Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurencja...
Autor Wiadomość
Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2006-01-25, 20:47   

Przykro mi Flaav ale promenada upadła dawno i nikt nie ma ochoty do niej wracać :/ Oczekiwania były duże, podobno wszystkie teksty są... promenady od roku nie ma.

Flaav napisał/a:
Mam nadzieję, że w końcu powstanie strona stanowiąca jakąkolwiek konkurencję do „Ostrza i Gwiazd”

Czyżbyś miał jakies wąty do OiGu? :twisted:

Poza tym zawsze jest jeszcze strona klanowa. Nie mam dosepu do konkretnych ifnormacji bo w klanie nie jestem od jakiegoś czasu ( właśnie dla OiGu :] ) ale podobno stronka ma powstać lada dzień. I jesli powstanie będzie potężna. Mam taką nadzieję bo w końcu tez miałem pewien wkład w jej powstanie ( co nie zmienai faktu ,ze to oig będzie górą z powodów jakie jakiś czas temu przedstawiłem Cruelowi :> ).

A temat niech stoi. Bo niby czemu nie?

Taschon

Wysłany: 2006-01-25, 23:02   

Cytat:
z powodów jakie jakiś czas temu przedstawiłem Cruelowi

Możesz jest tu przedstawić? :> Bo na razie wierzyć mi się nie chce.
Podziękuj autorowi tego posta

Orish

Wysłany: 2006-01-25, 23:13   

Ojoj, wiadomo że górą będzie Insimilion. Z powodów, które przedstawiłem Cruelowi jakieś pół roku temu :>

Taschon

Wysłany: 2006-01-26, 00:12   

No to Ty też się pochwal swoimi twierdzniami :) . I tak CoB wszystkich pobije.
A od Promenady się odczepcie... do 1. kwietnia :twisted: .

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2006-01-26, 02:34   

Taschon--> Aż tak nie chce Ci sie wieżyć ,że rozmaiwałem z Cruelem? Co on? Faunem jakimś jest?

Ogólnei chodziło o to ,że OiG jest wciaż uaktualniany, ulepszany a na cobowej stronie nie będzie już czego robić. Będzie wszystko i to napisane takim językiem ,ze nikomu nie bedzie się chciało tego czytać :D
Ludzie będą woleli OiG :]
Zresztą mogę się mylić. W kazdym razie mam nadzieję ,że strona CoBu będzie jak najlepsza. Bo im będzie lepsza tym bardziej my będziemy się starać przy robieniu OiGu ;)

Shinigami
Zasłużony
Bóg Śmierci

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2006-01-26, 02:44   

Kiedy strona CoBu ruszy nei bediz ena niej wszystkich materiałów wiec będa aktualizacje:)

Orish

Wysłany: 2006-01-26, 07:27   

Cytat:
No to Ty też się pochwal swoimi twierdzniami

1. Nic nie pobije klimatu Insimilionu.
2. Do czasu, kiedy CoB wystawi swą stronę, Insimilion będzie miał wszystkie materiały z sagi BG, które się z pewnością przydadzą poszukującemu pomocy wędrowcowi.
3. A także będzie wciąż uaktualniany o mniej potrzebne, ale ciekawe teksty.
4. No Insimilion ma teksty pisane bardziej przystępnym językiem, kiedy czytałem teksty CoBu ledwo co się mogłem połapać :P
Cytat:
Kiedy strona CoBu ruszy nei bediz ena niej wszystkich materiałów wiec będa aktualizacje:)

O czymś nie wiem? :P

Serafin 

Podziękowania: 11/10
Wysłany: 2006-01-26, 10:53   

Czy wszyscy muszą ze sobą rywalizować? :)

Czy nie moglibyśmy wszyscy podpisać jakiegoś paktu a nieagresji i pomocy militarno/handlowej? :)

Taschon

Wysłany: 2006-01-26, 11:48   

Cytat:
Taschon--> Aż tak nie chce Ci sie wieżyć ,że rozmaiwałem z Cruelem? Co on? Faunem jakimś jest?

:lol: :lol: :lol:
Też nieraz z nim gadałem. Chodziło o to, że wierzyć mi się nie chce, że OiG może być lepszy od CoBu. Ale konkurencją na pewno będzie (bo wrzuciłem tam kilka textów :P ).

