Poprzedni temat «» Następny temat
[BG II] Najbardziej mroczna/klimatyczna... przechowywalnia :
Autor Wiadomość
Komcio 
Zasłużony

Wysłany: 2006-02-15, 23:40   [BG II] Najbardziej mroczna/klimatyczna... przechowywalnia :

Cóż, czasem tak w życiu bywa, że z plecaczków zaczynają wysypywać się magiczne przedmioty, tuby na zwoje i pojemniki na mikstury nie chcą zmieścić nic więcej, mimo upychania i ugniatania przy pomocy buta... Do twierdzy zaś daleko, zimno, ciemno i w ogóle nie po drodze...

Gdzie trzymacie wtedy swoje graty nadwyżkowe?

Ja przyznam, że takim ciekawym punktem wypadowym jest legowisko liszydła w dzielnicy bram.
Własna skrzyneczka, opcja spania na sianku za drobniaki... to jest to :)

ToB zaś rozwiązuje ten problem, bo w każdej chwili można sie teleportować...
Ostatnio zmieniony przez L`f 2014-04-25, 19:16, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/30
Wysłany: 2006-02-15, 23:43   

Torba przechowywania, zdecydowanie to najlepsza miejscowka :P

Przed czarowiezami problemu nie mam, bo towar uplynniam, a questy spoza Athkatli robie po powrocie z Czarowiezow zwykle :)

Torba jest da best :)

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Podziękowania: 27/2
Wysłany: 2006-02-16, 00:10   

Komcio jestes niesamowity :P (notabene, fajna ilosc postow: 997 :D)
Zacznijmy od identyfikacji przedmiotów, które chomikuję- na pewno nie należy do nich nic, co posiada jakąkolwiek wartość materialną- nie można sobie pozwolić na podobną niefrasobliwość w dzisiejszych trudnych czasach. Mam za to słabość do rzeczy ewidentnie niepotrzebnych- kawałki czerwonych ubrań, puste fiolki po miksturach, prywatna korespondencja złodziei... Zrozumcie, człowiek *musi* coś gromadzić, a jak się nie ma co się lubi...
Wybór miejsca najczęśniej jest dziełem przypadku, a że przypadek i ślepy los uparly się kierować moje kroki do gospod i sklepow, cóż ja, człowiek biedny, na to poradzę. Podobno niebezpiecznie jest przyzwyczajac sie do jednego miejsca, dlatego dotychczas na miano przechowywalni zasłużyły sobie: jedna skrzynia 'Pod Miedzianym Diademem', jedna skrzynia u Złodziei Cienia, półka w gildii złodziei i kącik u Ribalda. Ostatnie miejsce, mimo znikomej prywatności, cenię sobie najbardziej, gdyż nic nie poprawia tak humoru, jak przypadkowa okazja do dobrych zakupów. :P
Jeśli chodzi o ToB- jako że to zaśmiecony dodatek ilość śmieci zwożonych do Cespa i do samej Strefy również przechodzi ludzkie pojęcie:>

Added after 1 minutes:

Leon napisał/a:
Torba jest da best

Tak tak, ale nie mam az tyle sentymentu, zeby pozostalosci po starych questach nosic caly czas przy sobie :P

Villmar

Wysłany: 2006-02-19, 02:34   

Wszystko przetrzymuje w torbie przechowywań, jest niezbędna. Inne malo potrzebne rzeczy, chowam po skrzynkach w jakis sklepach.

Gandalf 
Mag Naszych Czasów

Wysłany: 2006-02-19, 07:02   

Ja to najcześciej też przy sobie nosze wszsytkie itemy a co nie potrzebne to sprzedaje zostawiam same good itemy itd .

Verxan

Wysłany: 2006-02-19, 15:07   

Ja robię to samo co Blade. Jak miejsce się kończy to wyrzucam przedmioty o najmniejszej wartości.

Calliea 

Podziękowała 1 razy
Wysłany: 2006-02-19, 18:15   

Huh? Od kiedy mam jakieś torby to nie widzę większych problemów. Nigdy nigdzie nic nie zostawiam, bo po co. Wyrzucam na ziemię jak się nie da upchnąć jakiemuś naiwnemu sprzedawcy i zapominam o gracie :P W ToB z rzadka coś wciepnę do której z tych skrzynek, jedyne co lubiłam kolekcjonować to katany+2 w ToB. Ot takie zboczenie ;P
Na pustym niebie jasny jest lot sokoła..."
Podziękuj autorce tego posta

Pavlus 
Przyjaciel Klanu
Erpegozjad

Podziękowania: 26/47
Wysłany: 2006-02-20, 20:42   

Hmm ja zawsze mam schowek na promenadzie, okrągła skrytka koło targu przygód
[Dzisiaj 10:37] Cecylio: Potrzeba łopaty do śniegu, by się przekopać przez stosy echii czy szkolnych haremów.

