posta

Tom_Infernus 
Zasłużony

Podziękowano 2 razy
Wysłany: 2006-03-21, 13:51   

Taschon napisał/a:
Może być jeszcze Przyjaciel Klanu

Orish Shanlen napisał/a:
I honorowy klanowicz

Te dwie są akurat specyficzne i raczej nie łatwo na nie zasłużyć :> :P
P.s.: A co złego jest w Dziecku Bhaala? Powinieneś tym się szczycić, a nie narzekać :>

www.fireangels.org

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2006-03-21, 14:07   

Tom_Infernus o randze przyjaciel klanu napisał/a:
raczej nie łatwo na nie zasłużyć

Niektóre przykłady pokazują ,że bardzo trudno a inne ,że nie ma z tym najmniejszego problemu :P

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Podziękowania: 27/2
Wysłany: 2006-03-21, 14:56   

Kermit napisał/a:
Wasz nick jest jak Wasze imie, to dzięki niemu jesteście rozpoznawalni na forum, więc nie szalemy ze zmianami

Kwestia przyzwyczajenia iMO :) Swojego czasu zmienialam nick, niektorzy az do teraz jakos nie mogą się przestawić- no chyba, ze uwazaja, iz zwracanie sie do kogos ex-ksywka jest bardziej tru;)- ale ogol przelknal to bez problemu;) niektorzy moi znajomi swoją drogą zmieniają pseudonimy- te netowe- srednio co kwartal :DD
Tom napisał/a:
P.s.: A co złego jest w Dziecku Bhaala? Powinieneś tym się szczycić, a nie narzekać

Mogło się znudzić, w końcu to tyle czasu;) jest wiele synonimów na slowo dziecię- choc z drugiej strony np takie 'bachor Bhaala' mogloby cokolwiek niepowaznie brzmiec :P
Co do rang jeszcze- moze dobrym pomyslem byloby wprowadzenie rang specjalnych? dla tych, ktorzy czyms sie, hehehe, wslawili i nie bylo to zwiazane z dzialalnoscia klanu stricte :>

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2006-03-21, 15:05   

O ile się orientuję to nie jest to zbyt duży problem. Wystarczy poprosić admina. Ale na pewno jest to znacznie trudniejsze niż głupie zmienienie ksywki więc seraphe nie licz ,że od razu dostaniesz jaką tylko chcesz rangę.

Jak powiem ,ze chce mieć rangę " wysłannik oigu" to chise znowu mnie oskarży o kryptoreklamę :D

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Podziękowania: 27/2
Wysłany: 2006-03-21, 15:13   

ze strony techniczej z tego co wiem to nadanie rangi nie stanowi problemu, w kazdym razie nie wiekszy niz zmiana pseudonimu :>
inna rzecz, ze gdyby pozwolic uzytkownikow na dowolny wybor zrobilby nam sie troche misz-masz, a teog chyba nie chcemy, prawda? :)
a co do ciebie jvg- ja wlasnie przyznalabym ci taka range. to jest rzecz, ktora wyroznia tylko ciebie, reklamowanie bgifu wszedzie gdzie tylko mozna jest niejako twoja cecha charakterystyczna, wiec podpada pod paragraf 'rangi specjalnej', tak jak ja ja rozumiem :>

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2006-03-21, 15:18   

chise napisał/a:
ja wlasnie przyznalabym ci taka range. to jest rzecz, ktora wyroznia tylko ciebie, reklamowanie bgifu wszedzie gdzie tylko mozna jest niejako twoja cecha charakterystyczna, wiec podpada pod paragraf 'rangi specjalnej', tak jak ja ja rozumiem :>

Biorąc pod uwagę liczbę dyplomatów mających reklamowac klan na polskiej scenie ( między innymi na pewnym najwiekszym forum) to nikt mi tu wyrzutów robić nie powinien :roll:

Moim zdaniem ze zmianą nicka powinno być tak jak ze zmianą nazwiska. Bez podania solidnego powodu nie m szans na taką operację :|

Dead 
Bibliotekarz
Follower of Satan

Podziękowania: 27/63
Wysłany: 2006-03-21, 15:45   

Ascaephel napisał/a:
4) przejściem do bibliotekarzy

To ja się jeszcze przyczepię, i dopowiem, że Bibliotekarze są szarzy tylko jak innej rangi nie mają, Bibliotekarze-klanowicze też są żółci :)

Jay Jay
Zasłużony

Wysłany: 2006-03-21, 16:33   

O ile mnie pamięć nie myli (a bywa z tym różnie) to na poprzednim forum nie było tak rygorystycznych nakazów co do rangi. Klanowicze to byli ci, którzy mieli jakąś swoją oryginalną rangę.
No ale teraz wszystko się pozmieniało, mamy honorowych klanowiczy, przyjacieli klanu, bibliotekarzy supermodów i czort wie jeszcze kogo tak więc "osobiste rangi" nie byłyby raczej w tym przypadku dobrym pomysłem :wink:

Thishen
Zasłużony

Podziękowania: 1/5
Wysłany: 2006-03-25, 00:37   

Jay Jay napisał/a:
więc "osobiste rangi" nie byłyby raczej w tym przypadku dobrym pomysłem

No gdzie. Ja bym kcial miec range 'wredny skurwysyn' :>

Serafin 

Podziękowania: 11/10
Wysłany: 2006-03-26, 12:44   

Lepiej zrób [Wr3dny Sk00rWy$yN], slyszałem ze jest to teraz na topie :lol:

Matheous 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2006-03-26, 15:53   

Seraphe, jak cos to Fffrefffny Ffffffkufffyyyyfyyyniuuuuf:*:*<serduszko>, albo \/\/|23|)|\|'/ 5|<|_||2\/\/'/5'/|\| :) Tylko troche to za dlugie ;)
A co do topicu - ja rozumiem zmiany, jak ktos zrobi sobie literowke w nicku, albo jak zalozy se konto w wieku 11 lat i po latach uzna ze ma obciachowy nick ;) Ale gdyby zmieniac sobie ksywe, kiedy nam sie podoba to juz w ogole by bylo ciezko pokojarzyc, kto jest kto - ja mam czasem problemy, jak ktos se zmieni avatara, a co dopiero jakby ksywe zmienil ;)
A rangi... Po co to komu? Mi to wisi... Wazne, ze jestem DZIECIĘCIEM BHAALA, a jak kto to zwal, tak zwal - czy pomiot, czy bachor, moze byc nawet Swirniety Debil - jak roze nazwiesz smierdziuch, to i tak nie zmieni zapachu ;) Czy jak to lecialo +P
Gloria, gloria perpetua!
In this dawn of victory!

maciej_KO 

Wysłany: 2006-04-04, 02:25   

Tom_Infernus napisał/a:
Taschon napisał/a:
Może być jeszcze Przyjaciel Klanu

Orish Shanlen napisał/a:
I honorowy klanowicz

Te dwie są akurat specyficzne i raczej nie łatwo na nie zasłużyć :> :P

A ja przypadkiem na którąś nie zasłużyłem? 8)
"...dialektyka i wogóle wszytko co nam przeszkadza spokojnie leżeć na słońcu, trzymając ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym, natomiast niebo jest przy tym niebieskie"

LordDream

Wysłany: 2006-04-13, 20:11   

Nie wiem czy zasłużyłeś czy nie,a le temat miał być o zmianach nicka... Ja dopiero zaczynam bywać na forach, ale wszędzie (prawie), mam nick LordDReam i zmieniać go nie mam zamiaru...

Odpowiedz do tematu