Flaav
Bregan D'aerthe

Podziękował 2 razy
Wysłany: 2006-01-26, 12:30   

Heh… mam mała prośbę, a właściwie pytanie do osoby kompetentnej - czy powstanie nowa strona poświęcona w całości sadze Baldur’s Gate, kompendium wiedzy na temat tej gry, pod obojętnie jakim tytułem, Promenada, Siedem Słońc, Głębokie Piwnice, czy jakkolwiek się będzie nazywać, zrobiona przez ludzi z CoBu? Czy jest pewne, że strona powstanie, projekt definitywnie upadł, czy to wciąż plany i nic pewnego?
Jestem skołowany bo Orish pisze do moda, żeby zamknąć temat – Promenady nie będzie, Jvegi jakby to potwierdza (chociaż nie jest z klanu). Nagle znowu Taschon pisze, że promenada wszystkich pobije i rzuca datą 1 kwietnia :] .
Tak nawiasem mówiąc zabawne, że fani OiGu i Insimilionu są tacy pewni, że Promenada „leży” :wink: .

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2006-01-26, 13:03   

Flaav napisał/a:
Taschon pisze, że promenada wszystkich pobije i rzuca datą 1 kwietnia Cfaniak .

To był Joke po twórcy promenady zapowiadali oststeczne powstanie stronki na 1 kwietnia. Tyle ,że zeszłego roku :P

Flaav napisał/a:
jvegi jakby to potwierdza (chociaż nie jest z klanu).

Ale był :]

Shinigami
Zasłużony
Bóg Śmierci

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2006-01-26, 14:16   

Z ciekawosci wpadłem na ostrza i gwaizdy oraz na insimilion i zrobiłem małe porównanie liczby prac tak dla zabawy
BG1/BG2
Insimilion: 9/29
Ostrza i gwiazdy: 9/10 wspólne dla obydwóch działów: 6
CoB: 21/47 + NTotSC 5 prac

Ostrza będą sie musiały nieźle starać by nas dogonić. Insi jest juz na znacznie lepszej pozycji gdyz ma dodatkowo prace do innych gier crpg.
Ale i tak CoB zajmie pierwsze miejsce :) :P

Orish

Wysłany: 2006-01-26, 14:18   

Cytat:
Czy nie moglibyśmy wszyscy podpisać jakiegoś paktu a nieagresji i pomocy militarno/handlowej?

Jest sojusz pomiędzy Insimilionem i CoB. Inna sprawa, że obaj władcy mają go daleko... no wiadomo gdzie.
Cytat:
Heh… mam mała prośbę, a właściwie pytanie do osoby kompetentnej - czy powstanie nowa strona poświęcona w całości sadze Baldur’s Gate, kompendium wiedzy na temat tej gry, pod obojętnie jakim tytułem, Promenada, Siedem Słońc, Głębokie Piwnice, czy jakkolwiek się będzie nazywać, zrobiona przez ludzi z CoBu?

Będzie strona CoBu, a poza tym chyba już nic nie powstanie (bo i po co?).

A Promenady nie ma i nie będzie, ponieważ jej twórcy poddali się jeszcze przed premierą...

EDIT:
Shini -> NA RAZIE CoB ma 0/0, bo jeśli liczyć teksty gotowe, a nie wrzucone Insi ma o kilka więcej, a poza tym zaczynają mi się ferie, na których zamierzam mocno wziąć się za dział BG1.

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2006-01-26, 14:51   

Shinigami napisał/a:
Ostrza i gwiazdy: 9/10 wspólne dla obydwóch działów: 6

:? :? :?
:lol: :lol: :lol:
:? :? :?
:peace: :peace:
8)

Od kiedy to liczy się liczba działów?
Dla mnie bardziej liczy się ogólna ilość artykułów, ich jakośc, przystępność i fakt czy nie są zrzynane z instrukcji :>

Sorry ale jedyne co macie lepsze to szata graficzna :/
No i my nie mamy twierdz... ale są one kolejnym artykółem za który się wezmę jak tylko skończymy z winthem robić opisy czarów ( przykro mi ale do kompletu zabrakło tylko moich komentarzy do poziomu 5 :P ).

Shinigami
Zasłużony
Bóg Śmierci

Podziękowano 10 razy
Wysłany: 2006-01-26, 14:58   

Cytat:
Sorry ale jedyne co macie lepsze to szata graficzna

A ska wiesz?? widziałęś strone czytałes arty??
Cytat:
bo jeśli liczyć teksty gotowe, a nie wrzucone Insi ma o kilka wię

Wszystkie teksty które są na stronie są gotowe.

Z reszą ja tam tylko wstawiam teksty w razie czego to Cruel jest za wszystko odpowiedzialny :P

Odpowiedz do tematu