Poprzedni temat «» Następny temat
[BG II] Import/eksport postaci

Czy korzystasz z opcji Import/Eksport postaci?
Tak
76%
 76%  [ 19 ]
Nie
24%
 24%  [ 6 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 25

Autor Wiadomość
Serafin 

Podziękowania: 11/10
Wysłany: 2006-01-04, 08:12   [BG II] Import/eksport postaci

Czy zdarza Wam się używać dostępnej w grze opcji Import/Eksport postaci? Możliwe że niektórzy nie wiedzą iż można w prosty sposób zduplikować sobie każdy przedmiot. No właśnie, tylko czy nie jest to oszustwo? Właściwie wykorzystujemy opcję gry, którą twórcy specjalnie umieśćili w grze, z drugiej strony wykorzystywanie 'słabości' gry może być traktowane jako oszustwo... Moje zdanie jest takie: Wojny wygrywa się również przez błędy przeciwnika... rtesztę dopowiedzcie sobie sami :) A Wy?
Ostatnio zmieniony przez L`f 2014-04-25, 19:21, w całości zmieniany 3 razy  
Podziękuj autorowi tego posta

Matheous 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2006-01-04, 15:46   

Import/Eksport jest konieczny jak chcesz sobie zrobic wymiatacza z gatunku kensai/mag 49/50 ;P Watpie, zeby ktos uzywal tej opcji grajac pierwszy raz(trzeba by byc ostatnia lama...), najwyzej pozniej, po paru przejsciach gry, zeby sie pobawic, jak juz i tak znasz BG na wylot. Albo zeby po prostu przetestowac, czy istnieje potwor sprawiajacy problemy gosciowi ktory pokonal Amelke 4 razy ;]
A w ogole-czy jest jakikolwiek 'mod' umozliwiajacy uzyskanie levelu WYZSZEGO niz 50?
Gloria, gloria perpetua!
In this dawn of victory!

Serafin 

Podziękowania: 11/10
Wysłany: 2006-01-04, 16:33   

No, ja korzystam z Import/Eksport zazwyczaj gdy gram by grać, a nie dla przejścia gry...

Matheous napisał/a:
A w ogole-czy jest jakikolwiek 'mod' umozliwiajacy uzyskanie levelu WYZSZEGO niz 50?

Z tego co mi wiadomo to nie ma...

Komcio 
Zasłużony

Wysłany: 2006-01-04, 17:03   

Początkowo spróbowałem, jak wygląda gra taką postacią... I za łatwo mi było, nawet jako ówczesnemu laikowi.
Jeśli mam ochotę coś sprawdzić to jasne, importu się nie boję, opcja ta też w końcu po coś jest (transport z bg1 do bg2 choćby :P)
Cytat:
mport/Eksport jest konieczny jak chcesz sobie zrobic wymiatacza z gatunku kensai/mag 49/50 ;P

Bynajmniej konieczny :]
[quote]A w ogole-czy jest jakikolwiek 'mod' umozliwiajacy uzyskanie levelu WYZSZEGO niz 50?/quote]
Offtop :P?
Gdzieś kiedyś czytałem o modzie do 60 lvl :>

Elhan
Zasłużony

Wysłany: 2006-01-04, 17:12   

Raz czy dwa razy korzystałem z takiej opcji i grało się za łatwo i to o wiele,ale to oczywiste.Opcja oczywiście jest przydatna gdy chce się przejść grę tworząc potężną postać,najczęściej zdualowaną 8) .

Matheous 

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2006-01-04, 19:06   

@Komcio-nie no, wiadomo, ze z Big Picture i 30 modami WeiDU to 50 poziom ma sie w III rozdziale, ale ja takich hardkorow nie robie :P A wybijanie olbrzymow w Saradush przez trzy dni, albo ustawienie macra do zagadywania do kucharki w Brynnlaw tez mi sie nie usmiecha;)
A co do importu - myslalem, ze chodzi tylko o i/e w obrebie bg2? bo import z bg1(chocby dla pantalonow, albo dla lepszego klimatu ^^) jest tak oczywisty i nie-przegiety:P, ze az szkoda to poruszac ;)
@down-nie wiem, nigdy nie probowalem... Uwierze na slowo, polemizowac nie bede ;)
Gloria, gloria perpetua!
In this dawn of victory!
Ostatnio zmieniony przez Matheous 2006-01-04, 20:40, w całości zmieniany 1 raz  

