Poprzedni temat «» Następny temat
forum tłumaczy modów:)
Autor Wiadomość
Evendur

Wysłany: 2006-03-11, 17:45   forum tłumaczy modów:)

http://www.bgtlumaczenia.fora.pl

To adres forum gdzie chętnie widziałbym wszystkie osoby zainteresowane tłumaczeniem (dużych i małych) modów do Baldur's Gate (głównie 2). Za główny cel stawiam 'uaktualnienie' spolsczenia tdd, przetłumaczenie Shadows Over Soubar, Check The Bodies, Tortured Souls, The Secret of Bone Hill oraz innych, mniejszych modów:)

jak wiadomo w kupie siła i tym motywuję potrzebę powstania takiej grupy :)
Podziękuj autorowi tego posta

Ascaephel
Zasłużony

Podziękowania: 9/8
Wysłany: 2006-03-11, 18:34   

Evendur, hm, jaki jest sens rozdrabniać się, tworzyć nowe strony?
Jeśli jest ochota i są ludzie, bardzo chetnie udostępnimy tutaj miejsce, dostaniecie własne podforum. Zresztą odezwij się na gg, odnośnie szczegółów - myślę, że działając w ramach jednej grupy będzie się pracować sprawniej.

Dredd

Wysłany: 2006-03-11, 19:44   

Nie, ze mam cos przeciw, ale czy jest sens poswiecac czas na tlumaczenie modow do gry, w ktora gra juz tak malo ludzi? Nie mam dokladnych danych, ale patrzac po aktywnosci roznych for, czy stron poswieconych tej grze to scena BG juz umiera. Imo lepszym pomyslem byloby przetlumaczenie jakiejs gry, czy modow do bardziej popularnych gier - duzo wiecej osob na tym skorzysta, a chyba o to chodzi.

Orish

Wysłany: 2006-03-11, 20:33   

To że scena BG zamiera, nie oznacza że trzeba pozwolić, aby umarły takie fora jak CoB czy BGiF :P
I Insi of coz :P

Evendur

Wysłany: 2006-03-12, 01:03   

dla wielu osób BG jest grą nieprzeciętną, ma swoich wiernych fanów :P, a wlasnie gra z modami może przywrócić zainteresowanie nią. spadła popularność, bo nic ciekawego sie nie dzieje/działo. mimo tego że gra jest już stara (nie ma sie co oszukiwać) to z pewnością wiele osób wróciłoby do gry wraz z pojawieniem się w.w. modów w polskiej wersji językowej. juz nie wspominam o ćwiczeniu języka które dokonuje się przy tłumaczeniu:)

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2006-03-12, 01:31   

Heh. Scena bg nie umiera i nie umrze zbyt szybko. Wlasnie dlatego ,ze scena bg to juz nie tylko gra ale przedewszystkim LUDZIE. Skoro bgif istnieje juz te 4-5 lat ( dosc dlugo jak na forum) to znaczy ze jest w tym cos wiecej niz tylko zamilowanie do gry.
Do gry ktora zmianila moje zycie i do ktorej powracam i powroce jeszcze nie raz.

Dredd napisał/a:
duzo wiecej osob na tym skorzysta, a chyba o to chodzi.

A moze mamy zaczac wspomagac polki hip-hop bo wielu ludzi na tym skorzysta?
Nie wiem jak tobie ale mi nei chodzi o rozglos tylko wspomagnie sceny z ktora jestem zwiazany baaardzo dlugo i baaardzo mocno. no i o wlasna satysfakcje.

No i wcale nie jest prawda ,ze z iloscia osob interesujacych sie bg jest slabo. OiG ma ponad 1000 odwiedzin dziennie co chyba o czyms swiadczy.

Calliea 

Podziękowała 1 razy
Wysłany: 2006-03-14, 17:44   

Uch, jak można w ogóle mówić, że scena BG zamiera? :P Zarówno polskie jak i angielskie fora mają masy odwiedzin i nowych postów dziennie a ilość tworzonych wciąż modów jest olbrzymia.