- Nic dodać, nic ująć^^

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Wysłany: 2006-03-05, 11:25   

Loro napisał/a:
Jak miejsce się kończy to wyrzucam przedmioty o najmniejszej wartości.

Calli napisał/a:
Nigdy nigdzie nic nie zostawiam, bo po co

Jak to- *szok*- to wy nie zbieracie tych wszystkich listów o okup, kluczy do podziemi X, psich kości, pustych butelek i innych? O_O
Przecież to jest własnie najfajniejsze! :D
Najlepsze rzeczy przemycam w torbie do ToBu, wkładam do skrzyni w Sferze Kieszeniowej i co jakiś czas wracam poprzeglądać kolekcję :>

Orish

Wysłany: 2006-03-05, 12:20   

No ja się szczerze przyznam, że połowę mojego czasu gry zajmuje układanie ekwipunku :D Najczęściej gram wojem i skrytki mam na piętrze twierdzy D'Arnise. Itemy z questów wkładam do tej biblioteczki, gdzie kasa z podatków się pojawia, zwoje z zaklęciami do jednego regału, książki do drugiego regału. W szafce w jednej sypialni magazynuję mikstury, a w drugiej strzały, bełty, bronie, zbroje itd. :D
Zawsze jedną z pierwszych rzeczy jaką robię po wyjściu z lochów irka jest kupienie sobie dwóch pojemników na klejnoty, dwóch pojemników na zwoje i wyprawa do twierdzy strażnika po torbę na mikstury i pas na amunicję.
Poza tym zawsze mam przy sobie jakąś rezerwę mikstur i amunicji :]

A jak pierwszy raz kiedyś grałem i dowiedziałem się że będę musiał zostawić twierdzę w ToB, to żeby się nie zmarnowało, WSZYSTKO zacząłęm wynosić i sprzedawać.

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-03-05, 12:32   

chise napisał/a:
Najlepsze rzeczy przemycam w torbie do ToBu, wkładam do skrzyni w Sferze Kieszeniowej i co jakiś czas wracam poprzeglądać kolekcję
my preciousss

ej no ja kumam. Kiedys jak gralem zlodziejem, to zbieralem wszelkie ksiegi i potem je w twqierdzy (teatr) skladowalem
hehe, teatrobiblioteke sobie zrobilem.

no ale smieci trzymac? :o
zeby jeszcze jakies pamiatki, ale psie kosci :lol:
tylko mi nie mow ze serca rekinoludzi tez trzymasz :peace:

chisette 
Legenda
tyhmä tyttö

Wysłany: 2006-03-05, 13:13   

Leon napisał/a:
tylko mi nie mow ze serca rekinoludzi tez trzymasz

Hehe, jeden egzemplarz napotkanego przedmiotu musi obowiązkowo się znaleźć w kolekcji:> no i wypraszam sobie, psie kosci to wlasnie jest trv pamiatka po niezwykle trudnej misji w kuchni :>
oczywiscie rzecz nie dotyczy przedmiotow, ktore mozna sprzedac albo wykorzystac, bo takowe wlasnie sprzedaje / wykorzystuje ;]
lubie tez gromadzic ciekawe bronie badz zbroje, ktorych z racji klasy etc nie moge wykorzystac, noszę je sobie w torbie i ogladam z mysla 'ale to byloby fajnie' ;) zal sprzedac, tym bardziej jak sie czllowiek nalatal, zeby to zdobyc.

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Wysłany: 2006-03-05, 13:27   

chomik! chomik! :lol:

tez tak kiedys mialem, ale pozniej okazywalo sie, ze targam te graty bez sensu bo i tak nie uzyje.
Ja tam do tej gry ciut bardziej rpgowo podchodze.
Rozkladajace sie serca po kieszeniach, jakies kosci, albo 7 plytowek w torbie, to jednak inne podejscie :P

Dead 
Bibliotekarz
Follower of Satan

Podziękowania: 27/63
Wysłany: 2006-03-05, 13:31   

Ja kiedys miałem inną schizę :D
Wykupywałem cały skład jakiegoś sklepikarza i wszystko sprzedawałem do mojego sklepikarza gildiowego w Twierdzy :D
Miałem na zapleczu taki arsenał, że Targ Przygody to pikuś ;) Szkoda tlyko, że nie mozna ukladac rzeczy w sklepie..., bo tyle tego było, że trudno było coś znaleźć :)

Calliea 

Podziękowała 1 razy
Wysłany: 2006-03-05, 15:14   

Może i gromadziłabym graty wszelakie, ale nigdy nie chciało mi się latać tam i z powrotem do jakieś twierdzy :P Dla zbieraczy lepszą grą byłoby chyba Might & Magic :> Tam można wszystko dokładniej poukładać i nie latać jak z pieprzem po całej mapie ;P
Na pustym niebie jasny jest lot sokoła..."
Podziękuj autorce tego posta

Odpowiedz do tematu