Komcio 
Zasłużony

Wysłany: 2006-01-04, 20:16   

Matheous - w czystym niezmodowanym bg2 + tob na solówce spokojnie dociągniesz 49/50 kensajem/magiem przecież.
Podobnie mag/kapłan :>. I każdy inny dwuklas (na w/z/m też pewnie by starczylo)

Karry
Bibliotekarz

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2006-01-07, 10:26   

ej, zauwazcie, ze sa ludzie, którym juz przechodzenie gry jest, ze tak powiem po nic bo przeszli ja x razy i jedyne co zostalo to takie wlasnie rekordy; najwyższy lewel, najwieksze obrazenia, najszybciej "przeszednieta" , zabijanie npc takich jak ellesime czy elminster (patrz; ja :D )..

do tego nie wiem, co ma w tym wszystkim eksport/import ; ja na przyklad korzystam z tej opcji aby grac cala sage jednym WMZ albo po to, aby zaczac gre utworzonym wczesniej bohaterem - i nie widze w tym nic zlego. Jesli zas chodzi o tych, ktorzy robia to, zeby grac drugi raz ta sama postacia to jesli robia to, zeby tak po prostu przejsc gr to sa glupi. Ja tey tak robie, ale nie po to yebz grac.- np w bg1 po to, yebz yabic goriona itd..

hans olo

Wysłany: 2006-01-16, 00:14   

Sam import/eksport to jeszcze nic. Połączcie tą możliwość z przenoszeniem sejwa do multiplatera w celu zduplikowania łez Baala. Hehe.

Bosska
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-16, 10:17   

Albo wszystkich książek z bg1 w jednej postaci i multiplaju - i w candelkeep w 1 rozdziale bg1 masz na dzień dobry od góry do dołu 25...
Też widziałam taki pomysł - jak ktoś się tym jara...

hans olo

Wysłany: 2006-01-16, 10:46   

No wiadomo, to już są standardowe triki. Pomyśleć, ze zaraz po premierze grałem po 10 razy żeby osiągnać taki efekt :evil: Ale to nie ma sensu, jeśli się nie podniesie poziomu trudnosci do maksa, a najlepiej, jak się korzysta z moda na "Heart of Fury".

Karry
Bibliotekarz

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2006-01-16, 12:30   

Bosska napisał/a:
Albo wszystkich książek z bg1 w jednej postaci i multiplaju - i w candelkeep w 1 rozdziale bg1 masz na dzień dobry od góry do dołu 25...

hans olo napisał/a:
Pomyśleć, ze zaraz po premierze grałem po 10 razy żeby osiągnać taki efekt

Jezu, to już łątwiej odpalić sobie shadow keepera i dodac sobie :roll:
:P

Oczywiście, ze nie ma to sensu! tzn, to jest tak jasne, że nie ma co o tym rozmawiać i jakoś nie widze nikogo kto by bronił tej idei :P
Ja korzystam z takich rzeczy wtedy, gdy chce coś konkretnego osiągnąć (ostatni raz przy zabijaniu Elminstera, a i tak Asc mnie wyprzedził :P ale jeszcze zostało kilka celów..)

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2006-01-16, 14:14   

Karry napisał/a:
ale jeszcze zostało kilka celów..

Na przykład?

Karry
Bibliotekarz

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2006-01-18, 10:19   

Jvegi napisał/a:
Na przykład?

Jak Ci powiem to utłuczesz ich przede mna :P
bo ja teraz nie gram w bg... zostawiłem na póżniej.
W bg2 nie ma juz nikogo a w bg1, cóż, np. sarevok podczas koronacji ale nie zabijaj cie mi go :D

Arthan

Wysłany: 2006-01-19, 23:29   

heh... Karry kiedyś się jeszcze pobawię :D itez się potłukę, ale powiedz mi chociaż czy warto z Ellesime czy z Elminsterem?

Przez chwilę myślałem nad wydzieleniem offtopu do nowego tematu, w który moglibyście kontynuować. Niemniej to raczej nie ma sensu, więc proszę o delikatne przekierowanie tematu na odpowiedniejsze tory (a jeśli ktoś ma ochotę założyć wątek o zabijaniu *tych nie do zabicia* to proszę bardzo ; ) - Komcio

Odpowiedz do tematu