Jvegi - popieram Cię na całej linii w całym poście ;]

Może nawet mogłabym pomóc w tłumaczeniu któregoś z modów. Jak coś się w tej kwestii ruszy i zależałoby Wam na dodatkowej parze rąk do pracy niech mi ktoś da znać ;)
Na pustym niebie jasny jest lot sokoła..."
Podziękuj autorce tego posta

Evendur

Wysłany: 2006-03-15, 08:00   

wszystkich chcących i umiejących tłumaczyc - serdecznie zapraszam:)

ThugPoet 
star-crossed philanthropist

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2006-07-07, 08:57   

zalogowalem sie i mam dylemat, trzeba podjac jakas decyzje gdzie osiasc na stale
Ostatnio zmieniony przez ThugPoet 2006-07-29, 10:46, w całości zmieniany 1 raz  

Serafin 

Podziękowania: 11/10
Wysłany: 2006-07-07, 09:05   

a ja za adres fora.pl grzecznie podziękuję :], a na Twoim miejscu Evendurze, rozpatrczyłbym propozycję Asca :]

ThugPoet 

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2006-07-07, 09:13   

Seraphe napisał/a:
a ja za adres fora.pl grzecznie podziękuję :], a na Twoim miejscu Evendurze, rozpatrczyłbym propozycję Asca :]

a moge poznac przyczyne dla ktore Kolega dziekuje za ten adres?? :wink:

Aha no i ta mroczna propozycja tez mnie zaintrygowala ...jakies szczegoly..? :)

Kermit 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-07-07, 09:44   

Kolega dziekuje za ten adres i ja go popieram, bo jeszcze za moich czasów, na fora.pl nie dało się zmienić nic w plikach forum, a to niekiedy jest potrzebne. Poza tym kiedy coś sie sypnie to kolps ... Ogólnie lepiej mieć takie forum jak to :).

Kermit.

ThugPoet 

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2006-07-07, 09:51   

Kermit napisał/a:
Ogólnie lepiej mieć takie forum jak to :).

Kermit.

hehe lokalny patriotyzm sie odzywa w koleżce co ?? :wink: Ja tez wole kupic zubra (bialystok) niz heinekene :P dzieki temu ze kupiuje ziuberka stwarzam (lub utrzymuje) jedno mijecse pracy dla jakiegos ziomela z lokalnego browaru bialostockiego...

a co do uwagi o fora pl, coz uwazam ze Pan Evenur chyba wiedzial co robi umieszczajac tyle projektow i tyle plikow (wszystkie duze mody do bg!!!) akyrat na tym fora.pl

Kermit 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-07-07, 10:06   

Takie jak to, nie określało właśnie TEGO fora :) (bez urazy CoB :P). Chodziło mi o forum wolno stojące gdzie jest dostęp do jego wszyskich funkcji i plików. To pomaga administrować.

ThugPoet napisał/a:
co do uwagi o fora pl, coz uwazam ze Pan Evenur chyba wiedzial co robi umieszczajac tyle projektow i tyle plikow (wszystkie duze mody do bg!!!) akyrat na tym fora.pl

A co miał chłopak zrobić? To bylo jedyne miejsce, według niego, gdzie mógł to zrobić :).

Kermit.

ThugPoet 

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2006-07-07, 10:22   

Kermit napisał/a:
A co miał chłopak zrobić? To bylo jedyne miejsce, według niego, gdzie mógł to zrobić :).

Kermit.

Hmm, to fakt, ostatnio to tam troche rzeczywiscie psy du...ami szcekają, nikt sie nie pojawia, nad czym boleje :( , bo modow masa, a nas tlumaczy nie kjest znowu az tak wiele...mozze za malo stronka sie promuje...a szkoda bo zasluguje na wiekszy rozglos

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi